Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

veru samy adam to tu bude

edita84
2. dec 2009

evit teraz pozerám už tam máš aj 5tt super a kedy sa chystáš k dokimu?

rosannar
2. dec 2009

edit...aj ty si vravela, žeby si chcela mať adamka, nie?

evitkamalicka
2. dec 2009

edit az za 2 tyzdne, aby bolo uz aj nieco vidiet

edita84
2. dec 2009

áno ros aj malá Beja by bola Adam keby bola chlapček ale teraz dúfam že sa nám podarí Adamko

rosannar
2. dec 2009

edit..tak ti držím palce aby ti to vyšlo podľa tvojich predstáv...no ja ked budem náhodou tehotná a budem čakať dievčatko, tak to bude veľký prúser, pretože pre dievčatko nemám žiadne meno...takže si potom kupim knižku s menami a budem pekne študovať a uvažovať čo by sa jej asi hodilo a čo sa mi tak páči.. 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

my mame mena uz davno vybrate

rosannar
2. dec 2009

evit..no tak von s nimi, možno medzi nimi bude niečo zaujímavé... 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

podla mna tam nebude pre vas nic zaujimave Peter po mojom ocinovi a Laura

rosannar
2. dec 2009

evit...nooo Laura je pekné meno, ale ja mám zlé skúsenosti z detstva s týmto menom...mala som spolužiačku a tej sa chalani vysmievali že "Laura-Larva"...ale dúfam, že takéto dačo ťa neodradí 😀

vejinka
2. dec 2009

ahojte aj v jednoducho marii bola laura...krasna baba a vzdy ked sme chodievali zo skoly tak sme na jedoduchu mariu hrali pred bytovkoou..heh to bola sranda a ja som vzdy harla lauru..aj ked prava laura mala skor blond vlasy alebo spinavy blond..ale mne to bolo jedno ta osoba sa mi pacila aj jej vystupovanie aj celkovo 😉

evitkamalicka
2. dec 2009

veji servus

ros urcite neodradi

vejinka
2. dec 2009

ale ja rozmyslam nad menom antonia...ma fascinuje..aj ked predtym sa mi pacila simonka

vejinka
2. dec 2009

aj sara sa mi paci..ale ved este uvidim...heh uz to vidim ze bdem mat samych chlapov 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

veji pekne meno

vejinka
2. dec 2009

evit a ahoj.. 😉

dijefcatko
2. dec 2009

vstupim vam do debaty na chvilku, mena ma zaujimaju 😅 Evit, no zhoda nahod, my budeme mat alebo Petra (po mm) alebo Lauru (to u mna momentalne vedie), inak do uvahy pripadaju este Tomas, Andrej, Anna, Simona, Diana a Lucia. Ona sa to meni, mozno to nakoniec bude nieco uplne ine. A vyberat budeme samozrejme podla toho, kedy sa drobec narodi, aby to nemal blizko seba.

rosannar
2. dec 2009

evit...to som rada 😉 ...

veji...sára je fakt peknéé meno... 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

dijefcatko jeeej to je sranda

vejinka
2. dec 2009

joj dnes som sa hrozne pochytila so svokrou koli jedlu pre Erika ona trva na tom aby mal kazdy den klasicke maslo a ja tvrdim ze maslo by kazdy den nemal mat...normlane povedala ze odkial to mam ze dieta jej pred ocami chudne a ze som nezotpovedna matka aj nedam dietatu co chce...ma dnes skoro porazilo id zlosti co sa do mna do pekla stara a co vrcholne nenavidim je ked sa stara do maleho...on ma teraz obdobie ze chce vsetko a na chvilku to mu mma akoze na mlieko dat caj na to ovocie do toho puding a tak? no dnes to prehnala co ja zakazujem ona v zapati dovoli...ide ma od jedu roztrhlut..zeny keby som mohal hned sa odstahujem..ale nejde to 😢 a navyse ak to tehotna...co teoreticky mozem byt tak koli nej sa mi nieco moze stat lebo dnes som sa az triasla.. 😠

evitkamalicka
2. dec 2009

veji to chce klud, jednym uchom dnu druhym von

vejinka
2. dec 2009

cim dalej nam to viac skrype ..toto nieje moj zivot..vsetko mam nalinkovane..uz ma to nebavi 🙄 pamatam si ze ked som otehotnela tak mi doslova diktovala co mam jest aby malemu nic nechybalo..a musela som vypit liter mlieka...dnes mlieko ani nemozem citit..a vsetko koli nej..to iste aj ovocie..nechuti mi..a ona mi furt kaze aby som jedla lebo maly v tom mlieku nema nic ...ze mam jest lebo maly potrebuje vyzivu..tak na toto som totalne alergicka..viem ze by som to tu nemala pisat ale musim lebo to vsetko od rana dusim v sebe 🙄

vejinka
2. dec 2009

som sobec ze xcem zit ako ja chcem? vydala som sa preto aby som mala pokoj od rodicov ktory ma doteraz vychovalai a zakazovali a prikazovali co mam robit..ale kde som sa dostala? do dalsej rodiny kde platia ovela tvrdsie pravidla ako u nas doma a vsetkemu tu veli svokra... 😒

rosannar
2. dec 2009

veji...joooj chudatko...ja by som asi tiež vyletela na niekoho keby mi tak hovoril do toho, ako sa starať o dieťa... 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

jaaaj baby horor je to s tymi svokrami

dijefcatko
2. dec 2009

evit, mame asi podobny vkus 😉 mne sa vždy páčili skôr tie klasické mená ako tie, čo prilietajú zo zahraničia, neviem prísť na chuť ani Kevinovi 😒

vejinka,to mi je ľúto, že sa tak trápiš. ja asi neprestanem Bohu ďakovať za svoju svokru 😵 za nič by som ju nedala, fakt. Nedávno som strážila moje krstniatko, Adamka (je to jej vnúčik) a boli sme u nej. Samozrejme, že celý deň nechcel nič jesť, lebo starká mu dala chrumky kedykoľvek zamrnčal. Ale keď som jej povedala, že celý deň nejedol nič normálne, lebo mu dáva blbosti (slušne som jej samozrejme), hneď mu naberala polievočku a lozila za ním, aby papal. Dala na mňa, nemala problém a to dokonca nie som Adamkova mamina (to je jej dcéra). Preto si ju vážim, že vie dať na môj názor a vždy sa vieme dohodnúť. A dokonca sa máme veľmi rady 🙂

rosannar
2. dec 2009

evit...to nemusia byť ani svokry...presne ako aj vejinka vravela, že je to jej život a iný sa jej do toho starajú, tak to isté nemám rada ani ja...ale našťastie u nas vedia, že sa nám do toho nemajú starať, lebo každý má rád iné veci, inak si to zorganizovať... 😀

meruska
2. dec 2009

ahojte 🙂 no a pridam vyber nasich mien... Timi a Viki (Timotej a Viktoria) Uz sme davno rozhodnuty, tak to snad nezmenime.

evitkamalicka
2. dec 2009

meruska ahoj, pekne mena

cukruska1920
2. dec 2009

Ahojte....tak mi asi v januari nebudeme moct zacat tak ako som chcela 😔