• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
evit, ale oni tiez obsahuju alchemiku, takze ako sa beru?
7. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez priklanam k tym femi kvapkam, tiez som ich uzivala ,,,,a vyhoda je aj ta, ze ich mozete uzivat pocas celeho cyklu bez ohladu kedy bude ovu
7. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som tiež googlila to imelo je tam pár odkazov, že čaj je dobrý na zosilenie maternice a na otehotnenie a tiež aj, že imelo obsahuje nejaké jedovaté látky...Tak si môžeme vybrať. Ale možno by stálo za to nájsť ten čaj a prečítať, čo píšu na krabičke a podľa toho sa zariadiť. Často čítam, že s bylinkami si treba dať pozor najmä pri tehu. Nie všetky sú vraj dobré.
A neochota v lekárni? To je slovenská špecialita, keď sa predavač tvári, že ho zákazník obťažuje...
7. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka beru sa normalne cely cyklus, zas tam nie je v takom velkom mnozstve
7. jan 2010 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,,,mozu sa uzivat cely cyklus ,,,
7. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, uz som ich dala do kosika, idem dokoncit objednavku. Objednavam dve balenia a dufam, ze dopadnem ako ty evit, ze jedno darujem :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka snad ano, drzim palce :wink:
7. jan 2010 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak este jedna otazka. Slovenska posta ti to doruci postarkou alebo kurierom kde si zadas? Lebo neviem teraz aky sposob dopravy vybrat
7. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,,jedno ti bude dost :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maju aj ten sarapis, tak rozmyslam ci objednam aj to. Citala som tu na koniku o tom temu
7. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to doniesla postarka
7. jan 2010 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nemaju ho na sklade, takze asi nic z toho :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čitala som teraz o tých femi kvapkách a som uplne vykolajená že čo teraz...či si kúpiť tie kvapky alebo čo spraviť :confounded:
7. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poďme si hromadne kúpiť kvapky a evit si potom od nich zapýta províziu z predaja :grinning:
7. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si o nich citala? Lebo mne uz treba len zadat objednavku :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak posluchla som janireu, objednavam iba jedny, tak verim ,ze bude stacit :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj podla mna jedny stacia, mali by vydrzat cca 3 mesiace
7. jan 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som isla podla teba :slight_smile: A kedze mam PCO, tak myslim ze to nebude take jednoduche, ale verim si, tak sa budem podla toho aj spravat, a nebudem sa dopredu odpisovat, ked este neviem ako to vlastne u mne funguje. Jedny budu stacit :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozerám, že afrodiziaká majú tiež :grinning: Možno by sa oplatilo, keď manželíčkovi dôjdu baterky od toľkého snaženia :grinning:
7. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,,,a urcite ich ani cele nevyuzivas :slight_smile: ,,,,mne tiez zostalo v tej jednej flasticke

baby, ja mam pocit, ze ma boli koža,,,normalne na nohach pri dotyku,,,akokeby som si chodila po modrine, ale ziadne nemam :confused: ,,,taky divny pocit,,,nemate niekto skusenost s niecim takym pri tehu?
7. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ja som len niekde citala, ze dlane a chodidla svrbia a su cervene u niektorych bab v tehotenstve
7. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka....no len to že sú dobré pri dlhoočakávanom otehotnení...veľa tam toho nie je písané :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som objednala :slight_smile:

katlinn, zas prehanat to netreba a myslim ze moj mm ma az vela chute, to ja ho stale odbijam :slight_smile: no ale uvidime ako to bude, ked budem dobiedzat ja. Inak on si strasne veri, a ked sme sa milovali pred vcerom, tak hovoril, ze uz sme urobili babatko, som sa smiala, ze ano, ze jeho spermijky prebiju aj nedozrete vajko :grinning: Ale tak bodaj by to tak bolo, lebo keby este aj on mal problem,tak to by az potom bola "sranda" :unamused:
7. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosa ale tak same dobre veci dufam :slight_smile: , ved tu mame aj konkretne pripady, takze ublizit nemozu
7. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jika,,,praveze cervene vobec nic nemam, ani nic nesvrbi,,,,len ked si prejdem trebars po stehne, po lytku, hocikde, tak to pobolieva,,,ja musim byt vzdy ina :sweat_smile:
7. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...my si zase povieme "šampióni do toho" :grinning: ....
7. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - som sa tu skusala prehmatkavat a tiez to citim na nohach, ale len tak slabucko :grinning: ale doteraz som si nic nevsimla
7. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no s chlapmi je to zložité. Ten môj zase ťažko znášal, že som si kúpila knihu Chceme miminko. Lebo si to tak vysvetlil, že máme problém a my predsa problém nemáme. Darmo som mu vysvetľovala, že som si ju kúpila kvôli tomu, aby som si vedela urobiť graf BT a naučila sa aj nejaké tie veci o hliene atď.
7. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nechápem prečo na tej mojalekáren stránke pri teplomeroch nepíšu, ktorý meria na dve desatinné miesta :unamused: Neviete ktorý?
7. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katlinn pise tam pri microlife, ze ma 4 ciselny display
teda mal by byt na dve desatinne miesta, idem ho aj ja objednat :slight_smile:
stornovala som femi kvapky a dam to na jednu objednavku :slight_smile:
7. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok