Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
8. jan 2010

dijefcatko, tak ja by som asi testla, by som bola v neistote, ze co ak nahodou som a neviem o tom

evitkamalicka
8. jan 2010

my mame hypo+najom 7000

evitkamalicka
8. jan 2010

sorry som to zle zratala 8000

ivanulienka81
8. jan 2010

Ja viem Evit, je to otrasne s tymi bytmi a hypotekami, dobru kupu ste spravili 😎

evitkamalicka
8. jan 2010

a teraz poctivo setrime, aby sme hypoteku vyplatili predcasne, lebo kazde 2 roky mozme zlozit do 20% z pozicanej sumy

evitkamalicka
8. jan 2010

teda vlastne zo zostatku

ivanulienka81
8. jan 2010

evit ani nepis, lebo mi je zle ked si predstavim kolko mi platime
ozaj a hyposku mate na kolko rokov?

evitkamalicka
8. jan 2010

na 30 rokov, ale chceli by sme ju splatit za 10-15 rokov

evitkamalicka
8. jan 2010

teda vlastne my by sme chceli domcek, takze to by sme potom vymenili

ivanulienka81
8. jan 2010

🙂 aj my tak, az nato, ze nejak nevieme sporit, alebo stale su nejake ine vydavky 😢

evitkamalicka
8. jan 2010

my sme sa uz nastastie z toho najhorsieho pozbierali, najhorsi bol ten prvy rok a teraz uz vieme pekne kazdy mesiac dost koruniek odlozit, kedze aj muz uz lepsie zaraba a ja som si otvorila zivnost

ivanulienka81
8. jan 2010

a ked mas zivnost tak dostavas rodicovsky?

ivanulienka81
8. jan 2010

muzik je uz na ceste domov, idem ohriat rizito, bo on zapekanu brokolicu nemusi

evitkamalicka
8. jan 2010

ano dostavam, lebo som rok oslobodena od odvodov a dokonca kym budem na materskej ani ich platit nemusim, po roku ale musim ist na socialku, ze dieta nechodi do skolky ale staram sa o neho ja a rodicak mi normalne dalej ostane

evitkamalicka
8. jan 2010

aj mne uz ide muzik domkov a idem varit obed na zajtra, bo doobedu nebudeme doma tak nebude cas

dijefcatko
8. jan 2010

evit, to mate super, to aky platite najom, ze vas to tak dobre vyjde? My mame asi 5 tis. plus energie, ale mame uz barak komplet zatepleny a vynoveny. ale fakt to mate fajn

evitkamalicka
8. jan 2010

my mame najom nejakych 3700 a tiez mame cerstvo zatepleny a vynoveny, ked zratam komplet vsetky ucty aj s telefonmi, internetom, poistka, energie atd tak je to dokopy cca 400€....no a tento rok cakame aj velky preplatok na teple, kedze uz mame merace a nerozratava sa to na cely barak a aj zateplenie pomohlo, my vobec nekurime, len v detskej Adamkovi na noc

dijefcatko
8. jan 2010

super, ale tie najmy sa asi aj od mesta odvijaju, vsak?

evitkamalicka
8. jan 2010

to neviem podla coho, lebo napr. svokra byva v tom istom meste, byt maju troska mensi od nas a platia 5500

evitkamalicka
8. jan 2010

a napr. nasi na vychode za dvojizbovy platia pomaly to co my na zapade za velky trojizbovy

dijefcatko
8. jan 2010

zaujimave... a obycajny clovek aby sa v tom vyznal 😒
ivka, zda sa mi zbytocne testovat, menzes som mala, zrejme som len nieco zjedla. a teplota je normalna, nie tehotenska, skoda testu...

edita84
8. jan 2010

AHojte dievčatá musím sa troška pochváliť ale len tichúčko aby som to nezakríkla moja Beatka už 3 večer zaspala sama vo svojej posteli ja som happy 😀

vejinka
8. jan 2010

edit gratulujem...mne maly skoro vsetky vlasy vytrhal kym zaspal tak nam udiera do okien dazd s vetrom ze sa bal chudatko a ked nesklbal valsy tak ma skoor uskrtil lebo sa bal ze ho ulozim do postielky a on zostane sam...no ked zaspal hned som ho tam dala..ale najprv som sa musela vyhrabat z pod jeho nadvlady 😀

edita84
8. jan 2010

Tak veľmi u vás prší ? tu len celý den ticho leje ani von sme nešli hrúza 🙄

ludka_r
8. jan 2010

Edit, super, nech Vám to vydrží.. Mňa to bude čakať tak o dva tri mesiace. Chcem radikálne Vilkovi kúpiť normálnu posteľ,tak som zvedavá, čo to spraví.. 😒
Jika, tie nevoľnosti ma mrzia a držím prsty, aby čoskoro ustali. Mne bývalo tiež dosť zle, ale dalo sa to vydržať. Inač, ja na nič nejak zvlášť chuť nemám... Vlastne, keby bábo nekopkalo, ani neviem, že som tehu...
Lillix, tak to máme tažké s tým učením.. Ty robíš teraz bakalárku? Mňa to čaká o rok 😖
Evitka, neviem prečo, ale stále som si akosi myslela, že Tvoj synátor je starší ako môj. . 😨

katkamarek
9. jan 2010

Dobre ranko zienky 🙂

Len tak som nakukla, ze co nove od vcera vecera, ale asi sa vam velmi nechcelo pisat.

Edit drzim palce, aby to Beatke vydrzalo, mozno aj ona uz vnima viac, ze je starsia, musis na nu ist takto, ze uz je velka a velkacky spinkaju vo svojej postielke 🙂 Nemam chybu, davam rady mamine, a ja este ani jedno nemam.

Veji u nas len tak jemne prsalo, ani som to nevnimala.

Ale musim sa s vami podelit o moju radost 🙂 Dnes rano sme keksikovali a ja som vyuzila Lady tester na sledovanie spermijok, ako mi poradila Lilix 🙂 Samozrejme, ze to nie je odborne vysetrenie, ale hemzilo sa to tam ako v mravenisku 😀 , tak som aspon trosku pokojnejsia, ze mm je ok (teda aspon podla mojho sledovania), lebo by to bola tragedia, keby aj on mal nejaky problem.

katkamarek
9. jan 2010

a tu je moj dnesny grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

z wunsch nedavam, tam mam este len dve hodnoty, ten novy teplomer mi dnes nameral tu istu hodnotu ako vcera 36,77, presne na stotiny, zaujimave

jika80
9. jan 2010

ahoj katka
no zaujimave cinnosti vykonavas v sobotu rano, ze sledovat spermijky
😉
nam tu uz druhy den snezi, ledva som sa dnes dostala do robotky 😠 a to ma takto snezit cely vikend 😠

lindus1
9. jan 2010

ahojte kocky, 21.1 idem k dokymi po druhy krat.. to budem nejaky 9 tt - 10 tt.. neviete mi povedat, co vsetko ma tam caka? dakujem

ivanulienka81
9. jan 2010

ahoj Jika, tak vcera som pisala ze ti zavidim tie nevolnosti... tak vecer mi bolo pekne spatne... neviem co take som popapala 😒 a dnes mam total citlive zuby ☹