Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mamuschka
5. dec 2009

zuzike, aj ja som brala clostyl. ja si ale myslim, ze ani s mm spermiami to nevyzera ruzovo.

janka0025
5. dec 2009

Dík mamuschka. Naberiem konečne odvahu...Strach je sice vacsi, ale tuzba po babu este viac

slavulilienka
5. dec 2009

🙂 haľó kde ste všetky? Snažilkujete o sto - šesto? 😀

evitkamalicka
5. dec 2009

ja som tu a prave ma nasrala jedna pani z mimibazaru od ktorej som pre znamu objednala nejaku vec co potrebuje do stvrtka a slubila mi, ze za 3-4 tyzdne to budem mat, presiel mesiac a ked sa jej pytam kde to je tak mi napise ze tovar je vypredany, krava jedna nemohla mi dat vediet skor a ja som sa na to spoliehala a este sa aj na mna osopi ze akosi dovolujem ju oznacit za podvodnicku, ked som si precitala jej hodnotenia na mimibazari tak polovicka z nich negativna, skoda ze som to necitala vtedy ked som to sla objednat

slavulilienka
5. dec 2009

😒 hmm evit vidíš aký sú ľudia...ja teda osobne na mimibazar nechodím , skôr segra má s tým skúsenosti, ale viem že vravela, že treba si čítať hodnotenia, lebo niektoré sú fakt hrozné tie ženské...nepríjemné evit, viem si predstaviť ako Ti zdvihla tlak... 😒 najhoršie, že ako to vysvetlíš tej kamoške, aby to pochopila, že za to nemôžeš..., ale ak je kamoška, tak by mala pochopiť....či? 😉

edita84
5. dec 2009

ahojte no treba si dávať pozor

evitkamalicka
5. dec 2009

este ja budem nakoniec vyzerat za debila, ja mam svadobne satky aj na mimibazari, ale tak teda s tymto som sa este nikdy nestretla, ked si nie som ista ci mi dodavatel stiha poslat dovtedy tovar tak radsej poviem dlhsiu dodaciu dobu ako mat potom taketo problemy

slavulilienka
5. dec 2009

no niekto to má na háku evit...kašli na ňu kravu blbú, napíš na jej hodnotenia niečo "pekné" a má po kšeftoch dievčina... 😉
evit idem Ťa trošku vyčerpávať... 😀 môžem?
Myslíš, že keď som dne začala malinko špiniť, ale teplotka bola tých 36,9 , je ešte nejaká šanca? 😕

edita84
5. dec 2009

evit ja som tak bola min. rok z ihračky som objednala začiatkom devembra hračku pre malú a dodaciu dobu tam mali 14 pracovných dní asi a ešte vo februári sme to nemali týždenne 2x som volala a ženská že už to bude atd. výhovorky tak som to zrušila a objednávam už len zo slniečkova oni sú v šali a za 3 dni máme tovar aj buginu sme jej tam objednali. inak evit mám rodinu u vás v šali.

janka0025
5. dec 2009

Treba si uvedomiť, že vela ludí okolo nás myslí na prachy a celý ich život sa točí okolo prachov...A tak to potom vyzerá...Sľúbia aj nemožné...Aj keď vedia, že sa to stihnúť nedá...Som živnostníčka, viem o čom hovorím...

evitkamalicka
5. dec 2009

slavuli ja som spinila pred dvoma dnami, ale len malinko a odvtedy nic a dnes mala prist mrcha a neprisla takze je dobre....dolezite je aby to nebola jasna cervena krv

edit hej? tak potom musis dakedy prist ked tu nahodou budes

slavulilienka
5. dec 2009

no uvidíme...do zajtra sa ešte môže rozbehnúť...ale nemusela by sa.. 😉 ale dnes sme trošku keksíkovali, možno to môže byť aj tým nie?

edita84
5. dec 2009

jasne ked k nim prideme tak sa ozvem ale je to trocha vzdialenejšia

evitkamalicka
5. dec 2009

janka aj ja som zivnostnicka, takze viem o com to je a takto to dopadne ked to niekto robi len pre peniaze....som velmi zvedava ci a kedy mi vrati peniaze kedze som to zaplatila dopredu

slavuli moze to byt aj keksikom

slavulilienka
5. dec 2009

evit..pošli dajaké bacilkyyyyyyyy......pjosím pjosim.... 🙂

evitkamalicka
5. dec 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

slavulilienka
5. dec 2009

chňap, chňap....všetky som si ukradla....moje, moje...nedám nikomu.. 😝 kujem....

janka0025
5. dec 2009

presne tak evitkamalicka.Stretávam sa takmer každý deň s nejakými pííííp ľuďmi.....Ktorý majú potrebu oklamť toho druhého...môžem sa opýtať v akej oblasti pracuješ?

evitkamalicka
5. dec 2009

janka svadobne a spolocenske saty, mam aj internetovy obchod

cukruska1920
5. dec 2009

Ajojteeee 😉

evitkamalicka
5. dec 2009

ahoj cukrusik 😅

cukruska1920
5. dec 2009

ako sa mas? tehulienka nasa?

slavulilienka
5. dec 2009

čaw 🙂

evitkamalicka
5. dec 2009

cukrus uz mi byva troska zle, dnes som myslela, ze sa doobedu pogrcam v aute ked sme sli do mesta

janka0025
5. dec 2009

čo by som zato dala, keby že mám chuť pogckať sa.... 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. dec 2009

na jednej strane je to vyhoda, lebo mi nechuti jest a aj z jedneho jedla co cez den zjem sa citim total plna a dnes som sa postavila na vahu a -1kg

cukruska1920
5. dec 2009

ja som sa tiez dnes postavila na vahu a po dvanastich dnoch diety mam - 4 kg 😵

janka0025
5. dec 2009

waw evitkamalicka, najlepsi cas otehotniet....:D aspon trosku schudnem...Baby, vy ste poväčšinou mali už svadby, však? Ak áno, viem mi niektorá z Vás poradiť, čo by zo svojej svdby úplne vylúčila a čo sa jej zdalo úplne zbytočné?

slavulilienka
5. dec 2009

ja kebyže otehotniem....tak by som sa fest tešila aj na to , že konečne trošku priberiem...strašne dobre som sa cítila, ako tehotná...už ku koncu nie, ale celkovo mi bolo dobre z tých 11kg navyše.. 🙂 no lenže na druhý deň po pôrode som mala ešte o jedno kilo menej..čiže.49... 😀 ale už som pribrala tri .. 😉

edita84
5. dec 2009

janka zbytočné bolo podla mňa všetko šaty večera atd ja som chcela len jednoduchú len tam prísť a v tichosti sa zobrať ale nie svokra a mama ma prehovorili a tak to bola svadba s tortičkovými šatami a večerou a konec veľa peňazí za nič. to je len môj názor keby som sa mala ešte raz vydávať spravím to podľa seba