Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
28. nov 2009

áno,áno...máš pravdu...sorry som sa sekla..už mi z toho rátania prepína,pozerala som zlý riadok.....dík za upozornenie...tak to si na testovanie počkám... 😒

evitkamalicka
28. nov 2009

no tak to mas cas este takych 5-7 dni

slavulilienka
28. nov 2009

no to mám...nehnevkaj sa na mňa jo? 😉 a ďakujem za Tvoj čas.. 🙂

evitkamalicka
28. nov 2009

ale prosim ta, ja sa vobec nehnevam....obed sa mi vari sam, tak mam cas, ale za chvilu pojdeme papat

slavulilienka
28. nov 2009

no ja už idem nakladať do tanierov,tak pomaly končím...zatial sa maj krásne a dobrú chuť... 🙂

evitkamalicka
28. nov 2009

dobru chut aj tebe

dijefcatko
28. nov 2009

ahojte, ja som nevydrzala a predvčerom som testla, samozrejme nič, veď som bola iba 9 DPO 😅 ale uz ma to zasa pokusa, to je strasne. Myli ma to, ze cely cas ma boli podbrusko ako pred menstruaciou...

evitkamalicka
28. nov 2009

dijefcatko nevadi, ja som 7DPO a tiez ma uz kara testovat hoci viem ze je este skoro 😅

dijefcatko
28. nov 2009

mna ale prekvapuje, ze ma ten negativny neodradil a stale trosku dufam (mam taky pocit) ale rozum mi hovori, ze nic nebude, ze ideme do druheho kola. inak, dnes som takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
28. nov 2009

dijefcatko teploty mas pekne

dijefcatko
28. nov 2009

fakt? potesila si ma 😅 uvidime ale, co zajtra, ved ak to nevyjde nebudem smutna, teraz ma trapi len moja zvedavost... ale musim povedat, ze ma to meranie bavi, je to zaujimave takto pozorovat, co moje telo robi, nikdy som si to takto neuvedomovala...

evitkamalicka
28. nov 2009

kym neklesnu pod ciaru tak je dobre

dijefcatko
28. nov 2009

tak nech nam neklesaju 😀

evitkamalicka
28. nov 2009

veru nech su len pekne hore

rosannar
28. nov 2009

evit...no ja som také nikdy nezvykla mať..ked výtok tak hned aj mrcha začne ale ona nikde...no ale test ukázal len jednu čiarku takže mrcha príde... ☹

evitkamalicka
28. nov 2009

som zvedava ako to nakoniec dopadne, ja si idem akurat urobit cesto na medovnicky a kavove pecivko, lebo musi odstat a pomaly zacnem piect na Vianoce, lebo inac nestiham kedze okrem vianoc este budeme mat aj manzelovu oslavu narodenin 26.12. sice ma narodky 1.1., ale termin sme museli najst aby vyhovoval vsetkym, bude mat 30

rosannar
28. nov 2009

tvoj muž sa narodil 1.1.?

evitkamalicka
28. nov 2009

hej 1.1. 😀

rosannar
28. nov 2009

fuuuha...takže u vas je oslava nového roka a aj oslava narodenin...no to je super....

evitkamalicka
28. nov 2009

veru a este aj moje a Adamkove meniny 24.12. 😅

evitkamalicka
28. nov 2009

takze u nas su vianoce dost perne

lilix
28. nov 2009

ahojte. evit, podla mna budes tehu.. citim to v kostiach..
ozaj adam a eva. to ma nikdy nenapadlo. 😕 😅
rosa, djefcatk to ma mrzi, ze ste mali len /. to poznam velmi dobre. a preto ja uz netestujem. za ten dllllllllllllllllllhy cas by som na testoch aj skrachovala. testovala som len ked mi meskala dva dni, no aj tak nic.
dufam, za vas, ze sa do takeho stadia ako ja ani jedna nedostanete..! lebo rok a pol je uz fakth dllllllllllho, ☹
ja som uz vcera balila nejake darceky, aj mikulaske som pokupila. a teraz trochen sijem. na vecer ideme do KIKA.

evitkamalicka
28. nov 2009

lilix hej myslis? uz ma palia riadne prsty na testing, ale casu dost

lilix
28. nov 2009

nechajme sa prekvapit, budem velmo rada, ak sa mi moja predpoved splni. aj kolegyni som povedala a neverila mi a tak bolo..
ale nie som vestica, mozem sa aj mylit.. xixi
rada by som potom bola s tebou v jednej teme.. ☹ august.

rosannar
28. nov 2009

lilix...dakujem...viac to mrzí mňa...ale veľmi som sa na to namotala.... ☹

evitkamalicka
28. nov 2009

inac to by bolo super keby to vyslo, lebo ja som sa tiez narodila v auguste

lilix
28. nov 2009

lev, fajn znamenie..

rosannar
28. nov 2009

mna by najviac potešilo keby to vyšlo niekedy okolo 19. septembra...vtedy sme sa s mužom brali a to by tak super vyšlo, že do roka a do dna 😀 ...takže ked si to tak vezmem tak mám ešte mesiac 😀

lilix
28. nov 2009

jasne rosanar, do polroka ziadna panika. si mlada, vam sa rychlo zadari..

inak baby idem vas pootravovat, ktora chcete hlasujte..
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...
este par hlasov a som 10!!! 😅

evitkamalicka
28. nov 2009

lilix dala som 😉