Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
17. nov 2009

ahá...no tak to je pravda...meriam fakt poctivo v rovnakú hodinu, ale dnes to inak nešlo...odchádzala som zavčasu ráno preč...tak potom pohoda...už som kľudná...zajtra budem merať znovu v obvyklú hoďku... 😉 díky evit..🙂

b.bardyova
17. nov 2009

ahojte kocky tak ja stale cakam a uz mam kuneny aj testik ale mam taky priesvitny vytok tak neviem co to ma byt ..a stale sa mi da cikat ..prechladnuta nie som

edita84
17. nov 2009

ahoj bardy koľko si DPO?

b.bardyova
17. nov 2009

13 dni asi....

edita84
17. nov 2009

skús testnúť a uvidíš, držím palce

meruska
17. nov 2009

ajojte....b.bardy ...drzim prsteky pri teste 😉 u mna bol 13-den ten spravny ....ukazal // 😝

b.bardyova
17. nov 2009

no ja sa bojim ..ale pockam do rana...ci nahodou mrcha nedorazi

edita84
17. nov 2009

tak ráno daj potom vedieť

b.bardyova
17. nov 2009

ok odbehnem sem a ak nestihnem ucite vecer napisem

evitkamalicka
17. nov 2009

jeeej tu sa bude testovat 😵

vejinka
17. nov 2009

ja by som teda nemohla merat...ved prve co je ked vstanem utekam na hajzel...teda hned ako nakojim drobca..niekedy ani to nestihnem 😀

inak ahojte kocky snazilky

evitkamalicka
17. nov 2009

veji ahojcek 🙂

vejinka
17. nov 2009

evit..serus moja...maly uz asi spinka co? teda urcite 😉 torty urobene?

evitkamalicka
17. nov 2009

veru spinka, torty este nie este maju cas, ale ruzicky ano aby poriadne vytvrdli, torty mam na 4.12., 28.12. a este jednu mozno niekedy medzi tym a potom na 20.12. tych 120ks zakuskov

vejinka
17. nov 2009

evit mas toho dost... 😖

evitkamalicka
17. nov 2009

veji ja to robim s radostou, keby ma to nebavilo tak by som to urcite nerobila

vejinka
17. nov 2009

no net mi tu hapruje ...nic nevidim co pisem ak vobec pisem..dobru noc kocky

evitkamalicka
17. nov 2009

dobru noc veji

kojzarik
17. nov 2009

ahoj kocky prisla som vas trosku kuknut , tak rano nastupujem do nemocnice a ohlasim sa vam az po prichode domou ( nechcem brat ntb do nemocnice)

budete mi drzat vo stvrtok palce?

evitkamalicka
17. nov 2009

kojzarik budeme na teba mysliet

kojzarik
17. nov 2009

evitka dakujem ste zlate

lumimi
17. nov 2009

Kojzarik, budeme na teba vytrvalo mysliet, neboj 🙂 a ty sa drž, neboj sa a potom papaj vela vitaminu C aby sa ti pekne a rýchlo zhojili jazvičky 🙂

kojzarik
17. nov 2009

lumimi dakujem ......

o jazvicky sa nebojim tie sa urcite rychlo zahoja ( teda aspom dufam )

lumimi
18. nov 2009

Dobré ráno,
tak dnes som si zo srandy urobila ten test - som sa zobudila priskoro na meranie teploty 🙂 no ale na teste len /, ale furt si tam namyšlam že vidim aj slabunku druhú ale to ten test musi byt na takom primeranom svetle - ani silnom ani slabom... už mi z toho preskakuje očividne, ale dnes len 12 dpo tak budem dufat že teplota najbližších 6 dní bude hore. dalsi test si robit nebudem 🙂

rosannar
18. nov 2009

ahojteee....no my sme sa s drahým snažilkovali skoro celý víkend a ešte aj v pondelok, ale ja nemám už teraz nejaký dobrý pocit z toho...moja teplota je ako trampolína...raz je hore, čo som rada ale zároven na druhý den klesne...ja už neviem, čo si mám o tom myslieť... 😒

evitkamalicka
18. nov 2009

ros ved uvidis ako bude dalej

rosannar
18. nov 2009

evitka
kedy by asi mala tá teplota ostať taká vyššia, už hned od začiatku alebo to príde až neskôr, alebo ako to je?

edita84
18. nov 2009

Ahojte snažilky ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
lumi skús ešte počkať možno je ešte skoro na testík

evitkamalicka
18. nov 2009

ros niekedy koncom cyklu uz musi byt vyssia inac pride menzes