• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
ze 2010 ?
5. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili...hej? ja si to ani neuvedomujem lebo som este nikde datum nepisala
5. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v robote v kuse pisem datum, a stale sa mi tam automaticky supne 09 :confounded:
5. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nerobim takze to nemam kde pisat
5. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...

evka....ze treti mesic...o chvilu rodis..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ide to rychlo...naozaj......my uz 4 mesiace snazime...o chvilku bude pol rok.... :frowning2:

taaak.......dnes mame doma bielo...super...konecne zima...trosku....

katka...krasne foto....ja ked kukam tie svoje s pred 9 rokov, je to hroza......radsej som ich odlozila do skrine, nech nikto nevidi tu hrozu.... :grinning:
5. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka ta chvilka bude este pekne dlho trvat
5. jan 2010 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes mi dorazila ms po 15 dnoch meskania, nevadi, aspon nemusim ist k doktorke na vyvolavacku, pozdravujem vsetkych :slight_smile:
5. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie, dakujem. Mam navrh, pozicaj si saty, oblec mm do gala, uprav si vlasy, objednaj fotografa a mozete si urobit svadobne foto na desiate vyrocie svadby :slight_smile: a uz aj s malou Katuskou.

svistinka, ja som tiez mala davnejsie taku skusenost, ze ked mi mrska meskala, tak som si myslela ze som tehu, a ked som urobila test, tak na druhy den dosla :slight_smile:. To bolo ako "vyvolavacka". Ale samozrejme to som este netusila, ze so mnou to asi take jednoduche nebude.
5. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,ja som si dnes riadne schrupla,,,,este kym mozem a nejdem do roboty

katka,,super fotky,,,,ale taky sympoš parik nie je problem fotit :slight_smile: ,,,boze baby ja som mala svadbu pred dvomi rokmi a uz mi to pripada aj podla fotiek taaaak davno,,,, :grinning:

a dnes na testiku boli opat dve ciarocky a zobudil ma rano normalny hladny hrmot v bruchu :sweat_smile:
5. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mna tiez kazde rano budi hrmot :grinning:
5. jan 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala svadbu tiez pred dvoma rokmi a teraz je vsetko uplne ine...uz by som si napr take obrucky ako mame nevybrala ale vtedy boli novinka :grinning:

ja mam tiez // ale na ovu teste :grinning:
5. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea, tak to ti gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, evit...nie ste samé....ja len tvrdo čakám ráno kedy sa dostanem do roboty, aby som sa mohla najesť :grinning: ....no a teraz sa mi zase ozýva, tak idem domov a niečo si hodím do žalúdka a vratím sa...
5. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musim krotit,,,ak by mi zacalo prilis chutit :grinning:

evit,,no pokial nehrmoce manzel :grinning: ,,,ja mam zlost ked moj beha neskoro vecer po chladnicke a hrmoce, suchoce, este si radio zapne :angry:
5. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani veru je dobre na zaciatku co najmenej pribrat resp. nepribrat, lebo na konci to uz ide jedna radost
5. jan 2010 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani dakujem, ale myslim, ze som videla aj vase fotky, ze si tu davala davnejsie link, aj dijefcatko a velmi sa mi pacili, tiez ste boli velmi sympaticki.
5. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svistinka,,, :slight_smile:

cukrus,,,to je zaklad,,,, :wink:
5. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...no sak to je prvy krok..najprv // na ovu teste a potom na tehu teste
5. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, keby som sa vydavala v takom case ako vy, tiez by som mala oranzovu vyzdobu. Ale ono sa to stale meni, takze dievcata, ktore nie ste spokojne nezufajte, aj ja budem o dva roky na svoje fotky hovorit, ze by som to uz teraz urobila inak :slight_smile:

Inak ta fotka na zaver je najkrajsia :slight_smile: mate krasneho chlapceka, a ked este tak dobre spinka, tak neni o com, ja si tiez rada pospinkam, tak dufam, ze aj moje deticky budu po mne :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus,,,si len raz pomylis krabicky a sup // na tehu testiku :wink:

babyyy,,,tie fotoo peknee, aj ja sa chcem este vydavat, este raz :grinning: ,,,moze byt aj ten isty zenich :grinning:
5. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janir...co si sa zblaznila..? ze este raz vydavat...nevies ako sa to hovori? do tej istej mlaky dvakrat nestupis :grinning:
5. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit super fotečky
5. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Adamko je cely tatino,,,ten by ho neodskriepil :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani veru, ani postara nemame takze by sa aj tak nemal na co vyhovorit :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru,,,, :slight_smile:
baby, idem ja balit svestky a potom domov uz,,,tak vecer sa ohlasim
ahojte
5. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautéééé...no už som naspäť...obed bol dobrý (lebo som ho nerobila ja :grinning: )....jaaaaj...už sa teším na zajtra, na to jednodnové voľno...toľko roboty čo mám doma a nič neviem robiť, ked musím byť v práci... :grinning:
5. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros už ste v novom bytíku?
5. jan 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no už sme...preto som obed nevarila ja....lebo momentálne kuchynu nemám :grinning: ....museli sme ju celú rozobrať a ideme tam dávať plávajúcu podlahu a dali sme si spraviť novú linku na mieru...tak ani sporák nemáme, no nič...riad umývam len tak v lavóre :sweat_smile: .....
5. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale je super že ste už tam nevadí ti ten neporiadok?
5. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok