• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
evit,,joooj adamko mal prvy taky karamból ,,,pofukat a zahoji sa :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani vonku prvy, ale doma uz ich mal dost, este ma trosku take zvysky modriny na brade co nou brzdil na koberci
4. dec 2009 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka tak ja ked sa raz dopracujem k prckovi, tak mu určite priviažem vankúš o hlavu... :grinning: :grinning: :grinning:
Keď sa v mojeje blízkosti pohybuje dieťa chytám úplnú paniku, aby nepadlo
4. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka pady patria k tomu aj rozbite kolena este urcite budu a podobne
4. dec 2009 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som zatazena na ruky...lebo predohra je predohra :grinning: :grinning: :grinning: kym sme este nemali sex tak som si ruky velmo vsimala..hlavne hrubku palcov :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja som bola nimfomanka sice predtym feministka...a ked sme zacali sexovat tak denne aj tri razy chuda muz nevladal a povedal ze to on uz nemoze ze uz sa nevie dockat kedy dostanem mrchu aby si oddychol :grinning: :grinning: to bolo tesne po svadbe myslim.. :grinning:
4. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit tých pádov bude ešte dosť a akurát si malá skoro narazila bradu o otcovu hlavu. treba dať vela pusiniek a už to nebude ani tak boleť
4. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit vsak on place 3 sekundy a potom uz ani nevie ze sa udrel
4. dec 2009 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super aj ja som si malú tak naučila že kým nekrváca veľmi nie je problém a tá moja striga ešte stále blbne s ocinom
4. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj my spime od pol osmej :wink:
4. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti závidím a potom ráno kedy vstavate?
4. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji,,,ty si pripad, ze hrubku palcov :grinning:
ja som myslela, ze aby to bol muzny a mocny chlap, co ma zvladne na rukach nosit,,,aby ho nezlomilo a netriasol sa ako trasoritka :grinning: ,,a ty uz hned hrubku prstov skumas :grinning:

baby,,,a ociiii???? a vsetko co je na hlaveeee, ci to je len detail :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spime od 18:30
4. dec 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...sak ja neisom normalna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mas tak ked ti na dvadsiatku kupa kamosi vibrator a hambila som sa ako pes..no a ked som domov dosla hned vyskusala ...a potom jedneho pekneho dna my vytiekli baterky.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
závidím ale keby moja Beatka zaspala o pol siedmej tak by sme ráno boli hore okolo piatej no ale u nej to nehrozí ved vtedy sa ide dole s havinom
to ked pri mne je nejake dieťa, tak som vkuse v strehu a najradsej by som kazdy roh zakryla,,,a kamosky ma len ukludnuju, ze klídek, aby ma vkuse netrhalo, ked sa dieta pohne ,,,, :unamused: ,,,,
jani..jo oci to bolo druhe co som si vsimla na mojom muzovi...prva bola plesina :grinning: a druhy pohlad mi spadol na jazvu nad okom...taka brutalne sexi je ze uz som si ho nepustila :grinning:
4. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrubka prstov? hehe, ja len žily na rukách
4. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit ja by som o 5tej von so psom nesla, my co sme mali 3 psov, tak vzdy sme ich naucili tak ze kym sme nevstali my tak vydrzali
4. dec 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe a mne kamošky také nekúpili :frowning2: :grinning:
4. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka..ty skumas chlapom na rukach zily? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to ti je na co dobreee? :grinning: :grinning: :grinning: ci sa neprasknu kym ta chlap spravy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale myslela som večer ráno ani za boha by som nešla von tak skoro až o takej desiatej nech sa obaja vybehajú
4. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prepacte damy..uz som velmo rozkokosena...asi musim koncit a upokojit sa :sweat_smile:
4. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak to my sme vecer chodili o 8mej alebo o 10tej
4. dec 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to by som nešla na to som lenivá
4. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj jazvy sú strašne sexi, ...

Mne sa snúbenec smeje, že mám syndróm materstva...Zachraňujem zvieratá na ulici...Máme dvoch psov a štyry mačky. Ale podotýkam, bývame v dome. ...Asi na tej jeho teórii niečo bude...Načase mať dieťa, inak tu vytvorím útulok :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka veru veru zbavit sa zvierat a potom mozes mat babo :wink:

baby idem spat dobruuuuuuuuuuuuuuu
4. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji dobru noc :slight_smile:
4. dec 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji pekné sníčky
4. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence.... :slight_smile: za jakú tému ste nahodili... :grinning:
inak vítam novú snažilku...
ja som sa práve dotlačila treskou...takú som mala chuť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bude mi asi zle...takto na večer... :unamused:
4. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok