Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
20. nov 2009

caute baby
ja mam tiez v pohodicke svokrovcov a tykam si s nimi uplne od zaciatku, takze si skor neviem predstavit, ze by som im tykala
lumimi- drzim pasticky

jika80
20. nov 2009

som chcela napisat, ze si neviem predstavit, zeby som im vykala

rosannar
20. nov 2009

jika80
no ja som o hodne mladšia od mojich svokrovcov, takže by mi bolo ťažšie tykať im...

jika80
20. nov 2009

mne to oni sami navrhli hned pri asi druhom stretnuti, tiez mi to troska trvalo, ale teraz ich oslovujem normalne krstnymi menami a tykam im
horsie je to s drahym - ten mojim rodicom nerozumie ani slovo a nasi nerozumeju jemu, takze ani netyka, ani nevyka

rosannar
20. nov 2009

jika80
akože nerozumie ani slovo?

vejinka
20. nov 2009

ahojte maly spi konecne

lilix
20. nov 2009

rosanar, jika to myslela tak, ze oni su asi cudzinci, ma ze zahranicie ine..

rosannar
20. nov 2009

lilix
jaaaaj, to som si nevšimla...

jika80
20. nov 2009

rosannar - lilix to vysvetlila spravne, manzel je nemec a moji rodicia nerozpravaju nemecky a manzel pozna asi len 20 slovenskych slov - to sa stihol naucit za 5 rokov 😀

meruska
20. nov 2009

ahojte, mali ste zaujimavu temu 🙂 svokry...u nas je to tak ze kazdy vikend sme raz u jednych raz u druhych...poviem vam ze mi velmi chyba byt obcas i doma....obcas mi to pripada ze iba balim a vybalujem...nasi su od nas 10 km a svokrovci 90 km... a co sa tyka tykania...moja svokra nedovoli tykat ani vlastnym detom, teda neverim ze jej budem moct niekedy ja.... ona povedala ze deti ju musia mat v ucte, a tak jej od mala musia vykat.....poviem vam, je mi to take cudzie..... ani jedno z jej deti sa s nou nevie neako blizsie porozpravat...

cukruska1920
20. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ivanulienka81
20. nov 2009

Ahojte, no fakt zaujímavá téma 🙂 Ja mám svokrovcov 270km vzdialených a rodičov 250km ☹ Veľakrát mi je veľmi ľúto, že nie sú bližšie.

cukruska1920
20. nov 2009

a ja nemam svokrovcov 😉

rosannar
20. nov 2009

jika80
no a dúfam, že tých 20 slov čo si ho naučila sú len slušné, lebo napr. moj muž nevie ani slovo po madarsky a moji starí rodičia zase velmi po slovensky nevedia, tak som sa snažila drahého naučiť aspon niečo a predstav si, on si zapamätal len nadávky 😀

jika80
20. nov 2009

rosannar - nadavky neovlada, ale vety typu som maly sladky mysiacik hej 😀

lumimi
20. nov 2009

zdravim dámy,
nozaj zaujimava téma, inak to s tým vykanim rodičom - prave vcera davali v telke nejaku staru pani co ju chcel podrezat jej syn aa hovorila ze ju schytil a povedal jej: "ja vas podrežem." myslim že tým vykaním su úctu človek nevynuti - skor sa odcudzí lebo vyká sa vacsinou cudzím a nie tým ktorých si vážime.
výhoda vykania je len v tom ze sa tazsie povie " vy debil" než "ty debil" ale to je jediná výhoda vykania.
a ja svojej buducej svokre vykám - som naučená starším vykat (aj starsim sesterniaciam vykam, ale vidim ich raz za 10 rokov)
ale rozhodne tykanie je prejav blízkosti dusi podla mna 🙂

vejinka
20. nov 2009

ahojte k teme svokrovci ani nemam co dodat..rozumieme si a byvame spolu 😉

od rana mi vadia vsetky pachy a brucho mam ako tehotny komar.. 😖

cukruska1920
20. nov 2009

veji..ty si tehu?

rosannar
20. nov 2009

mam ešte takú mini otázočku k tým našim grafíkom...na koľko sú spolahlivé tým čo tam píšu? 😉

vejinka
20. nov 2009

cukrus..to silne pochybujem..no ale nebolo by to zleee 😉

vejinka
20. nov 2009

cukrus..ale vcera vecer sa muz ku mne tak milo naklonil a naplo ma reku umyval si si zuby?? a on sa normalne urazil sak si videla ako si ich cistim! no ja som citila veceru co jedol..nechapem 😖 ani pusu mi nemohol dat.. 😅

vejinka
20. nov 2009

inak to by bol zazrak kedze sme snazili len jeden jediny den a to v piatok 13teho 😅

vejinka
20. nov 2009

ale tak rychlo nemozem mat simptomy...to je nejaka blbost a zasa sa telo so mnou hra 😠

cukruska1920
20. nov 2009

veji...nezalezi natom kolkokrat ale ci sa vajko stretne so spermiou 😉 a preco rychlo... ? ved ti uz meskaju nie? tak sprav test a podla mna budu //

vejinka
20. nov 2009

cukrus...neverim testovat budem ak mi do decembra mrcha nedorazi..skor to nema vyznam lebo sa necitim nejako inak len tie smrady citim teda ani nie smrady ale vone..a boli ma brucho ale to ma bezne boli pred mrchou..a mam vytok ...kurnik cakam kazdych dnom mrchu...urcite pride..vzdy ked sa mi sniva ze dostanem na druhy den je tu..a zatial sa mi nesnivalo a mrcha mi meska jeden den..ale to stale nic neznamena lebo minuly mesiac som sa dopovala citronom a kyslou kapustou..a mne to dost vplyva na cyklus kysle..ze aj dva tyzdne meska...takze neocakavam ziadny zazrak ale mrchu..len sa niekde zabudla 😅

edita84
21. nov 2009
rosannar
21. nov 2009

dobré ránko, dneska som vstala ako nič z postele, čo je u mna veľakrát problém 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

edita84
21. nov 2009

ros to verím u mňa je to každé ráno problém

lumimi
21. nov 2009

zdravim dámy,
dnes som si rano pozerala množstvo kofeinu co si može tehotná dovolit a je to až 300 mg. a to 190ml instantnej kávy obsahuje 75 mg - ale nikde som nenasla kolko kofeinu je v jednej dávke nescafe 3v1. neviete nahodou? na obale je že 11% ale kolko je z toho čisteho kofeinu?

lumimi
21. nov 2009

som to trochu preratala a vyslo mi že by tam malo byť 28 mg. mohlo by to byt?