Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
25. nov 2009

jika...ja by som už stratila nervy koľko čakať 😀 ...ja už teraz odpočítavam

jika80
25. nov 2009

uz som 2x testovala a samozrejme negativne ☹

dijefcatko
25. nov 2009

jika a akú citlivost testov si mala? vies, kedy bola ovulka?

rosannar
25. nov 2009

jika
to nie je možné....a cítiš aj nejaké príznaky?

jika80
25. nov 2009

no citlivost testov som mala tu najnizsiu - 10 a ovulka bola podla ovu testov v 14 den
a priznaky nemam ziadne, takze nechapem, preco sa mi tak hrozne doblbol cyklus 😖

jika80
25. nov 2009

no snad dostanem co narychlejsie termin u lekarky, nech viem, na com som
teraz musim utekat, skola vola
pa

rosannar
25. nov 2009

jika...a keby si zašla na doktorom?

dijefcatko
25. nov 2009

tak to fakt uz iba s lekarom...

cukruska1920
25. nov 2009

jika...behni k doktorovi..da ti vyvolavacku

evitkamalicka
25. nov 2009

ahoj, tak som neurobila, policajt bol sprosty namysleny mlady z Novych Zamkov, vobec nepoznal mesto, absolutne som nevedela kam mam ist, lebo len telefonoval, nesledoval cestu, dosla som na krizovatku a stale som nevedela ci ideme do prava ci dolava ci rovno az instruktor sa ho musel pytat ze kam vlastne mame ist az tak ze mi neskoro povedal kam mam zabocit a v tej rychlosti som nedala prednost chodcom tak ma za to vyhodil

cukruska1920
25. nov 2009

evit..to co bolo za debila? by som isla na policiu a by som to nahlasila... v prvom rade urobil chybu on a nie ty 😠 on ako skusajuci nemal co telefonovat...to by som tak nenechala 😠

evitkamalicka
25. nov 2009

cukrus mne to pripada tak ze na niekom zarabat musia tak stale musia niekoho vyhodit

nahadzala som do grafu miesto ustnych, suskove teploty, lebo to merane v ustach sa mi vobec nepaci, ovulku mi to aj tak vyznacilo v ten isty den len teploty su vyssie
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

cukruska1920
25. nov 2009

evit.. to mas pravdu...korupcia je ..

a co sa tyka toho merania...v ustach nemeraj... 😉

evitkamalicka
25. nov 2009

cukrus ved nemeram, od 13DC som zacala merat aj v ustach na wunsch len som to teraz nahodila do fertility, podla mna to meranie v ustach nie je vobec spolahlive

zuzka1988
25. nov 2009

Ahojte baby. Ja som tu nová. Chcem sa pridať k Vám. Aj mi sa pokúšame s priateľom o bábätko. Koncom oktobra som vysadila antikoncepciu, hneď som si kúpila kyselinu listovú a dnes som bola v lekárni a kúpila som si od ZENTIVA Calibrum - babyplan. Nemá niekto skúsenosti s tými vitamínmi?

evitkamalicka
25. nov 2009

zuzka ked beries calibrum tak kyselinu listovu uz nemusis, lebo aj v tom je kyselina listova

zuzka1988
25. nov 2009

aha, tak to mi v lekárni nepovedali.

evitkamalicka
25. nov 2009

zuzka nevadi

cukruska1920
25. nov 2009

evit... ja meram tiez v pisule 😀

zuzka...vitaj....mas pekne meno 😀

zuzka1988
25. nov 2009

a neviete mi poradiť, či to vôbec pomáha?

awooojky
25. nov 2009

Ahojte dievcata chcem sa nieco spytat:
Ovulaciu som mala medzi 26.10 - 29.10 presne to neviem.
Je mozné že sa mi vajičko uhniezdilo cca o tych 10 dní teda vlastne medzi 5.11 - 8.11 a ze som vlastne v druhom ci vlastne v tretom týzdni a ze mam este nizku hladinu HCG a preto mi test ukazal len /

menštruáciu som mala dostat cca toho 14.11 ale nedosla do dnes
Zdá sa mi ze mám aj nejake tie priznaky ale neviem, som nejaka z toho vedla trocha.

Viem ze som to trocha hlúpo napísala, ale som zufala velmi by som chcela babatko. Neviete mi poradit?

evitkamalicka
25. nov 2009

zuzi to netusim, brat som to brala aj ja

zuzka1988
25. nov 2009

ok a ďakujem. a mám ešte takú jednu otázku. Keď mám teraz krámy musím mať presne okolo 14. dňa ovuláciu, nemôže sa to zmeniť. neviem, asi by som si mala kúpiť ovu test.

sabik
25. nov 2009

evitka, tak to je skoda, ze si na takeho hnupa narazila.. ☹

evitkamalicka
25. nov 2009

zuzka zalezi kolko dnovy mas cyklus, ak nemas 28dnovy tak ovulka moze byt hocikedy

sabik nevadi, beriem to sportovo

edita84
25. nov 2009

no evit žasnem čo si to môžu poliši ešte dovoliť on nedaával pozor čo robíš a teba neprepustil cez skúšku. 😠

evitkamalicka
25. nov 2009

edit vidis vsetko je mozne a to si dovolim tvrdit ze ta baba co bola so mnou v aute nevedela absolutne soferovat ani len rychlosti dobre prehadzovat a ta spravila

rosannar
25. nov 2009

evit...ahoj, tak to bol fakt len nejaký debil, ten policajt, za také dačo a čo bolo aj jeho vina...

zuzka1988...ahoj a vitaj medzi nami...ja som tu tiež asi len dva mesiace....aj ja som vysadila tabletky koncom októbra a ja berem len kyselinu listovu...môžem sa spýtať koľko máš rokov?

evitkamalicka
25. nov 2009

idem si dat nieco sladke 😅

rosannar
25. nov 2009

evit...kludne, zaslúžiš si to 😀