Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
3. jan 2010

no ale veru nie je to nic prijemne, takze este musim 7 mesiacov vydrzat

edita84
3. jan 2010

no hej ale rada by som bola na tvojom mieste 🙂

lilix
3. jan 2010

ahojte. nam dnes vypovedal vysavac 😠 , cest jeho pamiatke, bol to dobry vysavac 😀

edita84
3. jan 2010

lili úprimnú sústrasť za vysávač ale aspoň si môžeš kúpiť nový 😀

lilix
3. jan 2010

dik edit, presne tak jupiiiii. 😀 nastastie uz nie su take drahe. okolo 3 tis. kupime dobry. ale ma nasral, ze ma nenehal aspon dovysavat ten kusok!! tak sme sli pozicat k rodicom.
otec ho vraj este skusi opravit.

lilix
3. jan 2010

a to mam zato, ze v nedelu sa nema vysavat. urcite.

edita84
3. jan 2010

určie v nedelu sa má len variť 😀

evitkamalicka
3. jan 2010

ja dnes ani nevarim, mame od vcera....sme si zvykli navarit vzdy v sobotu na dva dni a hotovo, bo potom som si cez vikend nikdy neoddychla

edita84
3. jan 2010

super evit len mne by to asi nevydržalo ale ja mám už navarené

evitkamalicka
3. jan 2010

nam niekedy akoze co si navarime na 2 dni vydrzi aj dlhsie, moj MM nie je nejaky extra jedak, ale za to sladkosti, kolaciky a podobne to by jedol na tony

slavulilienka
3. jan 2010

ahojte....tak ja hlásim prvý deň mrchy.... 😒 no nič....ideme ďalej.., ale tej veci s tou bolesťou prsníkov dosť dobre nerozumiem....takú bolesť som nikdy predtým nezažila...

evitkamalicka
3. jan 2010

slavulik ahojky.....dalsie kolo to isti a tie prsia mozno len nejake hormonalne zmeny

slavulilienka
3. jan 2010

asi áno...niečo sa v mojom tele odohrávalo...uvidím, skúsim zájsť k dokyne nech sa na to kuk...

evitkamalicka
3. jan 2010

inac edit, vcera som si zajednala v obchode kociarik a o mesiac si pren ideme, ved sportovu cast este moze vyuzit aj Adamko, ale nakoniec to nie je Jane, lebo sa mi na nom nepozdavali kolieska, ja potrebujem velike a nafukovacie.....nas sportovy sa mi podarilo dnes predat a na kombinovany uz mam tiez zaujemcu

janirea
3. jan 2010

ahojte,,,podarilo sa mi rozchodit net, tak som na vas nakukla, kym ma to nevykopne 🙂 ,,,alebo nezamrzne, tu pod tatrami je celkom kosa 🙂

grafik dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
tak sa len modlim, ze aby to tak ostalo a bolo v poriadku

posledne asi dve noci sa neviem nijako vyspat, asi stokrat som bola hore
ale dnes len lenosim, svokrus varí, tak ja nemusim 🙂

evitkamalicka
3. jan 2010

jani uz som kukala, myslim ze si jasna

janirea
3. jan 2010

katlin,,,ja som si teraz povedala, ze tentokrat nebudem skor testovat, iba ak bude mrcha 5 dni meskat a zatial som vydrzala a uz aj vydrzim 🙂

ludka,,,nestuchaj do zubrienky, ju zobudis a bude sa hnevat 😉
dijefcatko, slavuli,,,skoda tej mrchy, ze prisla,,nech uz je posledna

evit, to je trampota ta naadcha, ze to aj takto z tehu moze byt, ale ked to neskodi, tak vydrzis, co by sme pre drobca neurobili

evitkamalicka
3. jan 2010

jani no veru, nadcha v tehu nie je nic moc, ale tak musim vydrzat co ine mi ostava

janirea
3. jan 2010

evit, ja uz by som sa tak chcela tesit 🙂
tu naadchu nejako vydrzis, ja sa tiez bojim, aby nejaky bacil na mna neskocil, moja svagrina nejak posmrkuje 🙄

janirea
3. jan 2010

lilix,,,budete mat povianocny darcek novy vysavac 😉

edita84
3. jan 2010

evit to je super že si vedela predať kočík ja ho ešte stále mám neviem čo bude ak ho nebudem vedieť predať.
jani ty si určite tehu.

edita84
3. jan 2010

evit a aký to bude kočík ked sa môžem spýtať?

lumimi
3. jan 2010

zdravím dámy.
janirea - ak zajtra zostane teplota tamm kde dnes tak to máš na 100%

edita84
3. jan 2010

ahoj lumi ako sa cítiš? mimi poslúcha?

lumimi
3. jan 2010

Ahoj edit, dik za opýtanie, stale nemam ziadne priznaky,
mimi zatial nerobi problémy, 13.1. idem na NT ultrazvuk takze budem mat daslšie foto 🙂
a co ty ako stee silvestrovali?

jika80
3. jan 2010

ahojte baby
katlinn, ludka - dakujem
jani - super, teplotka sa drzi 😉

jaj baby, ja sa uz neviem dockat zajtrajska, ja dnes v noci asi ani nezaspim a to mam tu kontrolu az poobede - ach jaj 😀

evitkamalicka
3. jan 2010

edit mam ho v albume, bude presne aj v tej farbe, som ho skusala v predajni a je super ovladatelny a velmi dobre skladny - BEXA AX3

janirea
3. jan 2010

lumi, tak to je fajn, ze ti nebyva zle,,,je to fakt individualne, tak nech sa drobec len pekne drzi
jikuš neboj vydrzis 😉 ,,,ja uz tiez zacinam viac mysliet na test 😀

edit, 🙂 ,,bodaj by tak bolo,,,,

evit,,,pekny kociarik,,,,joj, ja som taky neznalec v tych kocikoch, boli sme kuknut spoluziacku a ta mi tiez spominala nafukovacie vacsie koleiska, otocnu rucku,,,a neviem co este,,,co je dobre aby kocik mal

edita84
3. jan 2010

lumi to neva že nemáš príznaky aspon to budeš mať lahšie.
evit ten kočík je super a má peknú farbu.
jika už len pár hodín a budeš vidieť svoju fazuľku júj ako vám tehulkám závidím.
no my sme sa teraz troška posnažilkovali
na silvestra nič moc malá vstala a pozrela si ohňostroj bolo úžasné ju vidieť ako sa teší

janirea
3. jan 2010

edit,,,no mozno prave teraz ked ste len tak spontanne snazilkovali a nemerala si BT (aspon sa mi tak zda, ze som nevidela davnejsie tvoj graf), tak bude raz-dva-tri mimco 😉
ved my sme sa tiez teraz len raz trafili ako tak do obdobia ovu,,,,potom sme to aj stopli kvoli tej krvi, no a mrcha meska,,,tak uvidim zajtra 🙂

mala musela byt zlata,,,sa jej pacili farebne svetielka 🙂