Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

katlin ono ta to nezaregistruje kym ti niekto neposle pozvanku 😉

ivanulienka81
8. jan 2010

katka ano, vtedy nema prist mrcha
ja inac ani neviem kedy mam ovu, nemeriam ani nic, tak len tak triafame 😅

janirea
8. jan 2010

ahojte
aj u nas snezi,,,aj by uz prestat mohlo, cesty neodhrnute, som sa ledva prebrodila a presmykala do roboty

rosannar
8. jan 2010

ivanulienka...no ani nie...po prvé menám ani tušenie kde mám teplomer a po druhé, každú noc sa budím a vždy musím ísť na vecko, čiže by to bolo aj zbytočné...ale možno dneska skúsim nájsť ten teplomer a uvidím čo mi vyjde 😀

katlinn
8. jan 2010

A to už prečo? Juj, tak mi niekto pošlite tu pozvánku, ak sa dá 😉

cukruska1920
8. jan 2010

Ahojte....ako sa tu mate? ja sa konecne dviham z morskej hladiny 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska

rosannar
8. jan 2010

cukrus...ahoooooj... 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

ahojky cukrus 🙂

rosannar
8. jan 2010

evit...ináč pekný kočík a fakt pekná farba... 😉

cukruska1920
8. jan 2010

evit....uz mate doma kocik?? pekny je

katkamarek
8. jan 2010

evit neviem preco to niekomu nejde a musi dostat pozvanku, mna v pohode zaregistrovalo, bez pozvanky,

ja by som ti posalal katlinn, len neviem ako sa to robi 🙂 Evitka ti pomoze, ona tu kazdemu posielala 🙂

Rosa ja som citala (ja stale len citam 🙂 ), ze navadi ak ides v noci na zachod, ze je dolezite aby si mala odpocinok aspon 6 hodin spanku a aj ked okolo 4,00 napr. pojdes na vecko,tak nevadi, dolezite potom ked vstanes je, aby si aspon hodinu bola v klude pred meranim, cize ak merias o 6,00 ako ja, tak o 5,00 este mozes ist na vecko a nic by to nemalo ovplyvnit. 🙂

evitkamalicka
8. jan 2010

cukrus hej mame, dnes ideme na prvu jazdu von 😀

cukruska1920
8. jan 2010

idete sa brodit do snehu..?? tu v noci poriadne nasnezilo a aj teraz poletuje... ja idem do mesta...idem si zaplatit dnp a kupit veci na huspeninku...mnam...potom pridem

evitkamalicka
8. jan 2010

cukrus hej ideme, aj kvoli terenu sme kupili novy

rosannar
8. jan 2010

katka...no tak sa asi vrhnem do merania, ak nájdem ten teplomer...ináč ja som ho už niekde videla, len neviem, že kde 😅 ....

evitkamalicka
8. jan 2010

no nic ideme my von

katkamarek
8. jan 2010

evit, tak si uzite novy kociarik 🙂

rosannar
8. jan 2010

evit....šťastnú cestu 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

tak sme doma, boli sme len chvilku, lebo zacal padat dazd zo snehom

janirea
8. jan 2010

evit, a ako kociarik, odskusany?,,,spokojna?,,,inak je fakt pekny

ja driemem v robote,,,tak by som spala,,,a nejak mojmu zaludku sa nic nepaci 😕
u nas len teraz prestalo snezit

evitkamalicka
8. jan 2010

baby je bombasticky, v snehu ide ako po masle, perfektne odpruzeny

katkamarek
8. jan 2010

tak to je super, ze je naozaj funkcny 🙂
Ja len pozeram na hodinky a tlacim cas, aby som uz mohla ist domov. Tvarim sa,ze pracujem 🙂

evitkamalicka
8. jan 2010

ja tlacim cas, aby som mohla dat drobca spat, lebo je dnes nejaky mrzuty

ivanulienka81
8. jan 2010

ach ako fajn, maly konecne zaspal, uz som aj dovarila, tak trocha relaxu ...
evit, zato my mame taky kocik na figu, male kolieska, neda sa s nim v snehu chodit, vcera som myslela, ze mi tie kolieska odpadnu ☹ ja som ho preto chcela, lebo je fajny maly, spratny... nemozem si nechavat kociarik na chodbe v spolocnych priestoroch, bo uz susedom ukradli, tak davam dnu do bytu do chodby...

evitkamalicka
8. jan 2010

ivanka ja by som kocik ani do spolocnych priestorov nedala, my mame odjakziva na chodbe, mame ju dost velku takze nezavadzia

katkamarek
8. jan 2010

baby a co dobre ste varili dnes na obed? Nech sa inspirujem co navarit na veceru 🙂

ivanulienka81
8. jan 2010

katka, ja som zapekala brokolicu

katkamarek
8. jan 2010

hmm... 🙂 to znie dobre

jika80
8. jan 2010

caute babky
ako sa mame? aj nam tu v kuse snezi a hrooozne mrzne a na vikend predpovedaju nejaku velku sneznu burku - no to zase bude vikend
uz sa u mna dost prejavuju nevolnosti a ja som tak tajne dufala, ze ma to obide 😖

ivanulienka81
8. jan 2010

aj nam snezilo rano, take krasne velke vlocky, tak som ukazovala Misinkovi cez okno, ale jeho viac zaujimala klucka na okne 😀
Jika, ja ti tie nevolnosti normalne zavidim....
Katka, ja mam velmi rada brokolicu a vsetko z nej...