• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
evit,,,a hned sa vam podarilo? neviem, ci si to pisala :sweat_smile:
9. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hned
9. nov 2009 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa na štatnicu- sa to nebezpečne blíži.
9. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi, ja som z ba, ale ziadnu taku pozicovnu nepoznam. jedna bola na dunajskej, ale tu tusim zrusili. neskusila si zadat do google?
9. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, google to isti :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. mozem sa pridat?
my sme povodne planovali zacat az buduci rok v marci, v aprili, ale povedali sme si, ze naco planovat, ze to nechame na nahodu a zacali sme v oktobri :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jika,,,len sa pridaj,,, :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jika pridaj sa budeme radi :slight_smile:
9. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi to tu stíchlo.
povedzte mi pravdu som jedina co sa tesi ako si vždy ráno odmerá teplotu a zaznačí?
9. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy chodím na koníka - tak začínam rozmýšlat či sa nezačnem po škole orientovat smerom - na ženy tužiace po mimču - že by som sa strasne nadupala info o BT a roznych metodach pomáhajucich otehotniet . myslite že by som s tým mala úspech?
9. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi jasne že by si mala s tým úspech vieš koľko žien o tom nevie nič ani ja som nevedela kým ste mi to tu nevysvetlili.
9. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pisomky mam opravene tak sa idem venovat vam :wink:

vitajte nove snazilky :slight_smile:

lumini...kym som sa sem nezaregistrovala a nevsimla si ze vsetky nieco meriate a robievate si akesi grafy, ja by som sa o tom ani nedozvedala...ale stihla som sa zapojit do meriania hned v prvy cyklus snazenia :slight_smile:
9. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda urcite budes mat uspech
9. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a meriate vsetky? ja nemeriam. predtym, nez som prvy raz otehotnela, som si kupovala ovulacne testy a aj mikroskop na sliny, ale aj tak sa nam nase babo podarilo az po vyse dvoch rokoch snazenia.
9. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja meriam, ovulacne testy som nikdy neskusala
9. nov 2009 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi, a co studujes? priznam sa, ze som necitala vsetky stranky, co ste popisali. proste som dnes objavila tuto super temu a hned som sa prihlasila, lebo ste presne moja paria!!! :slight_smile:
9. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamuschka - studujem medicinu - takze titul mi pridá na dvovere :slight_smile:
ja nechcem robit lekárku v nemocnici - hnevá ten blbý systém - zamestnat sa na úvazok 0,1 a robit ako normálne zamestnaný... nene- ja chcem normálnu prácu. a hlavne normálne zaplatenu.
9. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som pozerala vianocne katalogy s darcekmi....mne by sa aj aj tak najviac pacila tehu knizka :slight_smile: po kolkych tyzdnoch ju lekar dava? stihame to do vianoc?
9. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 10 tt. a to by sme brali všetky
9. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 10 tt od pocatia ci od poslednej mrchy?
9. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh tak taka tehu knizka by bola super vianocny darcek
9. nov 2009 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od poslednej mrchy ak sa dobre pamätám
9. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi, a aku specializaciu budes mat? neviem, ako sa tomu spravne vo vasej terminologii hovoir - atestacia? chces mat vlastnu prax?
9. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knižka je až od 10 tt? :frowning2: ja som dufala že už od nejakeho 6-7tt.
9. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, baby, ja som strasne dufala, ze dam mangelovi na narodky zabaleny pozitivny tehu test. no ale on ma narodky za 2 tyzdne, tak to urcite nestihame. snad aspon pod stromcek....
9. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem tak knizku davaju ako komu, niekomu hned niekomu neskor, ja som napr. dostala az v 12tt
9. nov 2009 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12tt to je vlatne po 3 mesiacoch:
9. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamuschka - najprv musim skončit školu - budem v podstate nikto s titulom a potom sa zamestnám a požiadat o zaradenie do atestačného programu a za nejakých 4-5 rokov po vykonaní všetkých predpísaných úkonov a ústnej skuške budem mat atestaciu a mohla by som ist teoreticky robit nasukromno - ale neviem či na to netreba 2 atestácie.... je to celé na hlavu. a teraz v podstate neviem nič a to mám za 3 týždne štátnicu z interny - jo a inak vo februári sa buddem učit na gyndu takže vtedy Vám budem schopná sofistikovane zodpovedat všetky vase tehu-otázky :slight_smile:
9. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi, uz sa tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale snad dovtedy uz nebude treba :wink:
9. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pravež bude treba - budem Vám radiť v tehotenských veciach - nie v príprave na tehu .-) ked Vás niekde pichne, alebo mimčo kopne- ja Vám budem moct s čistým svedomim povedat že to nič nie je :slight_smile:
9. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok