Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
18. sep 2009

inak baby,,,pekny vikend,,,nebudem mat pristup k PC, tak sa majte pekne a dosnazilkovania

kojzarik
18. sep 2009

lilix nie niesom chora ....dakujem za rady pojdem sa tam spytat

lilix
19. sep 2009

ahoj alica, kedy mate ivf? teraz stimulujes? 🙂
ja som unavena jak pes. 😖 najskor sme boli na vystave v inchebe. kupili sme si parketky. juchuuu. a potom sme s drahym makali na dome. ja som natierala steny, zem a zametala, tym ze nemam cvik, hned sa unavim. sice som este aj po chorobe, som slaba ako muska. 😵

ninimimi
19. sep 2009

Ahojte! Ako vidím niektoré sa už snažíte 🙂 to ma teší ja stále vyčkávam na október sa hrozne teším na druhé bábo.asi mi tikajú aj druhé hodinky.No hrozne po bábenku túžim.Malá má teraz obdobie keď ma pusinkuje a stíska si ma.Tak dúfam že sa mi to podarí a bude všetko Ok.Vám tiež želám aby ste čo najrýchlejšie otehotnelli a mali malé stískadlo 🙂

kojzarik
19. sep 2009

ahojte takze dnes dorazila mrcha , no nevadi zivot ide dalej hlavne ze sme zdravi 😀

lilix
20. sep 2009

kozji to ma mrzi, ale len zacinate, tak nemusis byt smutna. kevko raz urcite bude mat surodenca.
nini ahoooooj vitaj. ako pekne si to napisala ze male stiskadlo. 😅 😅 😅

miru.j
20. sep 2009

Ahojte babulky! Ja uz mam dve mrchy za sebou 🙂 Este stale som trpezliva a cakam.Pozor si nedavame len mimo plodnych dni 😉 .V piatok som bola na trhanie zuba.Stale to boli a ja hltam paralen kazde tri hodiny ako lentilky.Tak dufam,ze som neotehotnela mimo plodnych dni.Test bol sice negat,ale bolo este skoro robit si ho.Mrchu mam dostat az 28.9.,Ale uz tretiu 🙂 chvalabohu 😉

ninimimi
20. sep 2009

lilix: ďakujem za uvítanie.No stískadlo momentálen volám posledný mesiac svoju malú.A celkom sa jej to páči 🙂

kojzarik
20. sep 2009

ahojte

lilix , pravdu povediac ani som neverila ze by nam to vyslo hned prvy mesiac , ja mam casu dost a verim ze sa dockam

lilix
21. sep 2009

cafte. babky tak pomali sa nam blizi niektorym to snazenicko, o chvilu tu mame oktober. 😅

fatimuska
21. sep 2009

ahojte,,,tiez ideme na to okt-nov

sophie1981
21. sep 2009

ahojte...dlho som sa neukazala....boli sme bez netu......tak iem rychlo pisat...co tu nove??...nechce sa mi citat dozadu co sa stalo....nejake tehule???.....u nas nic nove, akurat to, ze uz dorazila mrcha, takze mozme triafat do plodnych dni a nie len tak na slepo......a 16 oktobra letime do anglicka, takze po 24 ked sa vratime zaciname snazilkovat na plno...tesim.... 😵

lilix
22. sep 2009

ahojte, ahooooj sophie, uz si mi tu chybala, bez teba to tu dako viazlo.
zatial ziadna tehula, ale ono sa to co chvila rozbehne.

sophie1981
22. sep 2009

cau lilix...aj vy ste mi chybali....normalna zavoslost....ale zato som doma vsetko stihala...... 😀 .......

no skoda ze ziadna tehula.....ale uz sa to rozbehneeeee...... 😵 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

lilix
22. sep 2009

tak tak, tt budu co nevidiet kazdej svietit.. bruska budu rast 😉

ludka_r
23. sep 2009

Ahojte
Tak veru, zatiaľ žiadna tehuľa... 😒 No aj to bude.. My sme to tiež nevydržali a začali sa snažiť už tento mesiac. Som zvedavá, ako to dopadne a neskutočne sa už teším na tehotenstvo... Len aby to vyšlo... 😒

slibby
23. sep 2009

pekny dnik vsetkym! 😉 tiez som tu po dlhej dobe, ale stresy ako vzdy. teraz si uzivam dovolenky na sk aj ked maly 2 dni pred odchodom ako na potvoru dost ochorel, ale uz je nastastie lepsie. Vsetkym co uz zacali snazilkovat drzim paste, nech sa coskoro zadari 🙂 Ja teraz cakam prvu mrchu po Hak tak uvidim, kedy dorazi (mala by 26.9/ ale ved uvidime a potom si este mesiac pockam, takze vy uz budute mozno aj vsetky uz tehule, kym ja vobec zacnem 🙂 .....

janirea
23. sep 2009

ahojte zienky,
aj ja som vas prisla pozriet.
So mnou to vyzera nejak divne. Tehu testy mi vysli pozitivne (dala som ich aj do albumu).
Len dokyna nic nenasla, ani na sone nic u dalsieho dokyho,,,,nic nebolo vidiet ☹ , takze tehu nepotvrdene,,,,v piatok idem opat na krv (teraz som mala HCG len 120 a to je velmi malo este),,,tak uvidim co bude pri dalsom teste, ci sa hladina bude zvysovat alebo nie.

Tie testy ma sklamali,,,myslela som, ze uz pri takejto viditelnosti druhej ciarky bude vyssia hladina HCG ☹
A dokyna ma strasi s mimomaternicovym tehu ☹ ,,,tak mi ostava zase cakat do piatka

sophie1981
23. sep 2009

ahojte....

janirea....tak to mas krasnudialnicu na tych testikoch...snad sa drobo v piatok ukaze...nevidela ani vacOK???

janirea
23. sep 2009

ahoj sophie,,,ved prave nenasli nic,,,to ma dost znepokojuje,,,no, ostava mi len vydrzat do piatka

miru.j
23. sep 2009

ahojte babulky! ....janirea mne sa stalo to iste co tebe.Test som si robila hned prvy den vynechania MS a aj na druhy den...oba boli pozit,ale lekarka ma strasila mimomaternicovim...az v 5t konecne vydela gestacny vacok,v 7t+6dni mi ukazala malu fazulku...velmi som sa vtedy tesila 😔 ...sklamanie a zial ale predsa prisli v 10t ☹ . Drzim Ti palce v piatok moc,moc....

miru.j
23. sep 2009

...sophie ako sa mas a co katuska? ...ja mam stale neznesitelne bolesti po trhani zuba ☹ ...snad by ani nebolo dobre keby som teraz bola tehu 😒 tolko paralenu som pohltala 🙄 ...Ja to cakanie na mrchu do pondelka snad nevidrzim 😒

sophie1981
23. sep 2009

ahoj miru....vsetko po starom...mala uz beha v choditku, dnes zacala kricat tata...ale ked dosile tata domov tak mlcala ako zatata...no zase som za idiota..... 😀 🙄 .....mne treba ist tiez kzubarovi....ale taaak sa mi nechce......sa nedokazem dokopat k tomu...ale snad zajtra.....mne len treba preblombovat zub...ale aj to je vela pore mna...ja radsej rodit ako zubar,.... 😝

janeira...tk uz len dufat, ze sa do piatku ukaze darebak jeden...verim ze bude dobre a budes prva tehula.... 😉 😵

sophie1981
24. sep 2009

ahoj, uz mam krsniatko na svete...dnes rano 5.05, 3700g, 53cm......vola sa Samko...

lilix
24. sep 2009

sophie gratulujeme 😅
ked uz spominate zubarov, ja sa tiez pridam do klubu, tiez potrebujem zaplombovat. a tiez sa mi tam nechce, ale to ja zase radsej k zubarovi ako rodit. sophie podelime si to, ja pojdem 2x k zubarovi, aj miesto teba, a ty pojdes za mna rodit, dobre? 😀

Janirea, to je super, neboj nic, urcite tam babo bude, len je este skoro. nechapem preco ti doktori radsej nemlcia, ale takto strasia ludi. asi by mali absolovat nejaky psychologicky vycvik ako sa spravat k pacientom!!! 😝

lilix
24. sep 2009

sophie Samko je krasny.
a tvoja mala nema este nausnicky, dobre vidim? nechcete jej dat?

sophie1981
24. sep 2009

lilix...je taky pekny...uz sa tesim na dalsie foto...hned hodim.... 😉 ...sestra je uplne v stastnom tranze.....si to este zivo pamatam ten krasny pocit....zavidim jej tak v dobrom..... 😉 a nausnicky este nemame,...chcem jej dat.....len neskor, nechcela som jej dat prepichnut, ale dam jej nastrelit a to robia az neskor, myslim od roka...tak pockam a dam jej nausnicky vtedy, ked sa ona rozhodne...ved aj tak v puberte si da dalsie 6..... 😀

ninimimi
24. sep 2009

Ahoooojte!!!! Už nám končí september a ja som sa ešte nerozhodla či začneme od októbra alebo od novembra.to je dilema 😀 . No čo už ste sa niektorá začali snažiť či tiež vyčkávate. 🙂

sophie1981
25. sep 2009

janiera, cakame dobre spravy...... 😉

sophie1981
25. sep 2009

janiera..... 😕