Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
27. nov 2009

to ja nie, niekedy si nedam aj tyzden

janirea
27. nov 2009

ja som sa snazila telo oklamat bezkofeinovou,,,a ono nie a nie pochopit co ja myslim 😀

mne kava strasne vonia,,,teda dobra kava

janirea
27. nov 2009

baby,,,volala mi moja mama, ze pridu po mna do roboty s otcom 😕 😕 ,,,,no moje nervy, co zase kujú na mna
,,ze sa pojdeme navecerat a nejake nakupy ,,,darcekyyy 😀

lumimi
27. nov 2009

zdravím dámy,
tak dnes som spravila statnicu z interny 🙂 konecne bude chvilku volnno 🙂

janirea
27. nov 2009

lumi,,,gratulujeem 🙂

janirea
27. nov 2009

lumi,,,mam jednu otazocku,,,,na hematologiu moze odporucit aj vseobecny lekar? ,,,mozno sa blbo pytam 😅

lumimi
27. nov 2009

janirea, samozrejme, mysllim ze teraz je to na slovensku tak ze ta musi odporučit. a prečo potrebujes na hemato?

janirea
27. nov 2009

dakujem lumi,,,,no chcela by som ist na vysetrenie kvoli trombofil.mutaciam 😒 ,,,,strasi ma to,,,a budem mat aspon pokoj, ako mi to ma hlodat v hlave

,,,idem uz domov,,,uz som dotlacila cas do spravnej hodiny 🙂 ,,,tak sa majte pekne a prijemny vikend

rosannar
27. nov 2009

ahojteee...konečne doma a konečne pokoj....navarené na zajtra mám...s tým už starosť nemám a teraz môžem oddychovať....dneska poobede sa mi tak zavrátilo, že až hrozné... 😒

lumimi
27. nov 2009

janirea, ak je dovodne podozrenie ze by sa toi mohlo byt tak nema preco ta ta neodporucit 🙂 ale snad to bude OK.

evitkamalicka
27. nov 2009

lumi jeeej ako pekne tam svieti 6tt 😵

rosannar
27. nov 2009

evit...zase mam chuť si spraviť test...mohla by som to ráno skúsiť? 😅

lumimi
27. nov 2009

rosanar skus testik 🙂

lumimi
27. nov 2009

evitka, dufam len ze to nebudem musiet potom zrusit, ale snad nie 🙂
inak nemam ziadne príznaky, len mi nedosla mrcha, inak uplne v poho 🙂

evitkamalicka
27. nov 2009

ros skusit mozes

rosannar
27. nov 2009

baby, teraz večer ma už asi hodinu picha pri vaječníkoch ale je to iná bolesť ako ked mám dostať mrchu...

evitkamalicka
27. nov 2009

rano testnes a uvidis

rosannar
27. nov 2009

ale bojím sa že tam nič neuvidím..

evitkamalicka
27. nov 2009

aj keby si nic nevidela este je cas

rosannar
27. nov 2009

evit...ale niektoré už pri mojich dnoch vidia pekne dve čiarky... 😒

evitkamalicka
27. nov 2009

ros, ale narast hcg je individualny, niekomu stupa rychlejsie niekomu pomalsie

rosannar
27. nov 2009

evit...ty už zo mna musíš mať šoky, nie?

evitkamalicka
27. nov 2009

ale vobec nemam soky 😀

rosannar
27. nov 2009

povedz mi teraz na rovinu...to pichanie vo vaječníkoch môže mať niečo spoločné z tehu? alebo som už uplne mimo a všetky bolesti si myslím že sú príznakmi?

evitkamalicka
27. nov 2009

ros myslim, ze psychika teraz pracuje na plne obratky, ale vraj niektore baby maju priznaky ako pred menzesom tak neviem

rosannar
27. nov 2009

evit...no ja mám psychiku už naruby...niekedy si myslím, že to pichanie ma teší lebo sa to možno zadarilo...inokedy ked idem na zachod tak sa bojím, že zistím, že došla mrcha...a bojím sa že ak dôjde že ma to zloží...aj ked sa snažím myslieť aj na to že ak to nevyšlo...ale ono to je silnejšie ako ja... ☹

albi26
27. nov 2009

ahojte dievcence. Daavno som tu nebola. Ahoj rosannar, co to vidim, ze by sa vam zadarilo. Drzim silno palce, aby si nasla na testiku // 🙂

rosannar
27. nov 2009

albi26....ahoj a dakujem...ale mám taký malý dilema...bojím bojím, že tam tie // nenájdem...

evitkamalicka
27. nov 2009

albi ahojky

albi26
27. nov 2009

rosannar, viem ze mne sa to lahko pise, ale skus na to nemysliet. Musis mysliet pozitivne, a ono to pride, uvidis. Ako ti evitka pisala, psychika urcite pracuje na plne obratky. Ja som tu na nete toho veeela pocitala, a fakt je to tak, ze niektore baby maju priznaky ako pred menzesom, pichanie, a bolesti v podbrusku, a vykluje sa z toho //. Budem na teba mysliet, aby tam isto boli.