• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
janirea: teba si nedáme ty tu musíš ostať.Možno otehotnieme spolu veď mne sa to tiež nemusí podarit v novembri tak tu tiež chcem ostat
5. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na prechladnutie neviem...asi ano :wink: ....ja si kupujem v cajovni,v lekarni som neskusala.Na prechladnutie hocijaky caj s citronom a medom. ....ja ked som bola naposledy tehu pila som caje pre tehotne z lekarne,ostalo mi a tak popijam dalej...ved co ak nahodou :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
5. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru,,,,ja som vysadila femibion,,,a neviem, ci som dobre spravila,,,mam este jedno balenie na mesiac, tak neviem, ci ho idem znovu jest, ci pockam mesiac :fearful:

ano, alchemilka je velmi dobra,,,a myslim, ze aj v lekarni sa da kupit,,,a aj v inych zenskych cajoch urcite je
5. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim pratele......
5. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninimimi,,,moze to byt aj darcek na vianoce :slight_smile:

ahoj sophie
5. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea,ja tiez neviem ci je dobre brat to,ale povedali mi odbornici ze ano...tak to beriem..... .....bez salky alchemilky ani den nezacnem :grinning: ...to mam miesto kavicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru,,zle to urcite nie je,,,je tam listovka aj ine vitaminy,,,takze ucite ano,,,a mozno, ak sa zadarilo, tak treba aby si ju papala :slight_smile: ,,,ja sa este opztam mojej dokyny o mesiac, ked pojdem na kontrolu
5. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie ahoj...aku fajnu veselu foto mas :grinning: ....to s tym darcekom je super napad janirea :slight_smile: tiez som na to myslela....a pomoze nam alchemilkaaaaaaaa....nieco ako moje placebo...ano ano pomoze urcite verim tomu :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papam papam... ...ja idem tiez k lekarke na preventivku koncom oktobra
5. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea, miru: ja to mám tiež tak naplánované chcela by som dostať pod stromček // :grinning:
5. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim pockat na prvu MS po zakroku, ako mi povedala dokyna a hned idem na kontrolu, ci je uz vsetko v poriadku. Uvidim, ze kolko mi povie, aby sme este cakali,,,ale predpokladam, ze este aspon 2 mesiace,,,

,,to ti v oktobri mozno aj inu radostnu spravicku povie dokyna :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jajavascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')
5. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,pridavam sa k vam do klubu :sweat_smile: Mam uz skoro (presnejsie v sobotu) dvojrocnu babulku.Ta sa nam "podarila" na druhy cyklus,tak som zvedava,ako to pojde s druhym mimi...Nakolko mam mikrocysty na vajecnikoch a nepravidelny cyklus,asi to nepojde lahko :unamused:
5. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evuliki,,,vitam ta medzi nami,,,ale musis slubit, ze najneskor // ako darcek pod vianocny stromcek :wink:
,,a drzim palceky :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez zacala pit alchemilku caj,ale teraz nechcem ze by sa v tehu nemala pit teda ak som ,ak nie tak ju budem urcite pit nasho pavucika mame vdaka aj nej
5. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janirea dakujem za privitanie :wink: Snad si myslela tieto vianoce :grinning:
Tiez vsetkym drzim palceky :wink: Musim zajtra prikupit folic acid,aj pred prvym tehu som to uzivala
5. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hned po prvej salke a po spolocnom rozhodnuti ze si spravime druhe babo :slight_smile: tak som dostala aj menzes pred tym rok som vobec nemala :unamused:
5. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano evuliki,,,tieto jasnacka :grinning:
5. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky , mozno trochu blba otazka ale ked som mala dnes vytok znamena to ze sa mi uvolnilo vajicko,a je sanca ze otehotniet . teda aby som bola presnejsia moze byt vytok aj ked nieje vajicko

p.s. plodne dni mi zacali 3.10.2009
5. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik,moye byt ak je tahavy sklenity :slight_smile:
5. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik mozne to je ale zalezi aky je ten vytok
5. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik,,,,myslim, ze ano,,zalezi od toho, aky je hlien. Ak je redsi, vodnatzy a kĺzavy, vyzera ako surovy vajecny bielok, tak je ovulka a vajko, ale to vies
ak je iny,,,alebo ziadny tak ovulka nie je
5. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, som sa zopakovala :grinning:
5. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno budem trosku nechutna ale mne to skor pripada ako priesvitny sopel
5. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik,,,tak je to spravne,,,,malo by sa to dat natahovat medzi prstami,,,,,,no, je to tak :sweat_smile:
,,cas snazilkovat
5. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi drzte palce , snad sa nieco dnes zadarilo
5. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik aj ja ta vítam no babenky konečne sa to tu rozbieha na plné obrátky.No kojzarik tak to vyzerá že ty v najbližších dnoch budeš mat dni vyplnené slanžilkovaním. tak šup šup :slight_smile:
5. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave dozvedela, ze moja sesternica caka druhe babo,,,,uz je v 12 tt :slight_smile: ,,,dobra spravicka,,,,,,jooooj, vidite a teraz ma chyta hnusna depka,,,,uz som sa mohla aj ja tak tesit ako ona, keby nam to bolo vyslo :frowning2:
5. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked to je ovulácia tak som min. mesiac asi dobre vystrehla no počkám a uvidíme ale baby čo tu ešte vypisujete ked mate doma ociho šup šup a snažiť sa.takže príjemnú nôcku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit,,,,ja som dnes sama,,,mm je v robote,,,az zajtra sa uvidime,,,,tak len ňúram po nete
5. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok