• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jika - vlastne aj mna bolí asi 80% cyklu - takže pobolievanie brucha si škrtám ako príznak
10. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno len 70%
10. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna boli brusko len 1-2 dni cez ovu a potom 1-2 dni pred mrchou
10. nov 2009 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
babz ja sa uz tesim na vase testiky, uz musia byt // ciarkovane :slight_smile:
jaaaj ja si este pockam na pouzitie testikov
10. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu jaj mam teša dnes sme boli vyplatiť malej novú posteľ jasne že poschodovú už myslíme do budúcna veď jednoduché stoja toľko ja poschodová, a zajtra nám ju prinesú už sa teším ako sa bude Bejuka tešiť jáj ona ju bude skladať s ocinom to bude radosti :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ten hnedý výtok sa popoludní zmenil na trocha krvičky a teraz zas len výtok vyzerá to tak že to prestáva.
10. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky...

tak uz som pripravena aj na operaciu , vsetky vysetrenia su hotove
10. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ste este tu ?
10. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu este som chvilu
10. nov 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kojzarik davno si tu nebola no už sa ti to kráti
10. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit normalne som nestihala sem chodit no bodaj by som to mala uz za sebou aby sme mohli znova snazilkovat
10. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je strasna zima a pritom sa kuri...dufam ze ma nieco neobchadza
10. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ale pôjde to rýchlo uvidíš budem držať palce
10. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam
10. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik, akurat dnes som na teba myslela, a na to ze kedy mas tu operaciu , dobre pamatam ze 19teho?

jani - našla som už pre istotu ružovu farbičku - ak sa nezjavi druhá / tak ju dokreslim :grinning:
10. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi dobre si pamatas . potom mi manzel donesie do nemocky aj ntb ( piatok ) po operacii , tak dam vedet ze ako som dopadla

lumimi ked dokreslis farbickou ako vyriesis ( ne)rastuce brusko?
10. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2009 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné upršané ráno dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3605476& test vyšiel negatívny a akoby sa aj mrcha rozbiehala ale neva po mrške sa dáme na snažilkovanie znova a to už na 100 % výkon.
11. nov 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaaw meruska, supeeer! To vyzera nadherne! Netestujes? :wink:
11. nov 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno dámy!
kojzarik- tak s tým nerstucim bruškom budem musiet byt tehotná ko slon - 2 roky- raz sa nam to musim podarit :slight_smile:
ale nie, len by som sa vytešila z pozitivneho testu ale pravdu by som samozrejme podveome vedela :slight_smile:

edit- tak do snaženia - a skus tie jablka a rybu :slight_smile: - sice to nemam overené ale za pokus nič nedáš - minule nám doktor hovoril že češi sú na prvom mieste vo výskyte rakoviny hrubého čreva aže slováci na tom niesu o nič lepšie a na vine je vraj 1. privela červeného masa, 2. velmi mala konzumácia rýb- ktoré velmi pozitívne posobia na črevnu sliznicu - takže ked začneš papat rybicky - len dobre ti to spravi - no a kdesi v časopise písali že v nejakej oblasti kde jedia hlavne morské ryby sa rodia dvojčatá, prip. trojčatá - a to vraj preto lebo ryby stimuluju ovulku - a ja tomu verim :slight_smile:

jo a moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518
11. nov 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska ja budem testovat 10 dpo - len tak pre srandu, nechces sa zabavit aj ty? pošlem ti ružovu ceruzku :slight_smile: aj tak sa ti tam ta druhá objaví ak nahodou už nie teraz
11. nov 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko kocky :grinning:
11. nov 2009 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež prajem dobré ráno.. :wink:
11. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dnes fuci jak besne
11. nov 2009 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás...prší , fúka...hrozné ani psa nehodno von vyhnať... :wink: nieto ešte deti do školy... :grinning: malého dnes skoro odfúklo, keď mi kýval do okna....lietal ako roztrhnutý plagát po tom chodníku...chudáčik... :unamused:
11. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda....ja dnes konecne dokoncim tu objednavku na stuzkovu, lebo nakoniec si pre to pridu uz zajtra, milujem taketo zmeny, dobre ze nezavolali rovno zajtra ze idu :angry:
11. nov 2009 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja asi pockam az do toho piatku, som to slubila mm, ze budeme spolu cakat na vysledok :slight_smile: a sme sa dohodli este davnejsie ze piatok budeme mat rande s obedom v restauracii lebo mu zvysili plat, tak ak bude i testik s // bude to dvojita oslava....ale inak tak ma palia ruky :slight_smile: uz som dnes rano drzala testik v ruke, ale som odolala a vratila ho na policku...silno pokusa, betar jeden
11. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska tak to bude super obed s // :slight_smile:
11. nov 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to máš perné teda..tiež to nemám rada, keď mám niečo pekne načasované a zrazu nejaká zmena...to poteší..., ale Ty to určite zvládneš... :wink:
11. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze som si urobila dost veci dopredu
11. nov 2009 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok