Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

veru za tie nervy 😠

rosannar
25. nov 2009

evit...a teraz máš ísť kedy najbližšie?

evitkamalicka
25. nov 2009

neviem, zavolaju mi, inac na tieto skusky som mala ist povodne az 3.12. a par dni pred skuskami mi zavolali, ze sa uvolnilo jedno miesto na dnes, tak cakam ze aj najblizsie to tak bude

rosannar
25. nov 2009

evit...no tak možno pôjdeš už 3.12...ked si pôvodne mala ísť vtedy..

evitkamalicka
25. nov 2009

uvidime, dufam ze zas nepride nejaky magor

rosannar
25. nov 2009

evit...možno keby ste mali z vášho mesta, tak by ste prešli všetci, aspon u nas to tak bolo...my sme mali našich policajtov a prešla som aj ja...

evitkamalicka
25. nov 2009

ros ked som bola prvykrat tak sme mali z nasho mesta a nepresla polovica ludi

rosannar
25. nov 2009

evit...tak to asi nie je dobréé... 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

ale nasi policajti uz nebudu, lebo mali nejaky pruser tak uz budu chodit len z Novych Zamkov a Nitry

rosannar
25. nov 2009

evit...ešte sa hovorí, že aj nitriansky sú dobrý...

evitkamalicka
25. nov 2009

nitriansky mozno budu nabuduce ked teraz bol z NZ

rosannar
25. nov 2009

evit...no nakoniec zpoznáš všetkých policajtov z okolia... 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

veru, ale bude mi to na prd ked nebudem mat vodicak

rosannar
25. nov 2009

evit...no to hej...ale aspon ich spoznáš 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

normalne sa mi chce spat taka som znicena

rosannar
25. nov 2009

evit...to ti verím...taký sprostý policajt by ma tiež vyšťavil na celý deň...ja ked som robila vodičák, tak sme potom na záhrade oslavovali a vtedy aj naša suseda nám povedala že je tehotná (ona dlhé roky nemohla otehotnieť, naposledy, ked potratila tak ju ustipla včela a odvtedy sa im nedarilo) tak sme vtedy mali dve oslavy...

zuzka1988
25. nov 2009

ahoj rosannar. mám 22 rokov. vysadila som tabletky koncom oktobra. hned som začala brať kyselinu listovú ale dnes mi v lekárni poradili ten babyplan. myslela som si, že hneď po vysadeni otehotniem, mala som taký pocit, ale nakoniec v sobotu som dostala krámy. Teraz po vysadeni som mala dosť silné krámy a už nemám 28 dňový cyklus, tak teraz neviem, ako si mám vypočítať plodné dni. a Ty máš koľko rokov, vyzeráš aj Ty dosť mlado.

evitkamalicka
25. nov 2009

zuzka ked nemas 28dnovy cyklus tak ovulka na ten 14 den pravdepodobne nie je, preto ja meriam BT a robim graf a ostatne kocky tiez

rosannar
25. nov 2009

zuzka..no ja mám 20 rokov...ja som tiež vysadila koncom oktobra tabletky ale krámy som ešte nedostala, mala by som teoreticky v piatok (ako ked som brala tabletky) ale určite to bude o týžden neskôr...a plodné dni sa vtedy ťažko počítajú lebo nevieš aký budeš mať cyklus..ale ten graf je dobrá vec..

zuzka1988
25. nov 2009

ok, ďakujem za radu. skúsim použiť ten graf. ale uvidim, dnes som si myslela, že už krámy nemám, ale ešte stále mám, možno že predsa zostanem pri 28 dňovom cykluse. rosannar, už si vydatá, lebo ja ešte nie, už bývame spolu s priateľom. svadbu zatiaľ nechystáme, uvidíme ako to dopadne.

rosannar
25. nov 2009

zuzka...no ja som už vydatá...zatiaľ len čerstvo...dva mesiace...určite si každý myslí, že chceme mať skoro dieťa ale potom zase kedy...zrazu sa len spametáme a budeme mať cez 30..aj ked drahý je odomna starší o 12 rokov, čiže on cez 30 už má... 😀

zuzka1988
25. nov 2009

ja chodím ešte na VŠ, ale tak vyzerá, že keď otehotniem, nedokončím ani 3. ročník. Ozvali sa mi materinské city, nemôžem zato. Môj priateľ má 28 ja 22, takže medzi nami nie je taký veľký vekový rozdiel. mi chystáme svadbu cca. v septembri, ale závisí to od bábätka. A kde bývaš, keď sa môžem opýtať? Ja bývam v Bratislave, ale som z Rimavskej Soboty.

rosannar
25. nov 2009

zuzka...no my s manželom bývame v Leviciach ale on je z Veľkého Krtíša....

ivanulienka81
25. nov 2009

Evit, to si mala riadnu smolu na policajta. Ja keď som robila vodičák, tak čítal noviny, mal na háku. A jedna spolužiačka odjazdila celú jazdu na ručnej brzde a prešla 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

nevadi baby, zivot ide dalej, neobesim sa teraz preto

rosannar
25. nov 2009

evit...no jasné, že nie....to je len smola na policajtov..ale nabudúce to výjde, neboj sa..

evitkamalicka
25. nov 2009

baby idem si podriemat a potom vonku s malym, vecer sa ukazem

ivanulienka81
25. nov 2009

ros, podľa mňa, keď to bábätko chcete, tak to vôbec nie je skoro 😉

rosannar
25. nov 2009

evit...krásne sníčky 😀

ivanulienka81...no chceme a veľmi...a až čudné je, že ja mám ešte staršiu sestru (ona má 26 rokov) ale my s drahým chceme bábo a mamine to nevadí...nehovorí nič také, že som mladá a podobne...

ivanulienka81
25. nov 2009

ros, viem si predstaviť ako veľmi chcete...
ja som môjho muža musela 2 roky presviedčať na bábätko, najskôr sme boli dohodnutí, že len po 30 budeme riešiť, no ale nejako prišli tiež tie materinské city a nakoniec sa mu to zapáčilo a druhé bábo bol jeho nápad 🙂 v 30 akokeby sme ich našli 😀