Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
4. dec 2009

ahoj slavu

janirea
4. dec 2009

veji,,,dobruuu

evitkamalicka
4. dec 2009

slavuli mne muzik pred dvoma hodinkami robil moj oblubeny vyprazany encian, to by som teraz mohla aj kazdy den

edita84
4. dec 2009

to by som si aj ja dala mňam

slavulilienka
4. dec 2009

hmmm evit to je tiež dobrotica riadna...mám v chladničke, ale som fest prežratá, tak si ho nechám na jutro... 😉
No a dostala som už Mikuláša od drahého, tak mlsám....bože budem mať za ritisko... 😀

janirea
4. dec 2009

ja som zbodla tie syrove cestoviny a rybaci salat,,,dokopy to sice nejde 😀 ,,,ale v zaludku sa to zatial drzi

slavulilienka
4. dec 2009

edit avoj....máš sa?

evitkamalicka
4. dec 2009

aj ja som uz dostala Mikulasa a aj drahy odo mna len Adamko dostane presne na termin 😀

slavulilienka
4. dec 2009

a čo si dobré dostala? Ja Toffifee... 😝 to môžem...furt. 😉 no a drahému som kúpila takého krásneho čokoládového amora...fest podarený.. 🙂

edita84
4. dec 2009

díki mám sa čakám aby zaspala malá ale tá má viac energie ako ja furt sa len rehnia s tatom sú podarený ľubim sa na nich pozerať ako blbnú

jika80
4. dec 2009

ahojte baby
ja sa len pridam do ankety - ja si na chlapoch vsimam ako prve pery 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

ja kinder cokoladku a tu novu jahodovu milku amavel a drahy dostal velke toffifee, zelatinove cukriky a take tie ovocne cocky....pre Adamka mam kindercokoladku a bebebrumik lodicky

edita84
4. dec 2009

idem uspím malú dobrú nôcku

slavulilienka
4. dec 2009

no ako nám je dobre že? a inak k tej ankete...ja si všímam na mužoch v provom rade nechty a ruky, potom oči a samozrejme ústa spojené s chrupom....skrátka si nesťažujem...môj drahí mi vyhovuje...má fest zmyselné pery, taký zobáčik môj... 😉 juj asi ho dnes poťuťumuťu... 😝

janirea
4. dec 2009

zienky,,,idem ja do sprchy a potom do hajan,,,zajtra ideme na vystavu psikov do NR,,,tak poobzeram havkacov

ahojtee

slavulilienka
4. dec 2009

jeeej ideš pozerať havkáčov? To bude krásny zážitok...ja by som veľmi chcela Nemeckého ovčiaka.., ale možno niekedy keď bude domček...teraz nám stačí kocúr, ktorý sa momentálne usalašil na mojom klíne... 😉 už je celkom vychovaný, ale užili sme si sním svoje... 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

ideme aj my s bobikom spinkat, tak dobru nocku

slavulilienka
4. dec 2009

sladké sníčky evit...Tebe , fazuľke aj Tvojej rodinke..

janirea
4. dec 2009

slavi,,,my mame kaukazskych ovciakov a maleho jazvecika hrubosrsteho,,,,ale na dome u nasich,,,v byte by to nebolo mozne

dobru evit

a idem aj ja,,,dobru noc

janka0025
4. dec 2009

Zajtra je v Nr výstava? Bože, bývam len 10 km, som tam takmer každý deň, ale nevedela som...Ja som zbláznená do zvierat, kedysi len psov, ale keď som sa presťahovala na dom a našli sme v lese malinké mačiatko, prestala som robiť rozdieli...

janka0025
4. dec 2009

tak sa s vami pomaly lúčim....už ma bolia oči, ťažký deň. dobrú noc baby

edita84
5. dec 2009

evit ten kočík je pekný čo chceš predať super farba a akej je značky?

janirea
5. dec 2009

dobre ranko,,,ja este na skok, kym pride mm z prace

janka,,,ano dnes a zajtra je vystava na agrokomplexe 🙂 ,,,jedna kamoska ide vystavovat psika, tak idemem podporit a poobzerat chlpáčov

baby,,,ja som asi ina,,,mam uz 3.den mrchu a teplota sa stale drzi na 36.7,,,,ciaru som mala na 36.5, takze pod som sa nedostala,,,,,,juuj, dufam, ze to nie je zle 😖

evitkamalicka
5. dec 2009

dobre ranko,
edit vtedy to bola novinka na trhu Cronos

vtacatko2
5. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2b1d03 ahojte takto teplotujem 😀

edita84
5. dec 2009

áno vyzerá dobre a evit jedna otazka prečo mi nevypisuje že dpo?len hrubú červenú čiaru

evitkamalicka
5. dec 2009

edita a mas zaplatene clenstvo VIP? lebo DPO vypisuje len vtedy ked zaplatis clenstvo

edita84
5. dec 2009

nie ale min. mesiac mi to ukazovalo

vtacatko2
5. dec 2009

aj mne to ukazuje bez platenia