Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
7. aug 2009

ajojte.
a leviky su akej povahy, nepoznam takmer nikoho znamenim lev.. su taky dravy, priebojny? v zivote?

slibby
7. aug 2009

lilix, ja mozem hovorit len za seba, ked nieco chcem tak o to bojujem a myslim ze sa dokazem v zivote dost prebojovat

ludka_r
7. aug 2009

Slibby, a čo to študuješ?? Ja totiž tiež študujem,ale som ukončila ešte len prvý ročník, tak ma čakajú už "len" štyri... 😀 Podľa mňa štúdium popri materskej je to najlepšie.. Študovala som aj denne, ale to som sa skôr flákala, ako študovala... A ani dovolenku v práci si nemusím pýtať... 😉 Veľmi ma učenie baví a keď toštudujem, vrhnem sa určite na niečo iné... 😀
Lilix, lev je moja mama ale aj môj manžel. Je to vraj jediné znamenie, ktoré môže skrotiť barana (a to som ja). A je to aj tak, niekedy sa cítim, že som pod papučou... Podľa neho by som súdila, že lev je sebavedomý vodca, ktorý ťažko vyjadruje svoje city, zato je spravodlivý a svedomitý... 🙂 🙂
No, ale naše detičky môžu byť celkom iné... Ani môj muž nezapadá celkom do charakteristiky leva, tuším....

slibby
7. aug 2009

ludka ja studujem ekonomicku matematiku 😀 a co studujes ty?

janirea
7. aug 2009

ahojte
ludka,,,super nahoda, moja mama je tiez lev,,,a moj manzel taktiez, obaja su v auguste,,,,a ja som baran v aprili 😀
a tak ako hovoris,,,,su to vodcovske typy, stredobody pozornosti, ked uvazia, ze to ma zmysel,,,co pri baranovi ako ja, velmi zmysel nema 😀 ,,,to ze vyjadruju svoje city dost tazko, to je pravda,,o to viac si to u mojho M vazim, ked sa prejaví 🙂 . A nerozhadze ich nic,,vsetko s kludom, aj ked okolo neho stres,,,nervozitu som asi u neho ani nezazila,,teda nedal znat na sebe. O vsetkom chce mat prehlad, snazi sa korigovat ostatnych, ti ktori sa daju. 😠

Len horsie je, ak mate ziarliveho leva 😖

janirea
7. aug 2009

slibby,,ja som mala matiku len v prvom rocniku,,,,cisla mi nikdy nejak nevonali 😀

lilix
7. aug 2009

baby ja sa tiez pridavam k studujucim, ale to som uz hadam pisala. studujem soc.pracu v ba. teraz idem do 3roc.
ja som znamenie skorpion, to su velmi stiplavy ludia. ked ich niekto nahneva, nemaju zlutovania. ale ked su k nim ludia dobry, tak si priatelov velmi vazia. proste by som to vystihla, ako vy im, tak oni vam.
ked si citam o skorpionovi, tak to uuuplne do bodky sedi na mna. a hodi sa ku mne ryba, co je moj partner.
moja bud. svokra je tiez skorpion, no to ked sa dva stretnu, to nie je dobre. lebo ona chce mat svoju pravdu, ja zase svoju. ale kedze je ona o mnoho starsia, moc vyskakovat nemozem! ale aj tak si pomyslim, ze mam pravdu ja. ale uz ju berem s rezervov, ako starych ludi.. niekedy je este stiplavejsia ako ja! haha. alebo sa mi to iba tak zda.
tak ja za chvilku idem domkov. pekny vikend, mozno sa doma este sem podivaaam 🙂

lilix
8. aug 2009

sa divam divam, ale cez vikend to tu spi, kde ste vsetky, pri vode? ci upratujete? 😕 😕

kojzarik
9. aug 2009

ahojte dlho somtu nebola co mate noveho?

sophie1981
9. aug 2009

Cafte mrafceee, uz sme doma...v Ba bolo fajn......joj, troska som si oddychla, zmena je zivot...ale uz sme spat///stara klasika pred nami.... 😝 ...idem vas docitat.... 😉

lilix
10. aug 2009

ahojte, sophie uz si nam tu chybala.. 😉
pozerala som foto. no je fakt vidno z tych fotiek, ze ste si to uzili. 😵
kojzi nic take, ty sa pochval co mas noveho?

sophie1981
10. aug 2009

dobre ranko......uz sme tu, zase doma.... 😝 ....Katka mala v noci horucku, tak neviem, ci mam ocakavat zuby abo co, kedze soplik nema ani kasel.....no uvidime co den da.....mozno este doznieva cestovna horucka.....inac sme boli na kupalisku Rosnicka v BA,.....ani som netusila, ze tam bude take mile kupko.....Katke sa velmi pacilo, kedze vodicka bola teplucka.... 😉 ..

a vy co nove??...vidim, ze tocite o svadbe......ja mam o par dni vyrocie, tak uvidim, kde ma mm pozve...alebo to bude zase na mne ako vzdy... 😝

lilix
10. aug 2009

rosnicku poznam 😅

sophie1981
10. aug 2009

no vidis, sme sa tam mohli stretnut.....spoznala by si nas hned......sme tam so sestrou najviac svietili belobou.... 😝

dijefcatko
10. aug 2009

Ahojte baby, tak my sme už začali so snažilkovaním, jednoducho som konečne urobila prvé rozhodnutie. Ale poviem vám, psychika je strašná vec! Pre objektívne okolnosti sme snažilkovali iba jedenkrát a ja už cítim príznaky 😀 Čo všetko si človek dokáže nahovoriť! 😀 a možno sa zázraky dejú! 😀

kojzarik
10. aug 2009

ahoj lilix nemam nic nove akurat len to ze mam urobene stery a komplet prehliadku aj zo sonom a mala som tento mesiac 2 dozrete vajicka snad sa nam podari od oktobra otehotniet

lilix
10. aug 2009

sophie keby som dosla, by ste neboli same hehe 😀
super dijefcatko, tak uz vieme, ktora bude prva tehulkaaa. 😨 😅
no a kedy k tomu prvemu snahu doslo? to je na priznaky asi skoro!

dijefcatko
10. aug 2009

lilix, ved jasne, ze je na priznaky skoro! ved prave preto sa smejem a zaroven krutim hlavou nad psychikou. Tak velmi to chcem, ze aj napriek nemoznosti uz tie priznaky citim! 😀 nestalo sa ti, že si to akoby nahovoris?

lilix
10. aug 2009

djefcatko jasne, ze stalooo hooojeee miloon krat!
kojzi a beres ten duphaston na zlte teliesko? cooo maly uz ma rok a 10 mes? boze za chvilu ma dva roky!
😅

lilix
10. aug 2009

si pamatam ako oslavoval prvy rocik.. ale to ubehlo..

fatimuska
11. aug 2009

janirea
ja som žiarlivý len

alienka77
11. aug 2009

Ahojte, aj ja som včera zakladala tému, že chcem v decembri začať snažilkovať. Alebo aj v novembri 🙂

fatimuska
11. aug 2009

lev

lilix
11. aug 2009

hellou baby! no tu to dneska "zije"
😨 😨
a alienka budes chodit aj do tejto temy? ci? o dva mesiace sa tu budu rozoberat uz ine problemy. kto necaka mrchu, kto nasiel //.. 😅

dijefcatko
11. aug 2009

ahoj lilix, no dnes ma asi kazdy fofry ako ja. konecne som sa po dvoch mesiacoch dostala ku kozmeticke a citim sa ako znovuzrodena! Teraz sups do roboty a o piatej cvicit. uz sa tesim! ale na snazilkovanie viac 🙂

lilix
11. aug 2009

ja som este v zivote nebola u kozmeticky! a co ti djefcatko robili?

slibby
11. aug 2009

caute baby! ako pozeram, niektore to uz nevydrzali a zacali so snazilkovanim hned 😉 ja by som tiez najradsej zacala hned ale musim este pockat do novembra a az potom to rozbehneme 😝 . tak snad si do konca roka vsetky najdeme nase vytuzene // 🙂

kojzarik
11. aug 2009

ahojte

lilix brala som ale od jula uz neberiem vraj uz netreba tak uvidim co to spravi

lilix
12. aug 2009

ahoooj vsetkym.
kojzi a nepribrala si po nom. lebo su tu ohlasy, ze sa po nom pribera. ja som neni vynimkou. mam doma 3 balenia, ale na teraz som s nim prestala. ved naco, ked sa este nesnazime.

dijefcatko
12. aug 2009

ahoj a z úvodu pekny den vsetkym! 😉
lilix, chodim na kompletku, cistenie pleti, depilacia hornej pery a brady, nejaka vyzivna maska atd. Citim obrovsky rozdiel, ako ked som nechodila. Tu starostlivost predsa len citit 🙂 a vrati sa mi to po 40tke urcite.
No, nase snazilkovanie ako zacalo, tak aj skoncilo 🙂 budeme pokracovat v oktobri 🙂 vcera sme sa totiz rozhodli, ze si urobime po svadbe svadobnu cestu do Egypta (este ani jeden z nas nikdy nebol pri mori) a tam by som neradala vrackala a let do toho a tak. A aj drahy suhlasil, ze to bude lepsie, aby nam to nic nepokazilo a urobime si Egyptiatko tam. Juj, tak sa tesim. Ale uverim az ked tam budeme 🙂