• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
ahooooojteee...konečne som sa sem aj dostala....dneska to bol hrozný deň...
16. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2009 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit.....krásna tortička...máš zlaté ruky, fakt :wink:
16. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros dakujem :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...nemáš začo... :wink:
16. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a teraz uz mozem vylozit nohy a cakat kym pride drahy z prace
16. dec 2009 o 15:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...podobne...dneska som toho mala plné zuby v práci...nič nestíham...ešte mám robotu asi na 2 a pol dna a už som v práci len jeden...hrôze...neviem kedy to stihnem... :unamused:
16. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky... som prisla z mesta..kupila som si rifle a teraz oddychujem...vonku krasne snezi len keby nebola taka zimaaa...brrr...
16. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus...ahoooooj....u nas už nesneží asi od nejakej jednej...a zostal len poprašok na tráve...ale zima je dobrá aj u nas... :grinning:
16. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh...ste nam to poslali co??? :grinning:
16. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus...to skôr vy nám...u nás bolo ráno tak krásne, nebola ani zima....
16. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zacalo snezit ako okolo obeda.. ale aj tak sa to roztopi tak neviem naco snezi
16. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus..presne tak..a potom bude len mokro, no jednoducho hrôza... :grinning:
16. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nesnezilo vobec, az teraz drahy ked siel domov vravel, ze zacalo, ale nekukala som tak enviem
16. dec 2009 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. robila som si ten test. a ciarocka zosilnelaaaaaa. ale teraz neviem ci uz ovu bola v priebehu dna a to len bledne, alebo len bude a silnie. och
16. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nova a momentalne mam strasnu depku. O mimo sa snazime od augusta, a som sklamamna z toho, ze nam to neslo a nejde na prvy raz. mam 25 a pomaly mi to tak lezie na mozog, ze nase milovanie sa podoba na vyrobu dietata. A vcera som sa dozvedela, ze moja sestra potratila babo (bola v 7 tyzdni - co som ani nevedela - so svojim snubencom, s ktorym man dost negativny vztah.) a aby toho nebolo dost, kamoska caka s kamosom dieta (nie, nechodia spolu) a to vobec neplanovali. Poradte, ako sa nezblaznit... :confounded:
16. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, boli by ste take zlate, a pozreli sa na moj graf a povedali co si o tom myslite?
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639
16. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy o kolkej rano merias teplotu?
16. dec 2009 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..o siestej
16. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dost nizke teploty, takze ovulka este podla mna len bude
16. dec 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam uz 18 Dc a fakt sa uz opakujem, ale myslis ze je mozne ze este len bude, ked mi doky povedala na 11. DC(minulu stredu) ze folik ma uz 18mm a ze ovulka bude tak o dva dni?? ja uz nechapem tomu.. :(
16. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy niekde tu na koniku som citala, ze nie kazdy dominantny folik obsahuje aj vajicko, to znamena ze ak aj praskne tak k ovu vobec nemusi dojst....ja som teraz posledne dva cykly mala ovu na 23DC a 19DC
16. dec 2009 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka..a neviem ci na tom zalezi, ale meriam v ustach. nemozu byt preto nizsie tie teploty?
16. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy no tak to je potom kamen urazu, v ustach nemeraj, je to nepresne
16. dec 2009 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to som nevedela ze kazdy folik neobsahuje vajicko.. no tak to je dalsia blba novinka pre mna.. :(
16. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka..dakujem za rady. buduci mesiac budem merat dole.. sakris. neviem preco som to tak nerobila uz teraz.
16. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teraz sme prišli domov boli sme nakúpiť a na moju radosť sme to zvládli na jednotku nebolo veľa ľudí a aj finančne to boo v norme už len dokúpiť malinofky. jáj a ešte sme bli s malou sa sankovať nádherne tu sneží jáj malá bola taká šťastná zo snehu no radosť na ňu pouzerať. ták idem mm ma vyhadzuje spred stroja pekný večer.
16. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no ja som si dnes uz dla pre istotu vlozku..lebo clovek nikdy nevie :pensive:
16. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj evitka,neviem ci si ma pamatas?Gratulujem k tehotenstvu.Davaj si prosim ta na seba velmi velky pozor.Ja som bola tehotna ak si pam atas.U detskej lekarke som v cakarni dostala chripku,vysoke teploty 4dni mi nesli klesnut,nakoniec mi zistili zapal pluc,priedusiek,priedusnice a prasacia chripka.Bola som 8dni v umelo spanku,po prebrati este 10dni na infekcnom,povedali mi,ze som usla hrobarovi spod lopaty.Velky zazrak,ze som prezila.Nebolo to pravdepodobne.Mala som tak zle hodnoty z pras.chripky,ze volali,ze to su vysledky mrtveho.Stale im tvrdili,ze este zijem.Museli mi zobrat babatko kvoli tomu vsetkemu.Vsetka tehulky prosim Vas davajte na seba velky pozor,mate slabsiu imunitu a staci,ked niekto na Vas kychne.Nielen tehulky,ale vsetky kocky davajte na seba pozor.
16. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som tu prva?
17. dec 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok