Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
16. nov 2009

evitka, vy sa tiež snažíte? ako dlho?

lumimi
16. nov 2009

ivanulienka všetky sa zu snaažíme🙂

vtacatko2
16. nov 2009

s tym vysadenim tabletiek a chutou na sex sa pridavam, u mna to bolo take iste a neverili by ste ale mojmu sa to nejako zunovalo ked som bola taka chtiva 🙂 nic nevydrzia ,hraju len formu 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. nov 2009

ivanulienka druhy mesiac

lumimi
16. nov 2009

myslim že to má HAK aj v popise lieku že znižuje chut na sex. a zoberte si kolko ste tabletky jedli a vo vás sa to hromadilo a hromadilo a chlap to predsa nemože ustát.

rosannar
16. nov 2009

vtacatko2
no moj je na tom rovnako...už sa ma normálne bojí 😀 😀 😀 ...už ked mu len pusu chcem dať tak sa bráni... 😀 ...

lumimi
no to som nejak prehliadla, že sa znižuje chuť na sex.... 😀

vtacatko2
16. nov 2009

🙂🙂🙂

vtacatko2
16. nov 2009

teraz trosku od veci ale co uz 😢 okolo seba mam vela parov ktore nemozu otehotniet, ja som mala dost zenskych problemov, doktor ma trosku vystrasil, a zatial sa nam nepodarilo otehotniet a som z toho tak trosku zufala velmi sa bojim toho ze aj ja s manzelom budem patrit medzi vsetky tie utrapene pary............citim sa z toho hrozne, neviem ci mi rozumiete

lumimi
16. nov 2009

vtacatko - hlavu hore. 1. krok je pozitivne mysliet a keby sa nahodou nedarilo prirode tak tomu pomoct cez doktora - citala som tolko príbehov zien ktoré mali problémy, manželia zlý spermiogram a aj napriek tomu sa im podarilo otehotniet.
zacni si merať teplotu - pekne si to nacasujte a určite sa podarí 🙂 skor cii neskor 🙂

b.bardyova
16. nov 2009

ahojte kocky tak som tu ..do teraz som nedostala ale vcera som testovala a ni c len jedna ciarka ale bolia ma bradavky a neviem ci to ma s tym nieco spolocne ...a brucho mam ako keby na prasknutie ...

lumimi
16. nov 2009

b.bardy a čo teplota? klasá? alebo sa ti drží? a kolko ti už mešká?

b.bardyova
16. nov 2009

no teplota tu som si merala vcera vecer bola 37,1 a dnes

b.bardyova
16. nov 2009

36,5 nejak tak

evitkamalicka
16. nov 2009

b.bardy no teplota nevyzera dobre ked tak klesla ale moze to byt aj implantacny pokles, ktory DPO si?

b.bardyova
16. nov 2009

neviem co je dpo ale predvcerom mi bolo euveritelne teplo a dnes ani moc nie

evitkamalicka
16. nov 2009

DPO je den po ovulacii alebo teda po oplodneni

lumimi
16. nov 2009

dpo je den po ovulacii = posledný den než ti vystupila teplota, ale vyzera to tak ze sa skor blíži mrcha podla teploty, teda ak to nie je ten implantaný pokles co spomínala evitka

b.bardyova
16. nov 2009

no to bolo 4.11. ale ked mi test nic neukazal

vtacatko2
16. nov 2009

prosim vas meriate si teplotu cely mesiac alebo iba nejaku cast?

evitkamalicka
16. nov 2009

vtacatko ja ked meriam v puse tak cely mesiac a ked v suske tak hned ako skonci mrcha

jika80
16. nov 2009

baby, sice tato tema je o tom ako mrsku nemat, ale nemate nejaky rezeptik ako donutit mrchu aby prisla 😒

lumimi
16. nov 2009

b.baardy, to je len 13 dní - test nemusi nič ukázať ale teplota je nejaka nízka, vsak uvidis zajtra ak supne bude to d obre znamenie

b.bardyova
16. nov 2009

teply kupel a cervene vino tda aspon tak mi to hovorili

lumimi
16. nov 2009

jika hlavne nejedz citrusy

jika80
16. nov 2009

no kupem sa v horucej vode uz asi tyzden a stale nic ☹ uz mi tyzden meska 🙄

b.bardyova
16. nov 2009

tak omzno bude babo

vtacatko2
16. nov 2009

baby mozno mam trapnu otazku ,tie grafy na FF su iba do 16 dna? alebo sa to tam neskor prida ked pridam viac dni? som v tom nova tak ma ospravedlnite za otazku

jika80
16. nov 2009

bardyova - zial nie, pred par dnickami bol testik negativny ☹

evitkamalicka
16. nov 2009

vtacatko ono sa to tam prida potom

vtacatko2
16. nov 2009

dik evit slubujem ze na dnes som s trapnymi otazkami skoncila 😀