• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jika zacinaju nevolnosti?
7. jan 2010 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko nadherne, ta fotka, co ste v kostole a pri nej mas napisane, ze najoblubenejsia je uzasna, vyzaruje z nej nieco zvlastne, neviem to pomenovat, taky pokoj, krasne fakt.
7. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko az teraz som si vsimla motto v tvojom pase a uplne suhlasim :slight_smile: Som to vravela mojmu mm, ked som sa dozvedela, ze mam PCO, ze moj zivot bez deti nema zmysel. Asi mame toho velmi vela spolocneho.
7. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile: bol to fotografov nápad, ísť sa fotiť do kostola, pretože vonku trochu pršalo. A trafil sa, beťár jeden, vie, čo robí! :grinning: Chcela som ešte aj viac fotiek pôvodne popridávať, ale sa mi nejak nechce, nevedela by som vybrať ďalšie, keď som spokojná so všetkými :slight_smile:
7. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi nieco hovor, ja som to selektovala strasne dlho, lebo 50 je velmi malo, aj tak tam nie su vsetky, ale nevadi, to je ochutnavka :slight_smile:
7. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moje sú to vlásky moje každý jeden oreginál :grinning: Ale ono prípadné mimčo ich vraj trochu preriedi :fearful: Ale to mi je jedno, hlavne nech príde mimi :grinning:
7. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na teraz sa s vami lucim, odchadzam z prace :slight_smile: pa holky
7. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katlinn ja svoje preriedujem melirom raz za tri mesiace :slight_smile: A vobec ti nemusia vypadavat, to je individualne si myslim
7. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď čoskoro uvidíme. Dúfam.
7. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - pa
evit - no uz to tak vyzera :frowning2: a hrozne mi prestalo chutit sladke, len kindercokoladu este zvladam :wink:
7. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja uz doma,,,
zdrhla som skor z roboty,,,,a tie moje nohy opuchnute ako šlak,,,takze tam bude pes zakopany :unamused: ,,,lytka mam tvrde a maju asi tonu

dam aj ja este raz moj svadobny,,,,ale dva roky staryyy album :slight_smile:,,,ak este niektora chcete kuknut
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=412527&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea nezávidím, ale tých "radostných" bolesti si my ženy v živote užijeme až až :grinning:
fotky máte peknučké, keby sa ten deň mohol opakovať každý rok...
7. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jika ja mam v tomto tehu strasne chute na udeniny - klobaska, slanina a podobne :sweat_smile:
7. jan 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som doma z prace :slight_smile: a medzi tym som stihla byt velmi aktivna. Okrem toho, ze som bola na Holterov strojcek (to je strojcek na 24 h monitorovanie srdiecka), tak som nasla ten teplomer microlife s dvomi desatinnymi ciarkami vo vydajni zdravotnickych potrieb, za 8 eur, asi bol drahsi, nepamatam za kolko je na nete,ale mam ho hned a bez postovneho, takze sa asi aj viac oplati :slight_smile: :slight_smile: sa tesim, zajtra uz meriam s novym, aj ked by sa nemalo menit, ale niektore dievcata este len zacinaju 8 DC merat, takze myslim,ze nic nepokazim. No a kupila som si aj tie talbletky s vytazkom materskej kasicky, propolisu a pelu, nemali by mi uskodit, sluzia na upravu cyklu. A pre mm som kupila vitamin E :slight_smile:

Jani, keby si nepovedala,ze album je dva roky stary ani si to nevsimnem. Pekne fotky, nevesticka aj zenich :slight_smile:

Evit ja mam kolko krat take chutky, ze keby som si nebola ista,ze nie som tehu a ani nemozem byt, tak by som si myslela opak :slight_smile: uvidim co so mnou urobi tehotenstvo
7. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - mnam :slight_smile:
ja som si dala prave parky a zapijala som to kolou
este mam chut na brokolicovu polievku, ale to sa dam troska neskor :slight_smile:
7. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence ja som dnes mala dnes druhé vianoce dostali sme od mojej starkej a mamky 3 vankúše well-pur a malá dostala nový paplón veľmi sa tešíme. :slight_smile:
7. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mame doma novy kocik a doniesla nam ho domov majitelka a za dopravu nechcela ani korunu, za chvilu pridam foto, je perfektny
7. jan 2010 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit to je super a to si ho kupovala nový alebo spod ruky
7. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit novy v obchode normalne s 2 rocnou zaurkou a pani mi to doniesla z Tvrdosoviec zadarmo, velmi mila a ochotna
7. jan 2010 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes maju viacere z nas take male vianoce, edit sa tesi z paplonika a vankusov (my sme dostali tiez paplony od mojej mamky na vianoce :slight_smile: ), evitka sa tesi z kociarika, ja sa tesim z teplomeru a vitaminikov (malickost, ale tesi ma) a co vy ostatne zienky, co vas dnes potesilo? :slight_smile:
7. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ja sa tesim jak male decko, zlozili sme sportak tak sa moze Adamko vozit, zajtra otestujeme vonku
7. jan 2010 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit velmi pekny kociarik, ale co ked bude dievcatko? :slight_smile:
7. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to vobec nevadi ked bude dievcatko, farbu by sme podla pohlavia nevyberali, proste sa nam taka paci
7. jan 2010 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ten sportak vyzera velmi dobre, lebo ja co som zatial pozerala,tak s vanickou to ako tak vyzera, ale potom ked sa da sportak, tak sa mi maloktory paci, ale ten vas je fakt pekny :slight_smile:
sice je pravda,ze som este skoro ziadny nevidela na zivo :slight_smile:
7. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru maloktore sportiaky su pekne, co sme mali pri Adamkovi tak sportova cast nebola moc pekna
7. jan 2010 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farba je tiez velmi pekna :slight_smile: ja len tak na okraj, jasne, ze sa to teraz tak neberie
7. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit je veľmi pekný a tá farba je super aj pre dievčatko a ked sa môžem spýtať koľko stál?
7. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit 235€ v akcii, ale bez autosedacky, my ju nepotrebujeme kedze mame po Adamkovi, inac bez akcie tiez nie je drahy okolo 270€ a s autosedackou tusim 320€
7. jan 2010 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule...

evit... to je uz vejky cjovek co mas v albume :wink:
7. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evit to je dobrá cena a autosedačku by som ani ja nepotrebovala lebo máme po malej :slight_smile: evit aké sú rozmery vaničky?
7. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok