• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
cukrus,,,,moja gyn. to mala tazko v paži,,,,som "len" po prvom MA, takze vies ako to chodi,,,,toto som si vybavila u svojej obvodnej
a chcem aspon tieto hemato mat urobene,,,aspon mat lepsi pocit, ze som nieco urobila

na gyn. mi sice brala krv na toxo, rubeolu, mononukl. a este cosi tam bolo a + stery
8. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a po akom kociariku pokukujes?
8. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rezervujem si jeden riadok :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani...hej je to lepsie... ja som si po prvom tiez dala porobit ake take vysetrenia aj zrazanlivost a vsetko bolo v poriadku...akurat ze trombofilne mutacie je ine a to mi nerobili :frowning2: tak co uz no...musela som si to prezit este raz aby som to mala porobene.... dufam ze bude platit tak ako sa hovori ze do tretice vsetko dobre :dizzy_face:
8. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukrus,,,urcite ano,,,zmaknes to,,a aj keby si musela pichat injekcie,,,mam kolegynku, ktora ma podobny problem, az na to ze chúďa musi pichat + aj problem otehotniet, takze IVF a tak,,,,,,,,my mame aspon v tom vyhodu, ze mozme otehu prirodzenym sposobom ,,,,, :slight_smile: ,,takze treba to brat z tej lepsej stranky
8. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani...ako ja som povedala ze si budem aj do oka pichat len nech je vsetko v poriadku..a mamina je zdravotna sestra takze mi ich bude pichat keby to mne neslo... juj len teraz cakat kedy otehotniem....to su vacsie stresy ako ked sme este nemohli
8. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukrus,,,teraz uz vies, kde je problem, takze mozes byt kludna a v pohode, aspon z tohto smeru a uvidis, ze sa skor podari,,,ako ked sa clovek stresuje, ze co ak to a co ak ono,,,ked si este nevedela

a drzim palce :slight_smile:
8. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani.... dakujem...aj ja tebe a uz sa tesim ako nam budu svietit tt pri mene
8. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
meruska no moj kocik bude musiet mat velke nafukovacie kolesa, lebo tieto nase chodniky ak sa to vobec da nazvat chodnikmi hotova katastrofa
8. dec 2009 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ,,,,a ja sa tesiiim
tak sup-sup znasilnit m, aby sa tehu virusiky uchytili

,,,a toto dalsie vysetrenie, co ides teraz na hemato,,,tam budu asi za aky cas vysledky?
8. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani..no to netusim..ale to uz velku rolu nehra takze neviem
8. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme uz naobedovani, maly vykakany a uz spinka a ja sa idem tiez troska vystriet
8. dec 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha,,,tak potom v poriadku,,,,ja som myslela, ze nebodaj este budete musiet aj na tie vysledky cakat,,,,ale takto fajn

teraz fakt podla tohto casu,tak akurat by bolo pod perinu zaliezt :slight_smile:
8. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chcem ist pod perinu... a musim ist do roboty :rolling_eyes:
8. dec 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooojte...konečne mám čas sa tu aj ukázať... :wink: ....dneska ináč nie je vôbec môj deň, v práci sa cítim ako 5 koleso na voze :unamused:
8. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak moja starka je uz v nebicku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: zomrela o piatej rano takze stvrtok alebo v piatok bdue pohreb ... :cry: :cry: :cry:
8. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji,,,to mi je luto,,,uprimnu sustrast :frowning2:
8. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji...to mi je ľuto...príjmi moju uprimnú sústrasť... :unamused:
8. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby :pensive:
8. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ... je tu ešte niekto? :frowning2:
8. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavu ja som tu ..len dako chut pisat nieje :confounded:
8. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji príjmi úprimnú sústrasť....to mi je ľúto..., ale život je taký.. :confounded:
8. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veji urpimnu sustrast

slavuli uz mas vysledky?
8. dec 2009 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavu o tretej si pisala ze budu ak si pamatam ze?

evit diky
8. dec 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenavidim pohreby..no musim ist neodpustila by som si to..ved sa o nas tolke roky starala a o tyzden by mala krasnych 89 rokov :pensive:
8. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nemám, ale myslím , že žiadna super správa sa konať nebude...dnes som klesla pod čiaru... :frowning2: 36,5..len tá mrcha sa nie a nie rozbehnúť...nechápem to....takéto som ešte nikdy nemala...kebyže som tehu, teplotka určite tak neklesne, takže som už zmierená... :frowning2: dobre som sa vyrevala, keby ste ma videli....ani oči mi nie je poriadne vidieť.. :frowning2: , no volať budem pre istotu...aj kôli tomu, že čo ide dokyna somnou robiť.. :unamused:
8. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viji, úprimnú sústrasť... Držím prsty, aby ste to na tom pohrebe nejako zvládli... :frowning2: Ale aj tak sa krásny vek dožila babka...
8. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ludka dakujem veru krasny kiezby sme sa my tolko dozili
8. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavulik este nezufaj, pockaj na vysledok
8. dec 2009 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. je tu nieco nove?
vejinka uprimnu sustrast. :pensive:
nam vraj umrela suseda. mala iba 55 rokov. ze vraj malo jedavala, jednotvarnu dietnu stravu..
takze baby, ziadne diety nestoja za zivot! takze podme jest!!
8. dec 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok