Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
8. dec 2009

jáj aj ja akurát som písala do témy recepty aby mi poradili ako spraviť morčacie prsia tak aby nevyschli

evitkamalicka
8. dec 2009

vy mavate na vianoce morcacie prsia? my jednoznacne rybu, bez toho by to u nas neboli vianoce a pre toho kto nema rad rybu tak rezen

evitkamalicka
8. dec 2009

a samozrejme nesmie chybat kapustnica, hrachova kasa, bobalky, ovocie, sumive vinko, oblatky s medom a cesnakom

edita84
8. dec 2009

no toho máme veľa morku ale stehno potom domáce zemiakové knedle, kapustičku a zemiakový šalát jaj a rybku panganius kvôli malej.

evitkamalicka
8. dec 2009

aj my budeme mat pangasia kvoli malemu

evitkamalicka
8. dec 2009

pangasia som uz kupila minuly tyzden, lebo mali akciu tak aspon nieco uz mam

edita84
8. dec 2009

a ked toto všetko spravím nevarím taký týždeň no a panganiusa aj kvôli mm. v nedelu ho budú mať v hyperku za dobrú cenu

evitkamalicka
8. dec 2009

edit u nas by to tyzden nevydrzalo, ja budem znova 26.12. varit cerstve

edita84
8. dec 2009

no to by ma asi šlak trafil keby som musela aj vtedy variť max. spravím ešte tie knedličky lebo z toho veľa naraz nerobím

evitkamalicka
8. dec 2009

edit ja budem varit znova, lebo 26.12. mame oslavu

evitkamalicka
8. dec 2009

ale mne to vobec nevadi, nikdy nevarime nejake velmi velke mnozstva

edita84
8. dec 2009

jáj tak hej to musíš

evitkamalicka
8. dec 2009

budeme oslavovat muzovu 30-tku tak este musim stihnut aj tortu upiect

edita84
8. dec 2009

a akú sa chystáš spraviť zas to bude niečo krásne však?

evitkamalicka
8. dec 2009

este rozmyslam, ale uz mam zhruba vybrate kedze muzik ma najradsej futbal a pocitac tak to asi bude s takou nejakou tematikou

evitkamalicka
8. dec 2009

v sobotu sa mi podarilo mu kupit krasnu zlatu retiazku na ruku k narodeninam

edita84
8. dec 2009

potom sem hod fotečku iste to bude pekné a chutné

evitkamalicka
8. dec 2009

jasne hodim

evitkamalicka
8. dec 2009

idem dat malemu desiatu, lebo uz vykrikuje 😀

cukruska1920
8. dec 2009

Ahojte... aj u vas tak prsi...ja som si dnes potiahla pekne do pol desiatej...parada...

edita84
8. dec 2009

cukrus ahoj ty nerobíš?

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus ano aj u nas

cukruska1920
8. dec 2009

robim...tento tyzden mam poobede

baby neviete aky by som mala postih keby odidem skor ako mi vyprsi dvojmesacna vypovedna?

evitkamalicka
8. dec 2009

cukruska ziaden.....ja som odisla zo dna na den a neriesila som

cukruska1920
8. dec 2009

lebo uz mi to tam ide na nervy a po vcerajsom vystupe veduceho hned ako som prisla do roboty mam dost..

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus ja by som na tvojom mieste uz ani do roboty nesla, maximalne ti mozu zobrat odmeny alebo nieco v tom zmysle, ale nic ine, nezijeme uz 100 rokov za opicami, mame demokraciu a ja ked som chcela odist tak som odisla

cukruska1920
8. dec 2009

tak ale chapes....bola som z veducim dohodnuta (on uz odisiel) ze od 21 mam dovolenku a potom vlastne koniec... a vcera na mna zacal ten druhy zjapat ze som ho pekne o.....a ze on volal veducemu a ze na ziadnej dovolenke sme sa nedohodli..chapes? ako moze tak zatlkat 😠 tak ale ja som mu povedala ze ci mi ju daju alebo nie 21 jednoducho nepridem a hotovo...takze aj tak nic nevyhraju....

evitkamalicka
8. dec 2009

ved jasne ja by som tiez neprisla toho 21. a hotovo

evitkamalicka
8. dec 2009

a este by som si vyprosila take spravanie

cukruska1920
8. dec 2009

no ved jasne.... sak neboj..ja som sa ho vecer ked som robila uzavierku pytala ze co to bolo za vystup..kukal jak puk