Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
10. nov 2009

jika - vlastne aj mna bolí asi 80% cyklu - takže pobolievanie brucha si škrtám ako príznak

lumimi
10. nov 2009

možno len 70%

evitkamalicka
10. nov 2009

mna boli brusko len 1-2 dni cez ovu a potom 1-2 dni pred mrchou

janirea
10. nov 2009

dobry vecer 🙂
babz ja sa uz tesim na vase testiky, uz musia byt // ciarkovane 🙂
jaaaj ja si este pockam na pouzitie testikov

edita84
10. nov 2009

ahojte som tu jaj mam teša dnes sme boli vyplatiť malej novú posteľ jasne že poschodovú už myslíme do budúcna veď jednoduché stoja toľko ja poschodová, a zajtra nám ju prinesú už sa teším ako sa bude Bejuka tešiť jáj ona ju bude skladať s ocinom to bude radosti 🙂

edita84
10. nov 2009

jaj ten hnedý výtok sa popoludní zmenil na trocha krvičky a teraz zas len výtok vyzerá to tak že to prestáva.

kojzarik
10. nov 2009

ahoj kocky...


tak uz som pripravena aj na operaciu , vsetky vysetrenia su hotove

cukruska1920
10. nov 2009

Ahojte...ste este tu ?

evitkamalicka
10. nov 2009

aj ja tu este som chvilu

edita84
10. nov 2009

ahoj kojzarik davno si tu nebola no už sa ti to kráti

kojzarik
10. nov 2009

edit normalne som nestihala sem chodit no bodaj by som to mala uz za sebou aby sme mohli znova snazilkovat

cukruska1920
10. nov 2009

mne je strasna zima a pritom sa kuri...dufam ze ma nieco neobchadza

edita84
10. nov 2009

no veru ale pôjde to rýchlo uvidíš budem držať palce

kojzarik
10. nov 2009

no to dufam

lumimi
10. nov 2009

kojzarik, akurat dnes som na teba myslela, a na to ze kedy mas tu operaciu , dobre pamatam ze 19teho?

jani - našla som už pre istotu ružovu farbičku - ak sa nezjavi druhá / tak ju dokreslim 😀

kojzarik
10. nov 2009

lumimi dobre si pamatas . potom mi manzel donesie do nemocky aj ntb ( piatok ) po operacii , tak dam vedet ze ako som dopadla

lumimi ked dokreslis farbickou ako vyriesis ( ne)rastuce brusko?

meruska
11. nov 2009
edita84
11. nov 2009

pekné upršané ráno dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... test vyšiel negatívny a akoby sa aj mrcha rozbiehala ale neva po mrške sa dáme na snažilkovanie znova a to už na 100 % výkon.

dijefcatko
11. nov 2009

waaaw meruska, supeeer! To vyzera nadherne! Netestujes? 😉

lumimi
11. nov 2009

dobré ráno dámy!
kojzarik- tak s tým nerstucim bruškom budem musiet byt tehotná ko slon - 2 roky- raz sa nam to musim podarit 🙂
ale nie, len by som sa vytešila z pozitivneho testu ale pravdu by som samozrejme podveome vedela 🙂

edit- tak do snaženia - a skus tie jablka a rybu 🙂 - sice to nemam overené ale za pokus nič nedáš - minule nám doktor hovoril že češi sú na prvom mieste vo výskyte rakoviny hrubého čreva aže slováci na tom niesu o nič lepšie a na vine je vraj 1. privela červeného masa, 2. velmi mala konzumácia rýb- ktoré velmi pozitívne posobia na črevnu sliznicu - takže ked začneš papat rybicky - len dobre ti to spravi - no a kdesi v časopise písali že v nejakej oblasti kde jedia hlavne morské ryby sa rodia dvojčatá, prip. trojčatá - a to vraj preto lebo ryby stimuluju ovulku - a ja tomu verim 🙂

jo a moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518

lumimi
11. nov 2009

meruska ja budem testovat 10 dpo - len tak pre srandu, nechces sa zabavit aj ty? pošlem ti ružovu ceruzku 🙂 aj tak sa ti tam ta druhá objaví ak nahodou už nie teraz

evitkamalicka
11. nov 2009

dobre ranecko kocky 😀

slavulilienka
11. nov 2009

Ja tiež prajem dobré ráno.. 😉

evitkamalicka
11. nov 2009

u nas dnes fuci jak besne

slavulilienka
11. nov 2009

aj u nás...prší , fúka...hrozné ani psa nehodno von vyhnať... 😉 nieto ešte deti do školy... 😀 malého dnes skoro odfúklo, keď mi kýval do okna....lietal ako roztrhnutý plagát po tom chodníku...chudáčik... 😒

evitkamalicka
11. nov 2009

chuda....ja dnes konecne dokoncim tu objednavku na stuzkovu, lebo nakoniec si pre to pridu uz zajtra, milujem taketo zmeny, dobre ze nezavolali rovno zajtra ze idu 😠

meruska
11. nov 2009

baby ja asi pockam az do toho piatku, som to slubila mm, ze budeme spolu cakat na vysledok 🙂 a sme sa dohodli este davnejsie ze piatok budeme mat rande s obedom v restauracii lebo mu zvysili plat, tak ak bude i testik s // bude to dvojita oslava....ale inak tak ma palia ruky 🙂 uz som dnes rano drzala testik v ruke, ale som odolala a vratila ho na policku...silno pokusa, betar jeden

evitkamalicka
11. nov 2009

meruska tak to bude super obed s // 🙂

slavulilienka
11. nov 2009

no tak to máš perné teda..tiež to nemám rada, keď mám niečo pekne načasované a zrazu nejaká zmena...to poteší..., ale Ty to určite zvládneš... 😉

evitkamalicka
11. nov 2009

este ze som si urobila dost veci dopredu