Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

my budeme robit stromcek cez vikend

cukruska1920
10. dec 2009

ja tiez....pri koniku 😀

lili....hej snazime... vlastne milujeme sa naplno a kedy sa podari tedy sa podari cize bez ohladu nato cim mam alebo nemam ovulku

edita84
10. dec 2009

ja ho budem skladať až 23 aj to tak aby to Bea nevidela

edita84
10. dec 2009

ták moja malá striga zaspala idem rýchlo dať piecť francúzske zemiaky

evitkamalicka
10. dec 2009

aj moj maly prave zaspal

cukruska1920
10. dec 2009

a ja koho ulozim spat?

rosannar
10. dec 2009

lilix a nie je na stromček trošku skoro.... 😀

lilix
10. dec 2009

no hej tak skoro. robili sme poriadok, lebo sme mali veci u rodicov, kedze sme robili podkrovie, a ked uz sme to niesli nas5 domov, tak a uz ho urobim. ved uz vela ludi ma vianocnu vyzdobu domov z vonku. ale este ho nerozsvecujeme. 😀
mam dilemu. poradte. akej farby mate WCka. hladam na nete pekne inspiracie na wcka. ale neviem sa rozhodnut. asi zelene wcko. my ho totiz mame oddelene od kupelne. tu chcem oranzovu, pripadne zltu.
no pri vasich detoch stromceky tak skoro asi nepripadaju v uvahu, ze by ich mozno na seba strhli.
mna zrejme caka este jedno zdobenie stromceka u nasich. 😎

rosannar
10. dec 2009

lilix....no ja by som dala asi zelenú, tá je taká ukludnujúca harmonická farba a aj taká svieža, ja by som asi tiež zvolila zelenú farbu...a vy teraz prerábať doma alebo byt?

janirea
10. dec 2009

my sme si tento rok kupili zivy stromcek,,,ale myslim taky v crepniku a bude vonku pred dverami,,neviem, co ma to napadlo, ked vedla domu je hned jeden velky smrek, ale ten picha ako cert 😀 ,,,k tomu sa neda ani priblizit

no a vo vnutri bude stara dobra umela klasika 🙂

rosannar
10. dec 2009

janirea...nám naši tento rok kupili v poľsku taký malý asi metrový stromček, pravdaže umelý....a na budúci rok už budeme mať aj klud, ved už v byte budeme rok, takže si kupime taký pekný veľký... 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

ideme sa my s bobulkou natiahnut na gauc

lilix
10. dec 2009

rosannar, my staviame domcek. sak kuk na modra strecha. dole byvame a dokoncujeme hore podkrovie. bud. rok musime skolaudovat.
ze taka pekna vesela zelena je super. dik za nazor. 😅 😉
mne je tych zivich stromcekov tak luto. rastie to roky a potom to maju ludia doma mozno mesiac a vyhodi sa to.
ale vcera hvorili v radiu, ze postupne klesa zaujem o zive, ze minule roky ich predali 1000 kusov a posledne 3 roky iba 500ks.
jani,my tak isto, mame v kvetinaci taky maly smrek, tak ho dame na balkon a nan svicocky. je to prakticke a nemusim ho vyrubat. vnutri tiez umely, lenze nejaky je nekvalitny, lebo opadava 😀 takymto stylom nam vela rokov nezostane, ved bude vypelichany. vyrobcom zrejme o to ide, aby sme si po case kupili novy, vedia co robia. 😝 😠

cukruska1920
10. dec 2009

lili..ten domcek je krasny...a to ste mali peniaze v hotovosti alebo ste si vzali uver?

lilix
10. dec 2009

http://www.rasub.sk/obklady-a-dlazby-keramicke/...
taketo daco, ta farba myslim sa mi veeelmi paci. uz ich len zohnat.

rosannar
10. dec 2009

lilix...tak to je pekný domček...a tá kupelka (čiže farba) je tiež veľmi pekná, presne na takú som myslela...

lilix
10. dec 2009

uvery mame. ako snad kazdy. 😢

lilix
10. dec 2009

dakujem vam za pochvalu. musi pofotit co mame uz nove, a niekedy to nahodit. ale sa mi nechce.

edita84
10. dec 2009

jáj lili budete to mať nádherné a máš fajnový vkus na kuchyne lubia sa mi

lilix
10. dec 2009

doma ale taku kuchynu nemame. paradox co? taku chcem mat raz na chalupe. to je moj dalsi veeeeelky sen. na stare kolena sa mi snad splni. chcem malicku chalupku, uplne starucky domcek niekde na tichej dedinke a tak starozitne, romanticky to zariadit. no co snivat sa ma. 😀 nie?
jaj babky, musim ist ja volaco robit. lebo ma vyhodia 😀 pekny dnik

edita84
10. dec 2009

aj tebe a snívať sa musí

rosannar
10. dec 2009

lilix...aj my sme teraz kupili byt a tiež sme museli zobrať úver...no hrôza koľko za to treba platiť a koľko človek preplatí 😒

edita84
10. dec 2009

ros aj my máme úver ale my sme len prerábali 2 izbový byt a áno vaľa platíme preplatíme ale v dnešnej dobe sa to inak nedá

rosannar
10. dec 2009

edit..presne, ved také ceny ešte čo davajú ludia na tie byty, že nehoráznosť....my sme ešte našťastie kupili tak pod cenu, ako zvykne byť u nas ale aj tak sú to veľmi veľké peniaze...

edita84
10. dec 2009

veru už si nevedia čo pýtať my sme mali šťastie mne ostal byt v čom som vyrastala mamka sa presťahovala k starkej. o jednu starosť sme mali menej bola to veľmi veľeká pomoc na začiatok

janirea
10. dec 2009

lilix,,,,presne tento obklad som videla v merkury markete v polsku,,,bambusova zelena 🙂

a zelena je krasna,,,ja som este zatazena na zltu 😀
a perfektny domcek,,,viem si predstavit kolko robotky to obnasa

lilix
10. dec 2009

neda mi to, urobila som kuk.
no jeeja to preplatenie ani nespominajte ☹ 😠
ale ked si clovek odlozi do banky, tak ten urok je taky smiesny- za tolke roky vobec nenarastu peniazky. ale oni od nas na 7 rokov ziskaju 70 tisic. pri polmilionovom uvere. cize 10tis. na rok. uzernici 😀 😝

rosannar
10. dec 2009

edit...no my sme si kupili byt za necelý milion a ešte sme si zobrali navyše asi 4000 eur...na takú malú prerábku a hlavne na nábytok, aby sme potom ešte nemuseli brať dalšie pôžičky

edita84
10. dec 2009

tak áno ros radšej zobrať naraz viac ako mať viac menších
my sme zobrali 500 000 sk na 30 rokov