Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
8. dec 2009

len som tam vymenila meno 🙂 ale samozrejme čiarky prajem nám všetkým 😉

edita84
8. dec 2009

som tu zas

edita84
8. dec 2009

haloooo dievčatá kde ste

ivanulienka81
8. dec 2009

ahojte babuľky...
veji, pripájam sa k dievčatám, úprimnú sústrasť
vtacatko ja by som už od nedočkavosti asi testovala... 😉
baby, ja sa v sebe tak nevyznam, dnes ma zase bolelo brusko ako na mrchu 😖

lumimi
8. dec 2009

zdravim dámy,
videm že sa to tu uspesnu stehotnieva 🙂
všetkým moc moc grratulujem 🙂

evitka, prosim ta, ako mas v albume to babetko z babyastrology - ako si to tam možem dat aj ja? raz som to skusila ale nepodarilo sa mi, posli mi prosim nejaky priblizny návod, dikdik.

lumimi
8. dec 2009

podarilo sa mi to, tak už netreba radit, ale beztak dik

edita84
8. dec 2009

lumi a ako sa cítiš ako tehu?

lumimi
8. dec 2009

editka, okrem bolavých prs sa necitim tehu. nemam žiadne priznaky, len som stale priserne hladná a hlavne v noci, a pijem a cikam viac než predtým viac než obyčajne. ale to je dobre, lepsie než objimať zachodovu misu. keby som nebola očakavala tehu tak si to ani nevsimnem, 🙂

edita84
8. dec 2009

super tak si to uži je to fajn ked ti nič nie je

lumimi
8. dec 2009

jo a este som si vsimla ze sex je lepsi 🙂

edita84
8. dec 2009

ja som zvikla na konci tehu v noci vstať a musela som si dať jogurt lebo som bola tak hladná

edita84
8. dec 2009

no áno potvrdzujem ale bude ešte lepší po porode 😀

lumimi
8. dec 2009

ja som priliš leniva isť si niečo vziat -a ked potom zaspim mam také brutálne nočné mory...

edita84
8. dec 2009

ja som podla mna ani nevstala len ma hlad viedol 😀

lumimi
8. dec 2009

edit, tak to sa už tesim.
idem spat oči mi klipkajú..
prajem dobru nocku 🙂

ivanulienka81
8. dec 2009

ja som v prvych mesiacoch trpela totalnym nechutenstvom.... nic som nevedela dostat do seba
a k sexu sa ani neviem vyjadrit, pocas tehu sme ho mali zakazany 😢 a teraz je to asi take este ako predtym

edita84
8. dec 2009

dobrú nôcku idem aj ja

ivanulienka81
8. dec 2009

bru nocku

slavulilienka
8. dec 2009

babenky.....už asi spinkáte 🙂 , mne sa akosi nedá, všetci doma už spinkajú...dokonca aj kocúr 🙂
...mrcha už dorazila v plnej kráse 😠 nestíham meniť vložky.. 🙂 , ale aspoň viem, že môžeme pokračovať v ďalšom kole...aj dokyna ma postískala a dala toľko dôvodov, prečo sa nezložiť...
Ja....chcela som Vám len poďakovať, že ste to so mnou takto prežívali , veľmi ste mi tým pomáhali....niežeby pri mne nestála moja polovička, ale viete on sa tým veľmi trápi, lebo si myslí, že je na chybe on, keďže ja už mám dve detičky a on ani jedno..a dnes mi povedal že: vidíš ani to jedno neviem spraviť ☹ chúďatko moje ☹ a tak ho nechcem trápiť viac tým, že budem stále plakať a žalovať sa....tu na koníku sa vieme tak pekne podržať... 🙂 tak len toľko som chcela....dobrú noc.. 🙂 a ďakujem Vám.. 🙂

edita84
9. dec 2009

pekné upršané ráno
salvu ved sme tu na to aby sme sa podržali v takýchto situáciách
no a dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
tak a teplota klesá zázrak sa asi nekoná ☹

evitkamalicka
9. dec 2009

dobre ranko

edit len tak dalej

slavulik nemas za co dakovat, na to sme tu 😉

edita84
9. dec 2009

evit to mám klesať 😅

vtacatko2
9. dec 2009

dobre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/2b1d03 robila som si test samozrejme tak bol iba jeden riadny vykricnik a zbytocne som sa dostala do depky, tak aspon vam nech sa dari

edita84
9. dec 2009

vtačatko nezúfaj sme v tom dve aj ja som spravila test s citlivosťou 25 oných a nič

vtacatko2
9. dec 2009

aj j asom mala 25, je to hrozne clovek po tom tak tuzi dal by za to vsetko, vsetko tomu obetuvavam uz teraz, a nic a nelaka mrcha hnusna ani nevie ako k nemu pride, som z toho na nervy a pritom som to ale cakala lebo uz aj dva dni dozadu som ho mala negativny ale nejako ma to dostalo neviem si pomoct

edita84
9. dec 2009

chápem ťa ja až tak nie som zatiaľ zronená lebo som len 10 DPO a ešte mi mrcha neprišla uvidíme ale nedúfam

evitkamalicka
9. dec 2009

baby citlivost 25 vam neukaze nic, to az tak mozno ked bude mrcha meskat 3-4 dni, treba si kupit citlivost 10

evitkamalicka
9. dec 2009

edit a ty si len 10DPO takze tebe uz vobec test s citlivostou 25 nic neukaze

edita84
9. dec 2009

no ja som si myslela že čím vyššie číslo tým je lepší no asi to tak nie je 😕

evitkamalicka
9. dec 2009

edit nie, je to prave naopak, cim mensie tym lepsie