Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

Baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😃
slavulilienka
7. dec 2009
juj evit vieš aká som nervózna....nedarí sa mi spojiť s dokynou....stále má nejaké zákroky..., teraz šla zas na obed..
sa zbláznim.. :-|
evitkamalicka
7. dec 2009
slavuli a preco si nervozna?
slavulilienka
7. dec 2009
no už nie som...dovolala som sa jej...mám prísť o štvrť na tri na UTZ, tak baby.....držte silno paľúšky.... x-)
vejinka
7. dec 2009
slavu...ahooj takze si tehu?? ja som uz jelen z vas zeny..normlane clovek dojde ani necita co sa dialo ale budem musiet nech som v obraze 😃
evitkamalicka
7. dec 2009
slavuli drzim palceky a coze takto si sa rozhodla zavolat dr.?
slavulilienka
7. dec 2009
lebo sa bojím , že ak som tehu, že niečo nie je v poriadku....aj ona povedala, aby som radšej prišla, že sa na to pozrie,aby prípadne mohla nasadiť liečbu...no zlatá, sama mi zavolala, lebo jej na recepcii povedali, že som ju zháňala... 🙂 fajna je ...starostlivá..., tak počkám na drahého a pôjdeme spolu...už nech je ako má byť, ale budem aspoň kľudnejšia... 😉
myslite na mňa babule... 🙂
evitkamalicka
7. dec 2009
slavuli a dufam ze das hned vediet
vejinka
7. dec 2009
slavu dnes ides??
vejinka
7. dec 2009
no tak to drzime vsetkych dvadsat 😉 joooj ja by som chcela by si bola tehuuuuuu x-)
slavulilienka
7. dec 2009
áno dnes....dám vám potom vedieť čo a ako... 😉
vejinka
7. dec 2009
cukrusssssssssss to je krasne snž jeeeeeeeeeeeeej tesim saaaa s tebou x-) x-) x-) x-)
evitkamalicka
7. dec 2009
sakra sa mi chce tak strasne spat a rozmyslam ci mam ist alebo nie
vejinka
7. dec 2009
aj ja by som brutalne spala..ale nejdem ved co bduem robit v noci.. :-S
edita84
7. dec 2009
slavu držím palce potom sa ozvi
evitkamalicka
7. dec 2009
tak som nakoniec nesla spat, pojdem skor vecer
edita84
7. dec 2009
evit slavu si robila ten test akoto že ide k dokine? čo sa deje?
evitkamalicka
7. dec 2009
edit nie nerobila, len jej volala asi ze jej meska alebo neviem vlastne preco a kazala jej prist na ultrazvuk
edita84
7. dec 2009
jáj no ale má starostlivú dokinu dúfam že všetko bode ok
vejinka
7. dec 2009
verim ze bdue vsetko ok a mozno v brusku aj nieco bdue 😉
evitkamalicka
7. dec 2009
ja pevne verim, ze tam bude nejaky naznak tehu
edita84
7. dec 2009
podla mňa tiež bude tehu
evitkamalicka
7. dec 2009
som velmi zvedava s cim pride x-)
jika80
7. dec 2009
slavuli - drzim vsetky prstiky 😉
no ja som prave 10DC a dufam, ze ovu bude pred 20DC, bo to ideme s drahym na par dni k nasim a tam ja sex neviem mat :-N
evitkamalicka
7. dec 2009
jika ved snad nespite s vasimi? :-o .....my sme zas na toto experti, vzdy si povieme ze nie ked su tu nasi alebo my tam, ale aj tak potom keksikujeme :-N
jika80
7. dec 2009
evit - nieee, ale hned vo vedlajsej izbe a mne je to potom take divne, si potom davam pozor na kazdy zvuk a potom to je sex o nicom 😃
evitkamalicka
7. dec 2009
jasne potichu dychat atd :-N 😃
rosannar
7. dec 2009
jika80
ved oni nemusia vedieť čo vy robíte...my s mužíkom sme bývali ešte rok s našimi a tiež sme to museli nejak zvládnuť a darilo sa nám a oni mali izbu hned vedla a to sme mali ešte staré postele ktoré už aj hrkotali, tak to bolo vždy náročnéé 😃
edita84
7. dec 2009
hehe ja som s tým nikdy nemala problém je to také vzrúšo byť tiško ako myšky 😃 😃 😃 :-N
evitkamalicka
7. dec 2009
juuuj slavka je uz urcite na tom ultrazvuku x-)
edita84
7. dec 2009
idem zobudila sa mi malá a musím rýchlo navariť ale sem tam sem kuknem či je niečo nové