Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
24. nov 2009

cukrus..no nevem co sa stalo ale konecne zaspal aj pred obedom nielen poobede ale teraz zasa nebude poobede..nevadi aspo som si porobila nutne veci a mozno si budeme mysliet ze som totalny cvok..ale ja uz mam stromcek na parapetnej doske..chcela som ukazat malemu stromcek maly co mame na komodu a ked som ho vytiahla a kazdu jednu vetvicku povystierala tak ma chytila mania..tak reku idem po ten velky..a ukazem malemu tak som ukazala a ked uz bol vybaleny aj povystierany smarila som ho do okna..a my uz mame vianoce 😅

vejinka
24. nov 2009

rosa...ahojcek tak ako pokracujes? 😉

vejinka
24. nov 2009

maly ma 20cm a velky stromec ma 60cm ...cize nie tie velikeeeee pod ktore sa davaju darceky...veliky bude dole v obyvacke..my tu hore mame len take minijaturne koli malemu 😉

rosannar
24. nov 2009

vejinka
no my budeme mať vianočný stromček až po vianociach postavený, lebo byt začneme robiť až okolo 20teho (aspon dúfam) a tak stromček bude možno až po vianociach 😀

rosannar
24. nov 2009

vejinka
no dosť dobre...už odpočítavam čas kedy skúsim prvý testík, ale snažím sa nenaviazať sa veľmi na to...berem to s rezervou ako si mi povedala, aby som sa veľmi nenamotávala...ale zatial podľa grafu to vyzerá dobre, tak dúfam, že sa to udrží...

rosannar
24. nov 2009

vejinka
my máme také prvé vianoce čo bývame už sami, takže náš prvý stromček má asi tak okolo 1 metra, ale to len tak pre okrasu lebo vianoce trávime u našich aj s mojou sestrou...a tam je už väčší stromček 😀

dijefcatko
24. nov 2009

vidím, že ste sa bavili o snoch, kolegyni vestila tento rok na jar jedna ciganka a mala v tej vestbe mna. ciganka o mne nemohla vediet. A vraj sa mi tento rok splnia moje tuzby, no a zatial to vychadza, vydala som sa, videla som more, dari sa mi... Este to babo ak by vyslo tak verim vesticiam cigankam 😉

cukruska1920
24. nov 2009

veji...no a co... mi mame vianoce cely rok 😀 na mikrovlnke mame taky mini vianocny...heh... a sak v Blave su uz vianocne trhy takze ani sa nenazdame a budu Vianoce...jupi

rosannar
24. nov 2009

dijefcatko
ty si sa tento rok vydávala?

vejinka
24. nov 2009

my mame vianocne trhy 3-5 decembra 😉

rosa super moc drzim palce aby sa ti splnilo po com tak obaja s manzelom tuzite...a sak aj metrovy stromcek je lepsie ako nic nie? 😉

vejinka
24. nov 2009

cukrus tak to ma byt...nielen na vianoce ale vianoce kazdy den 😉

dijefcatko
24. nov 2009

ros, ano, minuly mesiac, 10.10. 😉 ono ta vestica kolegyni povedala, ze ma nad sebou ciernovlasu nadriadenu, ktora je ale od nej mladsia, a tej sa tento rok splnia jej sny! Som to ja, som od nej mladsia a som jej veducou, vydala som sa, kupili sme byt, videla som more a hovorim, aj jej to takto vyslo, tak mozno stihneme aj to babo, ale to by uz bolo neuveritelne. Kolegyna jej nic nehovorila, nemoze to byt nahoda...

vejinka
24. nov 2009

jeeeej ked si ja tam spomeniem na dva roky dozadu...19.1.2007 zasnuby (po presne po roku od zoznamenia)
23.6.2007 svadba
29.11.2007 posledna mrcha
5.1.2008 dve ciarky 😉

vejinka
24. nov 2009

to bol velmi plodny rok 😉

cukruska1920
24. nov 2009

veji ty si testovala az tak neskoro? 😨

rosannar
24. nov 2009

dijefcatko
no ja som sa vydávala 19.9. tohto roku...more som síce nevidela ale mna ani neláka ísť k moru...ja mám radšej nejaký dobrý relax, napr. teraz sme s mužíkom boli na romantickom pobyte na víkend v dudinciach v kupeloch a to bolo perfektné...keby som si mala vybrať medzi morom a takých super oddychom v kupoloch tak by som si určite vybrala to druhééé...
a ináč gratulujem k svadbe...

vejinka
24. nov 2009

cukrus..ano lebo predtym som trimesiaca testovala a nic..tak som si povedala ze nebudem testovat kym nedosatnem mrchu ale nevydrzala som a cestou okolo lekarne som si kupila lebo som citila ze nieco tam bude..a ten test som si robila nie z ranneho mocu (hned ako som prisla domov a mala som v plane o teste nepovedat muzovi..naco aby sa trapil ze zasa nic?)a palice takmer rovnako silne 😉

dijefcatko
24. nov 2009

Ros, dakujem, aj ja gratulujem tebe 🙂 My sme boli v kupeloch minuly rok, pretoze drahy bol po operacii srdca, tak mal narok, bol 3 tyzdne, ja som si zaplatila jeden. Bolo to uzasne, ale more bol moj sen a uplne nas uchvatilo. Vidiet naživo koraly a stovky farebných rybičiek, ktoré su max meter od teba, bol pre nas zazrak. Dovtedy sme to videli iba vo filmoch. A potom vylihovanie na plazi, parada. O rok sa ide znova 😉 ak nebudeme bruskati, samozrejme. 😅

cukruska1920
24. nov 2009

veji...ta obdivujem...ja co som testovala tak ani raz mi nemeskala mrcha...mala som taky pocit ze to mohlo vyjst a aj bolo 😀 ktovie ako to bude teraz

vejinka
24. nov 2009

cukrus..nemas co obdivovat 😉 ja som vedela ze sme splodili toho 24.12. neviem preco ale vedela som to..a reku nema cenu testovat okolo 29.12 lebo tyzden trva kym vajicko dopluje do maternice a zacne sa tvorit hcg...teoria zvladnuta 😀 😀 takze som cakala..a medzitym bol vikend tak som si pockala..ale ked som videla lekaren uz som nemohla cuvnut 😀

cukruska1920
24. nov 2009

veji...no parada.... heh...ak budu vysledky a doktor povie ze mozme tak zacneme aj mi na vianoce 😉

vejinka
24. nov 2009

cukrus na vianoce je to take slavnostne...take ineee take vianocne 😀

cukruska1920
24. nov 2009

hej... a take naplno 😀 😀 😀

dijefcatko
24. nov 2009

super cukrus, tak to potom bude ina romantika pod stromcekom 😀 Ja budem testovat o tyzden, ked ma dojst mrcha, predpokladam, ze dojde, ale obcas mam taky vnutorny pocit, ze nie. Aj moj grafik mi to nahovara, ale neverim 😒 mozno by som skusila aj o tri dni, niektore baby testovali aj 10 dni po ovulke a uz mali dve ciarky, neviem, ci vydrzim tyzden cakat. Cely tento cyklus mam taky zvlastny...

cukruska1920
24. nov 2009

dijefcatko...ja som mala uz 8DPO // 😉 ak to citis testuj

lumimi
24. nov 2009

zdravim dámy,
tak som sa objednala k dr, a v utorok idem na krv 🙂
dijefcatko ja som testovala 12 dpo a mala som tam velmi velmi velmi slabý tienik, 14dpo bol až silnejší. ale skus, ale jednu čiarku nesmies brat ako skalmanie, pretože ten test este o nicom nehovori 🙂

dijefcatko
24. nov 2009

Som len 7DPO a bojim sa testovat, hoci pokusat ma to bude 😒 Vieš, cítiť to môžem, len či si to nenahováram. Som vďačná aj za ovulku, ak môžem grafu veriť a tehulkovstvo by bol fakt zázrak u mňa... Sakra, mam nad cim rozmyslat zasa 😅

vejinka
24. nov 2009

dijefcatko este vydrz s testovanim..zbytocne potom bdues sklamana 😉

dijefcatko
24. nov 2009

Asi to vydrzim, ved zajtra si ideme s kamoskou, tiez cerstvo vydatou splnit detsky sen, tak na to tak nebudem myslit 🙂
lumi, videla si moj grafik? myslela si toto?

rosannar
24. nov 2009

dijefcatko
no ved sny si treba plniť....a to je super, že sa ti to darí....

tu sa chce niekto testovať????