• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no s tých stálych snažiliek ešte nie ale každý pracuje na tom
keby som sa mýlila opravte ma
10. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja pospat kym spi aj maly, lebo ma priserne boli hlava a vonku leje jak sproste
10. nov 2009 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekné sníčky
10. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si rano povedala že sem nakuknem až večer ale nevydržala som :sweat_smile:
matiku som vždy zbožnovala a zbožnujem furt - ja by som chcela byť podnikatel :slight_smile:
no, jo, ja len na skok - idem dalej mučiť hlavu.
10. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabik, jednu tehuľku sme tu už mali, ludku_r, ale ako otehotnela, už do tejto témy nechodí, asi nechce holka provokovať :wink: mohla by sa tu však ukazať, bola by som zvedava, ako sa maju, ak si dobre pamatam, mala by byt teraz tak vo osmom, skor deviatom tyzdni...
10. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, tak aspon jedna! Super :grinning:
babule, a aj ste to nejako rozoberali s vasimi lekarmi? ja som tomu mojmu povedala, ze si teda nedavame pozor dva mesiace, ale nic viac sme neriesili zatial..
10. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabik, ja som to chcela riešiť s dokynou (okrem iných vecí), ale ona to nepovažovala za potrebné, takže teraz riešim zmenu dokyny :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sla k dr na preventívku a ani tam nebol, bola tam iná dr - tak som jej povedala že by som v novembri chcela otehotniet a ci mi može predpísať kys. listovu (lebo raz dávnejšie mi ju bez predpisu nechceli v lekárni dat) a ona mi doporučila femibion 800 a tým to skončilo - ja k dr moc nechodím tak to ani neriešim či sa stará či nie...
10. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna maju zavolat za vysledky z cytologie, tak sa asi skusim popytat este cez telefon.. ozaj, kolko asi trva, kym pridu vysledky z cytologie.. lebo uz je to vyse tyzdna, co mi nevolali a ja zacinam nervozniet.. :unamused:
10. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maju zavolat za vysledky z cytologie, tak sa asi skusim popytat este cez telefon.. ozaj, kolko asi trva, kym pridu vysledky z cytologie.. lebo uz je to vyse tyzdna, co mi nevolali a ja zacinam nervozniet.. :unamused:
10. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 týždne čo to trvá, a čo ta zaujíma? :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som mala tvorivú hodinku robili sme výzdobu na okná v spálni. ja som sa dokiho pýtala či netreba nejaké vyšetrenia nám kôli krvnej skupine lebo ja mám 0 rh negatív a mm má A rh pozitív. ale hovoril že netreba ked sa podarí baby tak sa uvidí.
10. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit a malá je aka skupina?
10. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A rh pozitív po otcovi
10. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence...tak aký mate deň? Dnes je riadne škaredo...leje a leje....ja som bola v Care u dokyny po radu, čo ďalej....dohodli sme sa na malej prestávke..pôjdem síce na sono cca 12 DC aby videla ako rastú foliky a aby sme vedeli zhruba plánovať...takže tento mesiac ideme bez liekov a uvidíme ... navrhla mi niečo ako insemináciu .. :fearful: no asi som blbá...viem že je to niečo ako priame vsadenie spermii...neviete niečo o tom bližšie? Díky..
10. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no - tak to by som bola opatrna - ale stačí to riešit naozaj až ked otehotnies. kým je dieta v brušku krvné obehy sú oddelené ale priporode by sa to mohlo až komplikovat- ale aj na to su lieky :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po pôrode malej dostala nejakú inekciu na to neviem čo to bolo
10. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo aby sa ti netvorili protilátky proti rh. mala by si to jednoduchsie keby bola mala rh-.
ale aj tak to pojde a bude dobre :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam že tento doki sa mi bude lepšie venovať ako ten ktorého som mala s malou mal šťastie že som nemala nervy na súdy, inak by sme ho udaly za zanedbanie zdrav. starostlivosti
10. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiež nervy na doktorov - preto k nim nechodim :slight_smile: asi od osemnástky (len gynda)
si počkam na spolužiiakov a budem chodit k nim. :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš dobré že ich budeš poznať osobne. ja som k nim už stratila dôveru a tá sa získava späť ťažko. ale k niekomu chodiť musím nie? no ale terajší sa mi zdá v pohode. uvidíme
10. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam velmi dobreho lekara, ja by som veru nemenila
10. nov 2009 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš šťastie a u neho si aj rodila?
10. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som to nechala na nahodu, k dr. chodim tu u nas a rodila som inde kedze tu nemocnicu zrusili
10. nov 2009 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, co je nove, ktora sa chysta testovat?
10. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi už zajtra ráno som zvedavá
10. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mam nachystaný test :slight_smile: ale až o 2 týždne ked m nedorazí.
ja to tiež nechám na náhodu :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testnem a uvidím už mi to mešká 4 deň
10. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam uz pomaly rok kupeny test, uz bude aj po zaruke.
10. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, ja som strasne chcela testovat, no ale vcera mrcha dorazila, tak testovanie musi zasa pockat.. :unamused:
10. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok