Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

edita ja zacinam vzdy posledny den mrchy alebo hned ten den po konci mrchy

lumimi
8. okt 2009

Evitka, ako to,že tak rýchlo a pohotovo na všetko vieš reagovať?

evitkamalicka
8. okt 2009

lumi ja mam net zapnuty cely den, kedze ho potrebujem k praci

lumimi
8. okt 2009

Obdivujem 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

takze vzdy ked Adamko spinka alebo nevyzaduje moju pozornost tak som tu

edita84
8. okt 2009

diki pekne tak to teraz skusime podľa bazálnej teploty dufam že to vyjde.

lumimi
8. okt 2009

Hm, sikovna, keby si mala fanklub tak sa pridam 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

lumi 😀

evuliki
8. okt 2009

Ahojky snazilky 😵
Par dni som tu nebola a vy ste toooolko popisali 😅 Ja mam par dni mrchu,takze zatial nic,no neva,uvidime o mesiac 😠

evitkamalicka
8. okt 2009

evuliki ahojky

evuliki
8. okt 2009

ahoj evitka 😉

evitkamalicka
8. okt 2009

baby dnes ma strasne bolia prsia

evuliki
8. okt 2009

noooo Evitka,to je dobre znamenie!U mna to bol prvy priznak tehu,dokonca este prvy test mi vysiel negativny,ale ja som si bola na 100% ista,ze som tehu a aj tak bolo 😵 Dlsie dva testy o tyzden to potvdili a ja som bola taaaaak happy 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

evuli ja som mala tu bolest tiez aj pri Adamkovi, ale sak este ovu nebola, ale snazenicko bolo uz viackrat tak nechapem

lumimi
8. okt 2009

pozor aby to nebolo psychogenne - ale snad nie 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

😅

lumimi
8. okt 2009

ja celý den riesim ci má v boku picha kvoli ovulke, ale ked to potom to zacalo druhom boku,tak som mylslela ze len creva sa tam nejak hybu a teraz je to pre zmenu picha v oboch naraz.
mozno sa len moc pozorujem.

janirea
8. okt 2009

ahojte, este ste tu?,,,,dnes som nejak skor nestihla

ahoj lubif,,,to vies, ja ako inventar 😀

janirea
8. okt 2009

lumimi,,,moze to byt aj z ovulky,,creva zvyknu pobolievat okolo pása,,,,,aspon sa mi tak zda

evitkamalicka
8. okt 2009

ja tu este strasim

janirea
8. okt 2009

nechce sa nam ist dnes spat 🙂

mima286
8. okt 2009

ahojte tak som si precitala co pisa la lubif a som z toho 😲

evitkamalicka
8. okt 2009

ale mam nerv

janirea
8. okt 2009

aj ja som to citala,,,,a teda nemyslela som si, ze ovu testy mozu takto vyznacit // ciarky,,,no je to divne,,,,a potom verte tym testom 🙄

mima286
8. okt 2009

ale uz sa pomaličky zacinam s tym zmierovat ze // budu druhy krat,no pockam este do toho buduceho tyzdna a ked sa nic mimoriadne neudeje ☹ privolam ms a bude sa dalej pracovat na mimi 😉

evitkamalicka
8. okt 2009

prislo mi dnes predvolanie zo SOI, ze sa mam dostavit na presetrenie a nechapem preco, mam vydokladovat nejake veci ktore ani vydokladovat nemozem aj keby som chcela kedze som v tom case este nepodnikala odkedy to oni odo mna chcu a ani som vtedy netusila ze vobec niekedy budem podnikat, tak nechapem co to ma byt, pani ktora to vybavuje mala dnes dovolenku tak si mam zavolat zajtra bo nikto mi k tomu nevedel nic povedat a ze ked sa nedostavim tak pokuta do vysky 1659€ a ja nechapem na co sa mam dostavit ked im neviem a nemozem nic zdokladovat

mima286
8. okt 2009

nebudem moc okolo toho studovat na nete lebo mam v tom zmetok,ked tak radsej vas sa opitam a vy ste take zlate ze poradite a vlastne od toho sme tu 😉 snazilky 😉

janirea
8. okt 2009

evi,,,, 😕 ,,no moje nervy,,,a nemoze to byt nejaky omyl,,,,to je cudne, ved ako im mozes nieco dokladovat , co chcu z doby, ked si nepodnikala,,,,,dufam, ze sa to vysvetli

evitkamalicka
8. okt 2009

janiera ja netusim, ale dost ma to teda nasralo a rozhodilo ze mam dokladovat blocky a podobne od 1.1.2009-5.10.2009 a pritom som zacala podnikat len 1.10.2009 takze vtedy som este ani neexistovala a zatial som ani nic nepredala, tak ani nemam co dokladovat

mima286
8. okt 2009

evit oni maju sami v tomto zmatok a urcite je to nejake nedorozumenie ale pre istotu tam chod vzdy je to lacnejsie ako ta pokuta 😕