• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
mne sa paci Jane aj trojkolka, ale nepaci sa mi tam ta brzda na rucke, vyzera to ako na bicykli
9. dec 2009 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a perfektne sa ovlada...ani nevies ze nieco tlacis...kamoska ho ma a ked som chodila vozit maleho to bola parada
9. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....tak u nas to je na riadnu mrchu....taaakze, smolaaaaa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale verim, ze vas ostatne z daleka minie..... :sweat_smile: ........takze jedem do tretiho kola...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi..neboj..ja z tebou este pobudnem ako snz :wink:
9. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus........to vazne :frowning2: .....som myslela, ze ty to tuuz budes oprskavat tehu virusmi.......necitam dozadu, bo nestihacka pri malej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tak do tretice vsetko dobre ako sa vravi nie???? :wink:
9. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ja sa tiez pridavam, toho snz sa snad v zivote nezbavim
9. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka neboj vianoce to istia
9. dec 2009 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem aby mi jezisko na vianoce doniesol ovu testy.. :grinning:
9. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, mnne bude stacit aktivita manzela...nieze sa obzerie a nebude vladat...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako azde vianoce..... :grinning:
9. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi... no hadam aj to oprskavanie bude len neviem kedy...necham sa prekvapkat :grinning:
9. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence.... :slight_smile: vyspinkané do ružova? No ja som už dlho nemala také bolesti pri mrche ako túto noc....hrozné...normálne som si musela dať nad ránom tabletku od bolesti, aby som na chvíľku zaspala.... :angry: a dnes som skoro ani nedobehla na záchod, tak sa so mňa leje....joj už nech je po.. :unamused:
9. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli ja do ruzova nie, ale tak da sa....odkedy som tehu neviem v noci spat a to iste bolo aj pri Adamkovi
9. dec 2009 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu...no mne sa spalo dobre, len málo...išla som spať okolo polnoci...
9. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja...tak to Ti nezávidím...neboj raz to dospíš.. :wink: inak evit, tie kvapky, čo si posielala diefcatku....ako sa presne volajú? To sú od Valoviča femi kvapky či aké?
9. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli ano od Valovica
9. dec 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu...ked ich nebudem potrebovat uz ani ja poslem ti ich :slight_smile:
9. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam este jedno otvorene balenie a je tam toho este dost, nevybrala som z toho ani stvrtinu tak ti mozem poslat ak chces, lebo inac to vyhodim
9. dec 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oká...a ako sa to vlastne užíva...to je jedno od kedy? Aj teraz keď mám mrchaňu si ich mám dávať či? Bóóóóóže baby, keby ste vedeli ako susede plače malé....už dobrú polhodinu vkuse....mi až srdce trhá...chúďatko malé....sa ide zájsť od plaču....hrozne to počuť....asi si zapnem rádio... :frowning2:
9. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2x denne 14 kvapiek je tam napisane
9. dec 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa sekla 2x po 12 kvapiek
9. dec 2009 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok díky...pôjdem si ich kúpiť....vyskúšam.
9. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
tak ja dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=75306
asi sa mi zasekol teplomer :slight_smile:
9. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako to tu čítam asi aj ja nabehnem do našej lekárne a kúpim si tie kvapky a evit brala si aj niečo iné?
9. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit len to a kyselinu listovu
9. dec 2009 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak babyplan nemusím prestať brať však?
9. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby, už nech je zase víkend, s drahým si to doma ani trošku nevieme užiť :grinning: ...chúda, teraz chodí na 12 na nočné, večer odchádza o pol šiestej a ja prídem o tej štvrť na štyri, a vždy niečo vyskočí a musíme ísť do obchodu alebo tak a ked prídeme domov, tak už nič nestíhame....to nie je féér...ako sa takto máme snažilkovať? krutý je tento svet :grinning:
9. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu, boli sme sa troska prejst bez kocika kedze prestalo prsat
9. dec 2009 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super že u vás už neprší tu ešte stále leje
9. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit aj tu este urcite bude, preto sme vyuzili tu chvilu co neprsi, ale dost fuka
9. dec 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj radšej by sneh mohol padať to by som bola už určite vonku s malou aspoň by sme využili jej novu kombinézu ešte že sme kúpili väčšiu bude jej dobrá aj bud zimu
9. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok