Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evkasto
15. nov 2009

ja ešte počkám do konca budúceho týždňa, ak nepríde ms, tak otestujem a potom začneme asi aj my s meraním
baby, drže palčeky, hádam bude //

lumimi
15. nov 2009

evka, bude 🙂

evkasto
15. nov 2009

lumi, ani nevieš, ako by som sa tešila
verím, že aj u teba to bude //

lumimi
15. nov 2009

juj, ani nevieš ako si to strasne želám, je to moje jedine želanie na narodeniny a už do nich vela neostáva.. len 15 dní 🙂

evkasto
15. nov 2009

no tak to bude super oslava
určite to vyjde, a to bude najlepší darček na narodky
ja som vravela, že do vianoc by som to chcela stihnúť, aby tam tie // boli, to by bol najleúší darček pre celú rodinu a hlavne pre nás dvoch s drahým

janirea
15. nov 2009

baby,,,urcite bude,,a podari sa nam to vsetkym 🙂

lumi,,,,takze ty uz na oslave narodenin len nealko 😉

evitkamalicka
15. nov 2009

lumi veru len detske sampanske 😀

lumimi
15. nov 2009

joj, no baby, kiež by. ale už ma v tom prestante utvrdzovat lebo potom budem velmi smutná 😔

b.bardyova
15. nov 2009

ahojte kocky tak ja stale cakam ale uvidime co bude...ak do utorka nepride testujem ...

lumimi
15. nov 2009

b.bardy - testuj a hned daj vediet, otestuj uz zajtra 🙂

b.bardyova
15. nov 2009

ale este pockam do utorka ...ale nic nemam ani ma brucho neboli a ani sa mi horucka na ustach neurobila ..a prsia mam take ako keby napnute....

janirea
15. nov 2009

bardy,,,,nech su tam pekne kolajnicky 😉

lumi,,ked ja to tak prajem kazdej, ze by som bola najradsej, keby sme uz vsetky nasli zajtra // ciarky 🙂

janirea
15. nov 2009

,,a ja sama viem, ze to nie je jednoduche

evitkamalicka
15. nov 2009

heh baby, tak tentoraz som veru pevnu volu nemala dlho, muzik ma prave prehovoril, ze naco chudnem teraz ked v tehu aj tak priberiem a budem musiet chudnut znova, ze naco dvakrat ked mozem len raz potom

meruska
15. nov 2009

ahojte, aky bol vikend? tak moj bol super...sa vytesujem z // ..zajtra idem k Dr. tak snad sa na mna aj pozrie, ale predpokladam ze ma len objedna ☹

ale poviem vam jednu story....boli sme na rodinnej oslave a moj brat ma 2 male deticky a ukazoval mi aky senzacny si prave kupil teplomer ze len prilozis k celu a ukaze ti teplotu...ze je to super, lebo aj svieti a moze deturencom hocikedy aj v noci kontrolovat teplotu za 1 sekundu... a dovtedy sa s tym hral kym mi to 7 rocny synovec neprilozil k celu a ukazalo to 37,4 ... a on ze mas chripku? ale ja sa citim skvelo...a druhan otazka..si tehotna? to sa uz cela miestnost, vratane mojej mamky pozrela na mna ....skoro sa vyzradilo moje tajomstvo chystane na vianoce... ja som sa len usmiala a on ze...daj si preventivne paralen aby si zajtra neskoncila s tou chripkou...

baby...fakt mozem mat zvysenu telesnu teplotu ak som tehu?
ja mam beznu teplotu okolo 36,5.. je to bezne ..alebo to bude chripka?

posielam vam vela vela TEHU virusikov

b.bardyova
15. nov 2009

no mi sa ani moc nesnazime len si to uzivame len sme zistili, ze sme si to uzivali cez tie najplodnejsie dni, tak sa uvidi

vejinka
15. nov 2009

ahojte..tak sa sa teda pripajam do tejto temy...ak mozem 😉

evitkamalicka
15. nov 2009

vejinka vitaj 😅

lilix
15. nov 2009

meruska super prihoda. jasne, ze to mas z tehu zvysenu, paralen si nedavaj. ked nemusis. 😉

vejinka
15. nov 2009

evit...no vitaj...my dve sme tusim nerozlucna dvojka 😀

evitkamalicka
15. nov 2009

veji veru, sa pritahujeme jak magnety 😅

vejinka
15. nov 2009

evit...a tebe ta mrcha nakoniec dorazila co? ale nehadz flintu do zita...skus na vianoce aj my budeme skusat kedze maly sa podaril 24.12 😀

janirea
15. nov 2009

meruska,,,a nemas u svojho dokyho moznost ist na "casenku" aby ta aj skontroloval?,,,,,,ci tvoj len objednava?,,,
skoro ta maly prezradil 🙂 ,,,a neboj,,,v tehu je zvysena teplota,,,ale davaj na seba pozor aj tak

vejinka
15. nov 2009

meruska..ked pojdes k doktorovi tak vyslovene ziadaj aj ultrazvuk ten vnutorny...ze chces mat istotu ci to nieje mimomaternicove...ved ta musi vysetrit!

evitkamalicka
15. nov 2009

veji dorazila, ale asi aj tento cyklus budeme skusat sak kuk graf a kriziky
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

janirea
15. nov 2009

vejinka,,,ahoj a vitaj
,,,to vazne sa podarilo 24.12? 🙂 ,,,lebo ja mam take cosi v plane tieto vianoce 😀

evit,,,ved mozno v tehu ani nepriberies,,,a neboj,,,ja mam tiez kilecka navyse,,potom to zhodime spolu 😉

vejinka
15. nov 2009

ja ked som prvy krat volala..tak reku hned dojdite a rovno ma pozrel a skontatoval ze tam "nieco je" 😅

vejinka
15. nov 2009

tak som si to "nieco" odfotila a dodnes to mam v albume 😀

evitkamalicka
15. nov 2009

jani oki, tak teraz mozno spolu otehu a potom budeme spolu chudnut 😉

meruska
15. nov 2009

moj len objednava , pripadne sa da zaplatit za prednostne vysetrenie , ale zvycajne aj to prednostne trva 2-3 dni...snad ale neako ukecam sestricku...dufam..ostanem tam hoci aj po zaverecnej...teda do noci...zajtra ma ordinacne od 15 do 18