Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janka0025
5. dec 2009

edita84 dík za odpoveď ...stojím totížto medzi dvoma mlynmi momentálne a neviem, akou cestou ísť. či má vôbec zmysel robiť napudrovanú svadbu..

edita84
5. dec 2009

mne sa to nepáčilo ale ked tak pozerám niekoho svadbu tak je to nádhera len ja nie som ten typ asi čo by potreboval tú napudrovanú svadbu

cukruska1920
5. dec 2009

kde ste vsetky??

evitkamalicka
5. dec 2009

ja som tu a idem papat za chvilu muzik sa teraz o mna stara 😵

cukruska1920
5. dec 2009

sak tak treba...ved uz ste 2v1 🙂 a co dobre papate?

evitkamalicka
5. dec 2009

mali sme na obed plnene kuracie prsia so sunkou a syrom a este ostalo par neurobenych, tak mi ich teraz robi cerstve mnam

cukruska1920
5. dec 2009

takto vecer take tazke jedlo? he...ale sak ty mozes 😉

evitkamalicka
5. dec 2009

cukrus vcera som mala vyprazany encian 😅

cukruska1920
5. dec 2009

encian nejedz evit

evitkamalicka
5. dec 2009

cukrus to su take blbosti, ze az....pri Adamkovi som cele tehu jedla plesnive syry, bryndzu atd

edita84
6. dec 2009
evitkamalicka
6. dec 2009

no edit teplota pekne stupla

edita84
6. dec 2009

no veru len aby tak aj zostala

evitkamalicka
6. dec 2009

neboj ostane 😉

edita84
6. dec 2009

evit ktorý termín mrchy mám teraz pozerať 7 kedy mi to mlo dojsť min. mesiac alebo 10 ked mi to prišlo min. mesiac

evitkamalicka
6. dec 2009

ten ktory ti naozaj dosla

edita84
6. dec 2009

tak toho 10 teho

zuzike25
6. dec 2009

no ahojte dievčatá ja mám druhý deň po pichnutí pregnylu včera sme skúšali aj dvakrát za deň a teraz ma bolí podbruško, cítim sa taká nafúknutá, neviem či sú to príznaky poradí mi niekto???

ivanulienka81
6. dec 2009

janka0025, ja tiež nič nemerám, ideme na spontánnosť a náhodu... no som zvedavá čo tento mesiac dá, pred pár dňami ma bolelo asi 4 dni podbruško ako na mrchu, jednu noc totálne, ani spať som v noci nevedela, bolelo, pichalo, kríže boleli... dúfam, že len nie od prechladnutia.... a čo je najväčšia sranda, mňa nepálieva záha, ale včera večer som nevedela zaspať tak ma pálila... hehehe, snád sa so mnou príroda nezahráva... pri prvom tehu ma prvé dva trimestre pálila záha na omdletie....

poppy1
autor
6. dec 2009

ahojte baby. mam jednu otazocku. dufam,ze mi poradite,alebo aspon napisete co si o tom myslite... statistika hovori,ze prvy mesiac snazenia ma sancu otehotniet len 20 percent zien...lenze je rozdiel v tom, ci ten par mal za ten mesiac pohlavny styk styrikrat alebo ho mal 20 x v pripade, ze zena nevie kedy ma plodne dni/ ma uplne rozhadzany menstruacny cyklus,takze plodne dni moze mat v podstate kedykolvek, niektore zeny maju dokonca cez menzes,alebo tesne pred, resp. po. takze ked vypocitali,ze 20 percent ako ratali s tym, ze frekvencia pohl.styku je rozna a ze teda aj to by mohlo dost ovplyvnit situaciu...? Poviem vam konkretne...ja som mala tento mesiac s partnerom styk cca kazdy druhy den, ked vychadzam z toho,ze spermia v tele zeny vydrzi cca tri dni, tak som vlastne stale mala v sebe spermie 😉 a teda bezohladu na to, kedy bola ovulacia, pretoze tym castym stykom je to jedno co si myslite, aku mam sancu otehotniet v prvy mesiac? nezvysuje sa sanca? predasalen tych 20 percent sa mi zda malo....ved preco by za ten plodny cas (tusim je to cca 12 hodin) nemohla nejaka spermia oplodnit vajicko? 🙂 prepacte, ze som sa takto rozpisala, ale toto by ma vazne zaujimalo!co si o tom myslite? 🙂 dakujeeem!!

slavulilienka
6. dec 2009

ahojte...ja dnes takto..: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
bruško občas pobolieva, ale zatial nič, len slabé špinenie...

evitkamalicka
6. dec 2009

slavuli teplotka sa ti pekne drzi to uz by ti mala dnes klesnut keby mal prist menzes alebo najneskor zajtra, ak si teda mala ovulku v tom case ako hovorila dr. ak nie tak az za 6-7 dni

slavulilienka
6. dec 2009

evit mrchu by som mala podľa správnosti dostať dnes...mávam 28-dňové cykly..., málokedy sa mi stane že dlhšie, to skôr príde mrcha včašie...ešte si nerobím nádeje..včera večer ma fest bolelo brucho , som myslela, že každú chvíľku sa mi to rozbehne, no zatial nič...iba slabo hnedý výtok...aj to len občas...teraz momentálne necítim nič...trošku mierny tlak, ale nestojí to za povšimnutie, uvidíme do večera, prípadne zajtra... 😉 no prsia ma bolia dosť teda...

evitkamalicka
6. dec 2009

ja som mala dostat vcera, ale nedosla nastastie

evitkamalicka
6. dec 2009

hnedy vytok som mala aj ja pred 3 dnami, ale len chvilocku

slavulilienka
6. dec 2009

toto čakanie je najhoršie.... 😒

edita84
6. dec 2009

ahojte dievčatá

vejinka
6. dec 2009

ahojte kocky

slavulilienka
6. dec 2009

čafte... 😉

evitkamalicka
6. dec 2009

ahojte 🙂