Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
4. dec 2009

jani...heheheh ze v batohu...my mame vanu taku mini so sprchacom a vzdy ked kupeme maleho muz sa nahodi do plaviek...a minule mu odtial vajciska vytrcali tak som sa rehotala cele kupanie...a na konci ked som maleho brala hovorim : a schovaj si tie vajka lebo prechadnu 😀 😀 😀 😀 😀

janirea
4. dec 2009

😀 😀 ,,,ja len dufam, ze tie nase polovicky toto nebudu citat, lebo ten moj by ma asi zozral, ze co tu ja pisem 😀

edita84
4. dec 2009

veji a ty si počkala kým sa malý okúpe? to si vydržala tak dlho?

vejinka
4. dec 2009

edit...bola som uplne mimo..vo dne sa to len tak nevidi...aj ked uz bol vecer ale bolo svetlo 😀 😀 nuz bola som ako mechom prastena a muz mi furt hovori co ho neumyvas..a ja ze nemozem sa sustredit..ale len som sa chychunala..no akosy mu to nedoslo a divne ze necitil sak to mal zarezane jak čukoty v zadku 😀 😀 lenze on to mal v predku 😀 😀 a urcite mu na to jedno vajo aj zima bola...alebo sa sustredil na kupanie..ktovie

inak tiez keby mi to cital...a to je odomna asi meter..na druhom pc tak asi by ma pototo 😀 😀 😀

janka0025
4. dec 2009

Možno budem teraz divná, ale mne sa nepáčia mužské zadky, akože nie že by sa mi páčili ženské..hehe

edita84
4. dec 2009

no to by ťa iste pototo ale iste to bola sranda

vejinka
4. dec 2009

jani..mne sa vobec nepacili muzske zadky..ale moj ho ma tak krasne vypukli...no trufam si povedat ze keby som dala jeho fotku ani nezbadate ze je to chlapsky zadok..krasne tvarovany ejha na zahryznutie 😀

edita84
4. dec 2009

júj ja som si prvé na mojom mm všimla zadok má ho taký ženský ako píše veji super tvrdý juj no keby ste ho uvideli no určite by ste slintali no a druhá vec boli oči ale vždy som bola zaťažená na zadky 😀

janka0025
4. dec 2009

tak možno aj áno, ..Ináč keď ste spomenuli to kúpanie a plavky, ja mám dosť ťažkú dilemu z destva, takže bacha nato...haha..A to bolo dokonca s dedkom pri pozeraní tel. novín...ufff, doteraz mi je divne...hihi

vejinka
4. dec 2009

ja na predky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no niezue by som ich videla nejako moc..v telke davaju vselijake predky..a inak moj muz bol moj prvy 😅 takze z blizka som si ho kukla a omakala az neskor 😀

janka0025
4. dec 2009

😀 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

veji aj mne bol mm prvý

vejinka
4. dec 2009

jani hehheeh akoze si videla varlata aj curaka? tak to mam aj ja dilemu...som videla otcovi v lete a on mal take volne trenky...fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj a potom som dlho predlho bola feministka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a vzdy ked som dostala chut na chlapa...mala som postahovane muzske predky a kukla som na to a mala som dost a mohla som ist v klude spat...bez chtica.. 😀 😀 😀 😀

janka0025
4. dec 2009

Ináč ten príspevok o dedkovi mal byť vtipný a teraz keď som si ho prečítala...No , berte to, že to bol dosť humorný zážitok, kde som silno uvažovala, čo to vôbec je

edita84
4. dec 2009

no akože aj ja som videla otcovho čuráka ked som bola malá ale vo mne to nič nezanechalo. no ale mňa to strašne lákalo hehehe

edita84
4. dec 2009

myslím na sex s mm

vejinka
4. dec 2009

no a dnes ked som maleho okupala ..on si rad ponatahuje pindura do vsetkych svetovych stran...a v tom vybehol tato zo sprchy samozrejme holi..ale osuseny a reku zlatko ukaz mu pindura nech vie ze aj ty to mas...a on ze kukaj a zacal sa tocit v panve 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

veji takato erotika pred malym 😅 😀

vejinka
4. dec 2009

evit no nech maly vie ze to maju chlapi...lenze som necakala ze muz tam zacne hriesny tanec tancovat 😀 😀 😀 😀

janirea
4. dec 2009

babyyy,,ja som inaaaa 😀 ,,,som zatazena na muzske ruky a ramena,,,,ale priznam sa, ze nedavno mm tak stal predo mnou v boxerkach otoceny zadkom,,,nooo a dalo sa,,konecne som si ho vychovala, kedysi nemal skoro ziadny zadok,,,teraz sa to uz polepsilo 😀

vejinka
4. dec 2009

alebo teda skor lambadu... 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

baby nas maly si dnes na prechadzke potykal s chodnikom, taku fajnovu hrcu ma na cele

vejinka
4. dec 2009

sa mu to natriasalo...a maly taky rehooooooooooot 😀 😀 😀

edita84
4. dec 2009

no to moja malá je zaťažená na pipíkov a šušky mm sa už nemôže pred ňou ukazovať nahý lebo min. mu povedala že má pekného pipíka.

vejinka
4. dec 2009

edit moja neter pri kupani s bratom povedala mojej segre ze jakubkovi treba odrezat ..ze ona nema tak nebude mat ani on 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
4. dec 2009

evit chudatko adamko..nuz aspom vie ze chodnik je tvrdy 😉

evitkamalicka
4. dec 2009

mne otec hovoril, ze jeho brat ked bol maly tak si vzdy pri cikani chytal pipika a vzdy mu povedali, ze ked si neprestane chytat tak mu z neho pojde krv az jedneho dna mu ho natreli niecim na cerveno a odvtedy bolo po chytani 😅

edita84
4. dec 2009

juj to je morbidné a moja hovorí že aj ona bude mať ked bude veliká

evitkamalicka
4. dec 2009

veji on totiz by chcel rovno len utekat a to nie vzdy mu nohy stihaju

janka0025
4. dec 2009

Janirea chápem to zaťaženie na ruky a ramená...Ja som takisto zaťažená..Ináč je zábavné pozorovať deti ako spoznávajú svoje telo, hlavne taký malí prckovia...