• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jika neboj, ono rychlo rastie
7. jan 2010 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit, takze ti trafila zilu na prvy krat? No tvoje malinke uz fakt vyzera ako cloviecik :slight_smile:

Jika pekna bublinka :slight_smile: a o tyzden uz bude zase vacsia.

akurat vcera som pozerala take video ako sa vyvija embryjko, je to fakt zazrak zivota, ked za necelych 10 tyzdnov uz ma babatko aj rucky a nozky.

Rosa aj ja mam pocit, ze je pondelok, ale pozitivne na tom je, ze uz len zajtra a zase volno :slight_smile:
7. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...no ved to je najlepšie...že už len zajtra a je zase voľno :grinning: ....
7. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosa aj ja som uz o tom pocula, ja sa snazim zohnat teraz nieco na baze materskej kasicky, existuje pripravok Sarapis, ktory je pre zeny v prechode ale ze vraj pomaha aj pre snazilky, lebo stimuluje ovu a posilnuje vystelku maternice, vraj materska kasicka je velky zazrak, ale nikde v lekarnach to neviem zohnat, malo by to byt homeopatikum, ale nikde mi to len tak nevedia poradit, asi budem musiet najst nejakeho homeopata, aby sa na mna pozrel a poradil. No a okrem toho firma FLP ma tiez nejaky taky pripravok, ktory obsahuje 10 x viac materskej kasicky v jednej tablete ako sarapis, ale este som o nej nepocula v mojom okoli. Je to asi nieco podobne ako Herbalife.

No a snazila som sa najst aj Femi kvapky, ale kukaju na mna ako na blbu, ze co chcem. Takze to si asi objednam cez net.
7. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jika ja tam síce nič nevidím, ale je to krásne. Aj ja chcem taký obrázok :slight_smile: Len nech všetko pekne postupuje ako má.
7. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka trafila, ale zazrak ze sa jej to podarilo, lebo sla total na slepo, skoro polhodiny mi nahmatavala zily a nic
7. jan 2010 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka....o tom som počula aj ja...len neviem, či by som to tu zohnala...ja pojdem dneska do lekárni a spýtam sa aj za tú alchemilku a som zvedavá čo mi povedia...či budú mať niečo takéé...
7. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam jednu taku super viditelnu, co by som si aj ja sama pichla, no a stale mi beru z nej, tak uz ich upozornujem, nech mi beru krv aj z druhej ruky, alebo inej zily, lebo mi ju velmi zjazvia :slight_smile:

Aj moj mm ma take nijake zily, ze on ked ma ist na krv, tak ma uz den pred z toho nervy, no ale naposledy bol na odber u novej sestricky a ta mu hned na prvy krat trafila a trvalo to asi 30 sekund :slight_smile: povedal, ze bude chodit uz len k nej, lebo sa stavalo, ze mu nevedeli napichnut vobec az mu z toho zle prislo.
7. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka materskú kašičku 100% nájdeš aj v takých medíkových obchodoch alebo u dedka včelára. My v PO taký jeden máme a je tam toho od výmyslu sveta.
7. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katlinn kukni lepsie, je tam taka bublinka v hore :slight_smile:
7. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosa alchemilku maju 100%, to je bezne, len moze sa pit iba do ovu, lebo tehotne by ju nemali pit
7. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to asi preto,že nemám okuliare :slight_smile: Ale nechce sa mi teraz o nich vstávať. Hlavné je, že tam je. Ja asi neuvidím ani vlastné :grinning:
7. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katlinn no hej, akoze aj v lekarni maju tabletky so 100%-nym vytazkom materskej kasicky, ale ked som povedala naco to chcem, tak to hned vzala spat, ani mi k tomu nic nepovedala. Tak neviem, chcela by som sa na to niekoho spytat, ale nemam koho :slight_smile:, ze ci mozu byt aj take tabletky, alebo cista materska kasicka. Chcem vyuzit aj ludovych liecitelov, len zase sa nechcem uponahlat, ved sme este len pred tyzdnom zacali.
7. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa mi chce spat, ale musim este 2 hodky vydrzat kym ulozim maleho na obednajsi spanok a potom pojdem aj ja
7. jan 2010 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...no ale čo čítam na nete, tam píšu, že sa môže brať aj počas tehotenstva, lebo je dobrá pri možnom riziku potratu...ale pôjdem a spýtam sa, uvidím čo mi povedia...
7. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katlinn neboj, uvidis, a v takom skorom stadiu je to fakt len bublinka na obrazovke a nic viac. Ja som tiez raz mala podozrenie na tehu, lebo som isla k lekarke s pichanim v podbrusku, urobila mi UTZ a videla bublinku, z coho som bola prekvapena, ale nevedela na isto potvrdit ci je to tehu alebo nieco ine, tak mi hned zobrali krv na HCG a na druhy den bol vysledok, ale nebolo to tehu :frowning2:. Bolo by to necakane, ale velmi by som sa tesila. Nakoniec to bola nejaka tekutina, co sa potom vstrebala.
7. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka tiež myslím, že na "šamanov" je ešte skoro :slight_smile: Ale ja by som asi dala prednosť prírodnej produkcii s minimom úprav, prídavných látok atď., ak sa to dá. To je dosť blbé, že si si to pýtala, ona ti to nedala a ani nepovedala prečo. Tak teraz mi bude vŕtať hlavou prečo.
7. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros alchemilka sa v tehu nesmie, lebo sposobuje stahy maternice a predcasny porod alebo potrat
7. jan 2010 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze ja viem, ze sa v tehu nesmie, preto sa aj ma pit iba do ovulky, tak co ja viem
7. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne moja kamarátka odporučila na otehotnenie čaj z imela, ale čo ja viem...
7. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no tak ja neviem čo to píšu na internete....

katlinn...no o tom imelu som počula aj ja....skúsim niečo prečítať aj o tom... :grinning:
7. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katlinn isla som do lekarne, kde ma poslala ina lekarnicka, ze vraj tam maju homeopatika a budu mi vediet poradit, ale neporadili a este aj zneistili. A bolo tam za mnou uz dost ludi, videla som neochotu, tak som sa otocila a isla prec. Caj z imela, to som este nepocula. Ja by som radsej vyskusala prirodne produkty, lebo to ak nepomoze tak by nemalo ublizit, samozrejme ak vies ako to brat a hlavne na co presne. Lebo ked citam o Duphastone, Clostylbegyte a Pregnyle, tak ma uz chut prechadza, ano ale ked nebudem mat inu moznost, tak preskacem vsetko, len nech je to so stastnym koncom. No a duphaston uz aj tak mam, tak uz len cakam na ovu :slight_smile:
7. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co tak skusit Femi kvapky, su cisto prirodne, ja som ich tiez zacala brat prave v tom cykle co som otehotnela
7. jan 2010 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Evit, idem ich prave objednat, lebo v lekarnach tiez na mna kukali ako na zjavenie, ze co som si to vymyslela. Vies poradit najaku stranku, kde sa to da objednat?
7. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už neviem čo si mám pýtať v lekárni...strašné...o tom imelu strašne málo píšu a neviem sa nič také zaujímavé dočítať...
7. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros radsej necitaj, lebo zase precitas milne infosky :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som objednavala tu a za 2 dni boli doma http://www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/
7. jan 2010 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som sa uz konecne dohodla s mojou doktorkou,,,a mam este aspon 10 dni vydrzat, kym bude nieco vidiet
vypisala mi listocek na sono a pojdem k tomu lekarovi, co mi predtym robil zakrok :unamused: ,,,ako nic proti, je to fajn odbornik,len asi mi stuhne krv :confused:

teraz to bude asi tych mojich najdlhsich 10 dni
7. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani zbehne to, uvidis
7. jan 2010 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani
ja musim vydrzat este 8 dni :wink:
7. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok