Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
27. nov 2009

albi26...dakujem pekne....ale idem už radšej telku pozerať a trošku sa odreagovať...zajtra ráno alebo cez den prídem oznámiť čo tam bolo...papa a dobrúú noc 😀

evitkamalicka
27. nov 2009

veru aj moja psychika pracuje, ale zatial to mam pod kontrolou kedze mam este cas na testing 🙂

albi26
27. nov 2009

evitka, takze aj u teba to vyzera nadejne. Drzim silno palce aj tebe. Babenky, bodaj by vam to vyslo co najskor 🙂

evitkamalicka
27. nov 2009

albi u mna to vcera vyzeralo na implantacny pokles - uhniezdovanie a dnes teplota stupla tak snad..., ale ja som dnes len 6DPO takze este casu

albi26
27. nov 2009

tak hlavne klud, pozitivne myslienky, a tie // ti prajem. My sme tiez planovali zacat v novembri, ale zas to musime posunut. Tak verim, ze uz januar bude definitivne posledny datum zaciatku nasho snazilkovanie. Velmi po tom tuzim ☹

evitkamalicka
27. nov 2009

a preco nemozte teraz?

son1cka
27. nov 2009

Ahojte, pisem 1x, aj ked citam prispevky uz dlhsiu dobu. 😎 Pokusame sa o babo prvy mesiac. Zatial mi meska mrska 1 den, ale ziadne extra príznaky nemám-prsia nebolia, len ma straaasne nafukuje, co nie je u mna zvykle. robila som si test v útorok a bol negat(rapi clear-ten co je udajne strasne citlivy). Ani tienik. 😖 Skusam merat aj BT, ale robim aj nocne, tak sa mi neda merat kazdy den v rovnaky cas. Tak teraz cakam, ci mrcha dojde, a kedy je najvhodnejšie opakovat test-ak teda nedojde, lebo mam tusaka, ze v momente, ako si kupim test, tak sa mi na just spusti. :(

evitkamalicka
27. nov 2009

sonicka skus iny test, Rapiclear vraj nie je velmi spolahlivy

son1cka
27. nov 2009

Aj ja som to pocula. Ale citala som, ze skor ukazuje falosne pozit. výsledok. A ja som mala len jednu ciarku a ani mini náznak druhej (a to som ho kukala este vecer...ze ci náááhodou aspon tienicek, a nic). Hlavne drahy sa trapi. Ten by mal babo najradsej hned. Vzdy, ked sa mi zatoci hlava, alebo mi pride zle, tak sa vytesuje. Strasne bol sklamaný, ked som mu povedala, ze nic. Najradsej by sa snazilkoval 2x denne pre istotu. A v strede cyklu aj 3x. 😖 🙄

evitkamalicka
27. nov 2009

sonicka skus za take 2 dni ak nepride mrska, mozno ti len pomaly stupa hcg

son1cka
27. nov 2009

O.K., snad nedojde. Mam vela kamosiek, ktore mali problemy s otehotnenim. Tak sa trochu obavam..2 z nich museli ist na IVF a aj tak to nevyslo. Tolko sme to spolu riesili, tak teraz sa bojim, ze to u mna bude to iste. Viem, ze mesiac nic neznamena, ale uz mam ten blby pocit...

evitkamalicka
27. nov 2009

sonicka musis mysliet pozitivne 😉

son1cka
27. nov 2009

Ja viem, v nejakej teme som citala, ze "len do veseleho bruska pride babatko". 😀

evitkamalicka
27. nov 2009

presne tak

vejinka
27. nov 2009

inak mna pri tehu v skorom stadiu pichalo v lavom vajecniku ale brutalne...rosa podla mna sa vam to podarilo 😉

evitkamalicka
27. nov 2009

mna dnes pichalo v pravom 😅

cukruska1920
27. nov 2009

Ahojte...tak som doma z roboty.... dneska bol dobry frmol... 😝

evitkamalicka
27. nov 2009

cukrus servus

megan07
27. nov 2009

Ahojte, pridávam sa k novembrovým snažilkám. Ja už mám 4,5 ročnú slečnu a teraz by sme chceli 2.bábo.
Najprv som sa vytešovala 😀 z "jasných tehu príznakov" - celodenná nevoľnosť, časté močenie, príšerné bolesti v krížoch, no a dnes mi lekár povedal, že mám zápal močového mechúra ☹ .

evitkamalicka
27. nov 2009

megan vitaj, toho zapalu mi je luto

son1cka
27. nov 2009

Ahoj Megan. Hm..ja tiez furt chodim na WC. A dokonca mam pocit, ze na mna lezie nejaka mykoza. A pritom, som ju mala 1x v zivote aj to este na strednej...a to uz bolo pekne davno. A tebe aj meska menstruacia?

rosannar
27. nov 2009

vejinka...mna práve v lavom vaječníku pichalo... 😀

cukruska1920
27. nov 2009

rosi...drzim palce nech ti to vyjde 😉

megan07
27. nov 2009

menstruaciu mam dostat este len na buducu sobotu. Ale zopar testov som uz vyskusala 😅 - samozrejme predcasne, s neg. vysledkom. Ale ved na kom by potom zarabali farmaceuticke spolocnosti, ze ? 😀
Snad ten zapal nebude nejaky dlhotrvajuci. Upozornila som lekara, ze mozem byt aj tehu, tak mi dal MENORAL - uzije sa 1 x vecer. Udajne ho mozu aj tehulky.

kojzarik
27. nov 2009

ahojte prisla som vas pozdravit , tak stehy uspesne vybrate akurat posledne dva boleli a to fest ( mala som ich zrastene) 😖 aj som tam riadne zvreskla , ale snad uz budem mat pokoj a ked sa zotavim hor sa do snazilkovania 😀

edita84
27. nov 2009

ahoj kojzarik jáj to vyberanie stehov poznám po sekcii nepríjemné 😝

kojzarik
27. nov 2009

edit veru ja neznasam vyberanie stehov 😠

edita84
27. nov 2009

zahojí sa a bude všetko ok

dijefcatko
27. nov 2009

ahojte, este nespite?

edita84
27. nov 2009

nieeee