Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
14. dec 2009

ros,,,ano, vyznaci ti to az spatne, pokial sa ti bude teplota drzat hore

rosannar
14. dec 2009

janirea..teraz som práve skúsila, tak len od brucha dať nejaké vyššie teploty a vyznačilo mi dnešný deň...tak dúfam, že to vydží do nejakej pol siedmej kým drahý príde z práce, a hned sa nanho vrhnem... 😀

jika80
14. dec 2009

janirea - a po priblizne kolkych dnoch spatne to zaznaci, ze prebehla ovulka? dakujem

rosannar
14. dec 2009

jika...ja som dala asi tri dni dopredu teploty a až potom mi to vyznačilo

lucy_lu
14. dec 2009

Ahoje baby, prosim vas, potrebovala by som poradit.. Minuly tyzden - 11 DC som boka u doktorky a povedala mi ze mam folikul o velkosti 18mm pricom praska pri 21-23mm a ze ovulka by mala byt tak za da dni. Skusla som aj testut ale bola iba / a teplotu meriam asi 8 dni a nenaznacuje tomu ze by ovulka u bola. Myslite ze ked som dnes 15 DC, ze by sa mohlo stat, ze este nebola? DAKUJEM ZA RADU.

rosannar
14. dec 2009

lucy..ja som mala ovulku minulý mesiac až na 18 DC

ivanulienka81
14. dec 2009

evit, robil mi hormonalny profil, ze ci nahodou nemam zvyseny prolaktin ☹

jika80
14. dec 2009

ros - dakujem, tak asi zajtra by mi ju malo uz vyznacit

rosannar
14. dec 2009

jika...no ak si ju podľa teba mala niekedy cez víkend tak áno...

lilix
14. dec 2009

lucy daj graf

lucy_lu
14. dec 2009

rosa..som si mysela ze ked uz ma ten folikul 18mm a este ked mi to ta dokina povedala, ze za dvadni.. :( Hm, ja uzneviem.. Mozo este fakt neola..

lucy_lu
14. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

lilix.. neviem ci sa to da zobrazit aj takto,lebo cez sharings mi to nejde, lebo mam interet len v mobile teraz.

evitkamalicka
14. dec 2009

lucy takto to nezobrazi zial

lucy_lu
14. dec 2009

Tak ja vam tu ten graf skusim dat poobede ked pridem domov z prace.. Baby, vy nie ste z tohto trochu nanervy? Lebo ja asi hej.. :(

lilix
14. dec 2009

evit ako oko uz lepsie?
lucy ja uz som po nervoch..uz som tym presla.
co uz mam robit, len cakat a dufat, nic ine mi nezostava.

ivanulienka81
14. dec 2009

no tak na dnes hotovo... vysledky este nie su, mam volat v stredu 😠

janirea
14. dec 2009

jika,,,ano, tak 2-3 dni spatne to vyznaci, zalezi aj podla toho, ze ako vysoko ti stupne teplota, ak to graf prepocitava podla priemernej teploty
ros, ty sa uz nevies dockat, ked si nahadzujes teploty 😀 ,,,ale to iste som robila aj ja v minulom grafe,,, 😀 a potom zase vymazala hodnoty

lucy_lu
14. dec 2009

lilix, ved aj ja si to uvedomujem ze mozem len cakat a dufat.. ale nervy mam z toho stale. musim sa asi nejako ukludnit a pokusit sa nesilit to.. len keby to bolo take lahke,vsak..

janirea
14. dec 2009

jika,,,akurat pozeram, ze este aj rano rovnako vstavame ,,, 😀

edita84
14. dec 2009

ahojte mm mi akurát volal že mi vybavil utz prsíčok povinný a ešte aj zo spodu len neviem ako ked mám krámy 😀 😝 má v nemocnici známu rengenologičku asi tak sa to volá

janirea
14. dec 2009

edit,,,tak to je super,,,aspon nemusis cakat a objednavat sa na januar-februar, ak vobec by normalne mali miesto

evitkamalicka
14. dec 2009

ja som prave dojedla super kaloricky obed, keby to mm videl tak by nebol nadseny, lebo doma polievocka kuracia navarena a ja som sa napchala tlacenkou s cibulou, ktoru on neznasa 😀

edita84
14. dec 2009

evit to je chutné,

janirea
14. dec 2009

evit, tvoja fazulka ma riadne chute, ked toto zvladnes a nie je ti zle,,,,ale to je dobre 🙂
ja som mala v sobotu divny jedalnicek, cely den som bola na sardinkach, nie ze by nebolo ine, ale isli mi 😀

evitkamalicka
14. dec 2009

jani paradoxne mi po takychto jedlach zle nie je 😅

edita84
14. dec 2009

hehe jani to jedla moja mamka ked bola so mnou tehu nič iné len sardinky a iné takéto rybičky 😝

janirea
14. dec 2009

a niekedy sa to taketo ziada,,,ja tomu vravim, ze fest smradlave a nezdrave ale dobre 😀 ,,a priznam sa, ze vcera som bola nastahovana v klobaske a slaninke, s horcicou 😀

janirea
14. dec 2009

edit, ani mi to nevrav, lebo uz budem mat hned hlavu nastavenu na tehu priznaky,,,no a aj ked sme snazilkovali, este ani ovu nebola,,,,,ale ja by som hned mala vsetky priznaky 😀

,,no a dnes mam cestovinovo-zeleninovy salat s cesnakom,,,takze zase voniam 😅 😀

evitkamalicka
14. dec 2009

ja sa dnes chystam piect korpusy, lebo na stvrtok robim torticku tak aby odstali a dali sa dobre prekrojit

dijefcatko
14. dec 2009

Jani, robíš chute. 😀 aj u nás sa teraz zabíjalo, takže sme si navláčili varenú slaninku, klobásky a podobne. Takže dávame kalórie, čo nám sily stačia 😉