Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
9. dec 2009

http://www.merien.sk/index.php?page=shop.produc...

baby, mate niektora s tymto skusenost? 😕

jika80
9. dec 2009

jani - no taku ponuku som este neobjavila, ale ked uvidim, budem mysliet aj na teba 😀

janirea
9. dec 2009

dobre baby, musim ja uz bezat,,,ak sa uz neobjavim, tak pekny vecer a dosnazilkovania 🙂

ivanulienka81
9. dec 2009

xxveronikaxx, mne doky vypisal antikoncepciu hned po sestonedeli a nerobil ziadne vysetrenia

lumimi
9. dec 2009

zdravim dámy,
tak ja som dnes bola na ultrazvuku, ale musim znovu lebo mimino sa schovalo za zltkový váčok a doktor poriadne srdiečko nevidel a okrem toho bolo nejake male, ale nastastie je tam kde má byt, takže počkáme kým mimčo trochu narastie a váčok sa zmenší a potom si vypytam aj prvé foto, len ma trosku zaskocil dr. s tým že sexx by sme teraz nemali.. ale prečo? mali sme doteraz a všetko v pohode, tak neviem. myslite že by sme fakt nemali do toho nejakeho 16 tt?

rosannar
9. dec 2009

ahojteee...no mužík mi išiel na nočnú tak som už sama...len našťastie, dneska sme stihli aj menší sexík 😅

evitkamalicka
9. dec 2009

aj ja som uz tu

edita84
9. dec 2009

ahojte dievčatá ja som bola na nákupoch s mamkou a totálne ma to vyžďavilo som unavená aj po obedňajšom spánku.
jani ten menštruačný kalíštek sa mi zdá nechutný neviem si to predstaviť

evitkamalicka
9. dec 2009

ja som nedavno dokoncila kokosovu roladu nepecenu a uz mam tym padom 3 druhy sucheho na vianoce

edita84
9. dec 2009

jáj evit mna to len čaká ale tento rok nepečiem len spravím takú roládu z keksíkov a kokosom

evitkamalicka
9. dec 2009

edit u nas by to bez kolacikov nebolo ono, kedze moj manzel je moc na sladke

edita84
9. dec 2009

no keby som piekla tak by mm nič iné nerobil len žral a priberal spolu so mnou

evitkamalicka
9. dec 2009

edit nuz treba si vediet povedat nie, ja napr. aj teraz ked som tehu chudnem, jem s rozumom a neprezieram sa tak ako pri prvom

edita84
9. dec 2009

no ved áno ani netreba ani ja som nejedla za dve ked som bola tehu s malou na začiatku som aj schudla 4 kg

evitkamalicka
9. dec 2009

ja by som tiez rada na zaciatku schudnut alebo aspon nic nepribrat do toho 6-7 mesiaca 😅

jika80
9. dec 2009

dobry vecer
my sme prave dopiekli kolaciky+ som varila veceru - taaak som znicena, len sa vyvalit a spat
a to sme chceli dnes este popracovat na bejby 😀

edita84
9. dec 2009

no hej mne doki hovoril že sa má kde zmestiť bábo

evitkamalicka
9. dec 2009

no uvidime ci sa mi to podari

edita84
9. dec 2009

evit určite sa ti to podarí

evitkamalicka
9. dec 2009

jika, ale tak aspon mate napecene 😅 ....co ste piekli?

edita84
9. dec 2009

no ja sa lúčim idem zalahnúť na pohovku a kukať na tv pekný a hlavne plodný večer 🙂

evitkamalicka
9. dec 2009

edit pa pa.....ja urcite zas budem v posteli kukat do plafonu do takej 2hej

vejinka
9. dec 2009

ahojte zajtra rano odchadzame na dolniaky o druhej je pohreb potom kar a potom rychlo domov..som zvedava ako to vydrzi maly..vsetci mi vraveli aby som ho doma nechala ale da sa to?? jemu sa treba venovat svokra by ani nenavarila ani neupratala a uz vobec by ho nedokazala uspat a to ze by mi volala na pohreb ze jej vresti a nevie si s nim rady...no ja by som cez telefon infarkt dostala keby ze pocujem plakat a nemam mu ako pomoct...takze ide s nami a druha vec ze kojim denne este 4 krat kojim takze nemozem len tak si odlozit dieta na cely den a cicky mi exploduju ..alebo by som dostala zapal to nie...takze uz od rana mu hovorim ze ideme autickom zajtra rano a uz si sedel aj v autosedacke asi hodinu..proste sedel a sedel..no dufam ze mu to vydrzi tie hodiny v aute bereme termosku s cajom par keksikov presnidavku a skusime bez kojenia v aute. a na dolniakoch mi sesterka pozicia kocik tak bereme fusak lebo okolo jednej druhej maly spava tak si pospi na pohrebe..len dufam ze bude spat v opacnom pripade to bdue hotova katastrofa kedze viem aky je "hrozny" ked nespi drzte palce aby sme to zajtra prezili..okolo osmej vecer sme doma potom sem dojdem a poreferujem ako bolo

evitkamalicka
9. dec 2009

veji drzim palce, nech to zvladnete bez problemov

jika80
9. dec 2009

evit - piekli sme 2 druhy kolacikov - jedny z ovsenych vlociek a jedny zo suseneho ovocia
veji - drzim palceky

rosannar
9. dec 2009

dobrý večer baby, chytila ma nostalgia, tak som si kukla našu svadbu a vydžala som pri tom sedieť dve a pol hodiny...ale krásne...normálne som sa na začiatku trošička rozplakala 😀

rosannar
9. dec 2009

veji.....držím palce, uvidíš zvládnete to... 😉

vejinka
9. dec 2009

inak vcera som povodne nexela sex ale vecer pri sprchovani kukam kukam a gelovity vytok tak som lahla do postele...a hovorim muzovi: daj gate dole..a on ze naco? a ja ze na sex!

vejinka
9. dec 2009

ale betar vydrzal dlhsie ako minutu 😅
a povedal ze sex? no dobre a uz siel rukou pod paplon a aja ze bez predohry..lebo nemam naladu a on ze sak ma zderies!! a ja mu ze ee lebo mam vytok a ze sa bdue fajne smykat 😀

edita84
10. dec 2009

pekné ránko dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... veji držím palce aby to malý vydržal nezabudni mu zobrať oblúbenú hračku .