• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
na obed to tu vzdy tak utichne
17. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... tak ja som uz od vcera doma :frowning2:
cele vcerajsie doobedu som s mojimi deviatakmi behala po meste, boli sme na workschope o strednych skolach...a to bolo otom ze lelktrickou cez cele mesto...dalsi snad 1,5 km peso...tak behat po vystavisku a zas absolvovat celu tu cestu nazad... a ked sme sa konecne dovalili do skoly, utekala som na wc, lebo ma akosi pobolievalo podbrusko a sok ! nasla som si krv...nebolo jej vela... ale utekala som zo skoly ako blazniva rovno k lekarovi....

babo sa ma nastastie fajn. krasne sme podrasli, krutilo sa na monitore ako na kolotoci, aj srdiecko krasne bilo... teda je vitalne a nic mu nechyba..ale odteraz uz mam prisny kludovy rezim... lekar ani nezistil z coho som krvacala... ale 3 tydzne sa nesmiem pohnut z postele... ziadne upratovanie, varenie, vypekanie, nic...len lezat, lezat, lezat a vela spat....

viete ako som sa zlakla? som musela byt asi najbelsia v celej mojej historii, a to som od prirody stale bleda....

dnes som bola uz i hematologicky tak mi zas zobrala krv a o 14-tej sa mam zastavit ci objavi dovod ona...

drzte nam palce, aby sa to uz neopakovalo ...
17. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..krasna foto :wink:
17. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím Vás dámy.
Evitka, krasna fotečka, ja som si na ultrazvuku ani nevypýtala lebo mi dr povedal že babo je malé a musim prist o dva týždne znovu tak v pondelok znovu idem. mala som tam len taku dutinu oválnu so žltkovým váčkom.
Meruška, držím palce nech je tvoj prcek v poriadku.
ja sa začinam bať čo v ten pondelok bude. či tam bude srdiečko už vidiet, ach jo, bojim bojim, som si rano merala teplotu že či som stále tehotná, ale teplota bola ok. tak snad aj mimčo je ale som už strasne paranoidná.
17. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si dobre pospala, ani postarka dnes nezvonila konecne
17. dec 2009 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit tak to zabralo..
lumimi este nerob paniku.. mam rada tych lekarov, ked vedia vystrasit. neboj, vsetko bude ok.
baby vy ste ako po sebe ze 7tt 8tt 9tt :sweat_smile:
17. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix veru, leto bude zaujimave
17. dec 2009 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky...

evit...mas kraaaasnu bobulku :wink:
17. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus dakovala :dizzy_face:
17. dec 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ides zase?
17. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7.1. idem na krvicku a pre tehu knizku
17. dec 2009 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - blahozelam, krasny obrazocek mas :dizzy_face:
17. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebyva ti este zle?
17. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska,,,mi stala husia koza, ked som zacala citat tvoj prispevok,,,,,jooj, davaj na seba pozor,,,
lumi,,,neboj, urcite bude maly prcek, tam kde ma byt a srdiecko bude blikat :slight_smile:
17. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus nie, lebo ked citim ze mi zaludok strajkuje vzdy do neho nieco dam a mam pokoj
17. dec 2009 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska uplne si viem predstavit ako si sa zlakla, aj mne sa nieco podobne stalo ale asi 100x horsie :cry:
davaj na seba aj na malu zubrienku pozor :wink:
17. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my sme dnes boli u doktora, sme v 9.tyzdni, vsetko je tak ako ma byt, srdiecko bije ako dive, videla som aj rucicky aj nozicky no teda take male vyrastky:slight_smile:
17. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa tusim snazilkuje
17. dec 2009 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky davajte na seba pozor...stale sa nam nedaria dve ciarky ale dufame, ze coskoro
17. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.bardy servus
17. dec 2009 o 19:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som sem prisla na chvilku...tolko zmien ..nemozem sa docitat
17. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis chodit castejsie
17. dec 2009 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nestiham kolegynka nam vypadla a tak robim od rana do vecera...
ale som smutna nedari sa nam ....sice sa velmi nesnazime ale aj tak ...
17. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavky
tak aj z hematologickeho hladiska je vsetko oki...dokonca mam lepsie vysledky ako pred tyzdnom a pol... teda nikto mi nezistil z coho bola ta krv....

poslusne teraz lezkam v postielke..manzelik sa o mna stara..a vedla mna notebook :slight_smile:
17. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer,

meruska, no fajn, ze to mas ok, tak len pekne oddychovat a nech muzicek obskakuje :wink:
b. bardy, ahoj, davno si tu nebola,,,treba oddych, aj ja sa uz tesim na vianoce a dovolenku, uz len 3 dni do prace,,,jupiii :slight_smile:
17. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
17. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste
17. dec 2009 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit inak som mysella ze ti daju hned knizku...preco cakaju az do januara? ja ich nepochopim :pensive:
17. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji neviem, pri Adamkovi som ju dostala az v 12tt, zrejme kvoli tomu prvemu potratu
17. dec 2009 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj lebo sak maju vsetko co potrebuju srdiecko..viem ze v 5tt nedaju ale sak ty si v 7tt :wink:
17. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok