Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus eee, som sa rozhodla ze toto tehu brusko fotit nebudem

cukruska1920
3. dec 2009

evit a dovod?

evitkamalicka
3. dec 2009

neviem, proste je to podla mna zbytocnost 😅 ....ale tak mozno odfotim uvidim

cukruska1920
3. dec 2009

evit... no tak vies...ty to uz poznas... ale pre nas co je to novinka sa vytesujeme z kazdeho rastu 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

no dobre tak som odfotila, sak kto uz je len zvedavy na taku tucibombu

evitkamalicka
3. dec 2009

dam na chvilu a hned mazem

cukruska1920
3. dec 2009

ze tucibombu 😠

evitkamalicka
3. dec 2009

no tak kuk nech mozem vymazat

cukruska1920
3. dec 2009

uz som pozrela...ja mam take iste.... 😅 teda mala som...trosku som isla dole jak drzim tu dietu...aj ked ju nedrzim tak prisne 🤐

evitkamalicka
3. dec 2009

ja tiez budem v tehu papat tak ako ked som schudla, kedze nechcem pribrat vela

cukruska1920
3. dec 2009

a hlavne zevraj vobec netreba jest sladkosti v tehu lebo prave z nich sa pribera.... ja som zvedava o kolko som isla dole ked sa odvazim u nasich cez vikend...my nemame vahu

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus mozem potvrdit, ja som pri prvom tehu jedla sladkosti za desiatich 😠 a vraj je to riadna hovadina, ze sa ma jest v tehu za dvoch

cukruska1920
3. dec 2009

hej je to hovadina...mne to hovoril gynekolog hned na prvej poradni...vraj dieta si vezme co potrebuje z toho co papa matka a ze to neni tak ze porcia za seba a druha za dieta 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

takze toto tehu ja rozhodne nebudem s prepacenim zrat tak ako pri Adamkovi

cukruska1920
3. dec 2009

evit...uvidis...a mozno ho budes znasat uplne inak

slavulilienka
3. dec 2009

Ahojte babulky...tak ako sa máte?
ja aj napriek tomu, že som povedala, že už merať nebudem, tak meriam a značím, aby som nezabudla čo a ako a kedy...takže ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
evit a testiť som netestila, bo sa bojíííííííííííííííííííííííííím... 😉

rosannar
3. dec 2009

ahojteee....tak, idem domov na obed a uvidím čo tam bude...držte mi palce 😀

edita84
3. dec 2009

držím uvidíš bude všetko ok

slavulilienka
3. dec 2009

Neboj ros, možno bol len vyčerpaný a skrátka blbá konštalácia hviezd.. 😉 určite sa uzmierite, vysvetlíte si a bude dobre...pekne sa usmievaj, nemrač sa naňho a spýtaj sa ho či sa niečo deje...či má nejaké problémy a tak...neboj bude to v poriadku... 🙂 držkam paľuch.

rosannar
3. dec 2009

dakujem..paa

evitkamalicka
3. dec 2009

slavu neboj

slavulilienka
3. dec 2009

Asi to už nechám evitka na potom, ak nedorazí mrcha....Ty si vlastne ktorý deň testila? Som sa zabudla kuk...
no a inak aké máš pocity? Ešte stále Ti nechutí papať? Juj ako Ti závidím....ale v dobrom... 😉 strašne Vám to prajem všetkým babky, aby sme boli čo najskôr všetky také šťastné ako evitka a spol.. 🙂

evitkamalicka
3. dec 2009

slavu 10. den po ovulke....a pocity take ze ma strasne bolia prsia a nechuti mi jest, zaludok mam dnes ako na vode

slavulilienka
3. dec 2009

moooja...tak toto je tá nie práve najsvetlejšia stránka tehuľkovania..., ale Ty to určite zvládneš...treba dúfať, že sa to po prvom trimestri upraví... 😉
Bude to krásne dievčatko uvidíš.... 😉 som Ti teraz pobosorovala.... 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

slavuli toto som pri Adamkovi nemala, uz len cakam kedy zacnem zvracat....kiez by si mala pravdu s tym dievcatkom, bolo by to super

slavulilienka
3. dec 2009

bude, bude...uvidíš..taká malá copaňa to bude... 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

uvidime

edita84
3. dec 2009

baby na to či je pri jednom alebo druhom tehu zle alebo nie a či to bude chlapec alebo dievča to nie je isté kamoška mala prvé dievča bolo jej celé tehu zle a pri druhom nič tak si mysleli že to bude vytúžený chlapček ale je to tiež dievča. takže sa na to nesmiete spoliehať ale evit prajem ti aby to bolo dievčatko ale hlavne nech je zdravulinké

evitkamalicka
3. dec 2009

edit ja sa na to vobec nespolieham....mne je to jedno co to bude len aby to bolo zdrave, ale bolo by fajn mat parik

rosannar
3. dec 2009

ahojte, tak som späť a žiadna zmena...ked som prišla som si lahla k nemu a objali sme sa a tak sa mi videlo, že je už dobre, ale potom skrat a zase to bolo po starom - chcela som trošku posrandovať ale ako som zistila, tak to len uškodilo...keby som nepovedala, aby ma šiel vyprevadiť tak ho ani nehne...