Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
25. nov 2009

dobry vecer
evitka - na tvojom mieste by som zabijala, ta obdivujem, ze si taka kludna

evitkamalicka
25. nov 2009

jika skoda sa rozculovat kvoli nejakemu debilovi

evitkamalicka
25. nov 2009

moj manzelik je dnes na mna taky zlaty, prave mi robi na veceru lasagne co som ho naucila, som hladna jak vlk, dnes som za cely den mala len 2 chlebiky s pomazankou, akosi som do seba nevedela nic dostat

rosannar
25. nov 2009

ahojte, bola som si kupiť testík, nejaka značka že "Via-Med"... a skúsila som jeden spraviť a bol negatívny... 😒

evitkamalicka
25. nov 2009

ros este pockaj, na 10DPO ti este nemusi nic ukazat a uz vobec nie cez den, treba urobit rano, ale este pockaj take 2-4 dni, kazdemu ten hormon hcg stupa inac, niekomu pomaly, niekomu rychlejsie

rosannar
25. nov 2009

evit...ja viem...ale už ma to lákalo..tak som to chcela skúsiť...ved aj mužíkovi som vravela, že skúsim ešte tak po 5 dnoch a potom sa uvidí...to som ani nevedela, že tie pásiky sú také malé...na tých fotkách čo tu majú vyzerajú byť ovela väčšie...

evitkamalicka
25. nov 2009

ros to chce trpezlivost, viem ze aj ja budem urcite skor testovat kedze to velmi laka, ale este to nebudem brat nejako na 100% kym nepride mrcha

rosannar
25. nov 2009

evit...presne tak...mužíček je trošku z toho sklamaný, vidno to na nom...ale ešte sa môže stať, že je to opak... 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

tak pekne pomojkaj muzicka, ze to este nic neznamena 😉

rosannar
25. nov 2009

evit...no jemu to dojde, neskôr.... 😀

ivanulienka81
25. nov 2009

evit, ja tiez milujem lasagne
ros, verim, aj mna by to lakalo a velmi a drzim palceky

evitkamalicka
25. nov 2009

ivka ja milujem vsetko cestovinoidne

kojzarik
25. nov 2009

ahojte prisla som vas trosku kuknut . chcem dat vediet ze ako sa mam a ze zijem ale neni to bohvie co uz druhy vecer mam zvysenu teplotu 37,6 a dnes 37,1 ach jaj a este som zabudla mozem vas vsetky poprosit aby ste mi v piatok drzali palce ,( idu mi totiz vybrat mojich 8 stehov a ja sa strasne bojim )

evitkamalicka
25. nov 2009

kojzarik drzime

kojzarik
25. nov 2009

evitka dakujem , neviem preco sa tak bojim ale uz nech to mam za sebov ☹

janirea
25. nov 2009

ahojte zienky,,,
uz som tu konecne aj ja,,,ste popisali dost za "chvilku"

evit,,,kurnik, to ma mrzi,,,,ja by som ho asi roztrhla, somara jedneho arogantneho 🙄 ,,,,,aj ked clovek nic nezmoze, ak by nedajboze zase tohto trubiroha dali znovu,,,,ved on ohrozil premavku, kde nesledoval nic,,,bud sa mal vykaslat a citat noviny, alebo byt pri zmysloch,,,,,skoda reci na takych,,,,,,ale poznam to, robila som rok zapisovatelku na vysetrovacke a niekedy mi moja logika a rozum zastavali,,cest vynimkam, ktorych je malo medzi ...

no a ja som sa vybavila celkom dobre,,,,aj ked som sa ucakala ako blazon,,,Od 9 rano do pol druhej poobede,,,
,,,este mam vydrzat v snazilkovani,,,aspon jeden mesiac,,,ostatne vyzera dobre a zajtra ma "odkrvia" este na vysetrenie tych vselijakych cudzich slov, ako borelioza, rubeola,,,,atd,,,, 🙂,,,ale mam z dneska uz konecne aspon dobry pocit

zuzka,,,no a bavili ste sa tu este o kys.listovej a babyplane,,,atd,,,,,,staci fakt jedno, netreba to prehanat,,,,,mne dokyna oddobrila aj ten femibion 800,,,,

,,,,a prikladam grafik,,,,celkom sa mi paci, len este tento nebude vitazny
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

evitkamalicka
25. nov 2009

jani no uz nic nenarobim a to si hovoria pani policajti, oni asi mozu vsetko

janirea
25. nov 2009

kojzarik,,,drzim, drzim,,,neboj sa,,,to bude raz dva,,,a rychlo sa uzdrav

kojzarik
25. nov 2009

evitka neboj do tretice to uz urcite bude na 1 😉

janirea
25. nov 2009

pust to z hlavy teraz a daj si nieco dobre 😉 ,,,,aj ja snorim uz kadetade po niecom dobrom 😀

ale dajak ma pobolieva brucho,,,dokyna bola dajaka fest silna dnes 😅

evitkamalicka
25. nov 2009

jani dala som si cokoladu a teraz srotujem lasagne

janirea
25. nov 2009

mňamka lasagne,,,to ja tiez mooozem
mne sa minuli sladke zasoby,,,treba dokupit 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

ani ja uz doma nic sladke nemam, cez vikend musim urobit zasoby

slavulilienka
25. nov 2009

evitka....netráp sa...nevadí že to nevyšlo, nabudúce sa Ti to určite podarí..., ale držala som Ti paľuch.. 😉

evitkamalicka
25. nov 2009

slavu dakujem 😵

komisakpd
25. nov 2009

evit uz pr&cujete aktivnwe na druhom..my sme na tomo tak ze sa nebranime..

slavulilienka
25. nov 2009

raz keď natrafíš na paka, tak môžeš jazdiť aj ako malý Boh, aj tak Ti to je na prd...musí Ti dať najavo, že on je dôležitý.. 😉

evitkamalicka
25. nov 2009

komisak ahojky....ano pracujeme 😅

komisakpd
25. nov 2009

a odkedy?

evitkamalicka
25. nov 2009

snazime sa zatial druhy mesiac