Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivka1984
11. jan 2010

ved prave 😀

katkamarek
11. jan 2010

Ahoj Ivka, neboj vsetko bude ok 🙂
Co mu zase nemozem krivdit je, ze jedno ho mama naucila, a to ustlat za sebou postel 🙂, ale to nie je o tom ze to on nevie, iba to, ze je nato lenivy, lebo doma v poslednych rokoch nebol do toho nuteny, a nuvedomuje si, ze manzelsky zivot nie je o tom,ze sa o neho mamka nadalej stara 😀 Ale on je taky vybabrany, ze ked vezme vysavac do ruky, tak sa len tvari, ze mi pomaha, aj tak si to potom urobim sama, lebo to nie je dobre 🙂 a najradsej mam, ked uprostred roboty pride, ze mi ide pomahat a zacne robit nieco co vobec v tej chvili netreba 🙂

edit ano, to je ten pohlad 😉

ivka1984
11. jan 2010

no ved prave katka ze to je lenivost 🙂

bamb27
11. jan 2010

ahojte, aj ja sa k vam chcem pridat 😉 skusame mimi od novembra, no vlastne od decembra.. ale asi z toho takto na prvy raz nic 😅 ...nevadi, ide sa dalej, ved nakoniec je to celkom zabava

edita84
11. jan 2010

ahoj bamb len sa pridaj

katkamarek
11. jan 2010

ahoj bamb, cim viac tym lepsie 🙂

bamb27
11. jan 2010

katka, akoze cim viac sa budeme milovat tym lepsie? ...no ved neviem neviem, ci sme to nahodou neprehnali... ze ci sme chudiatku muzovi nevystrielali vsetky patroniky rychlejsie ako sa stacili vyrobit 😅

A dnes mam akoze 29DC, ale moja cervena sa zvykne dostavit az akolo 35 dna, takze necakam... Dnes som bola na gynde na cytologickom stere, myslite ze doktor by cosi nahmatal keby tam bolo co nahmatavat? Ja mam inak neopadstatneny pocit, ze nic z toho nakolko sa citim netehotne 😅 ...ale uvidime

sophie1981
11. jan 2010

uz sme doma.....no......za okienkom sedel taky prijmny chlapik co mi dvohol tlak na 130..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ...ufff, som normalne musela predychat a taktne mu naznacit, ze nemam 15 rokov a idem za nim ako normalny svojpravny obcan a aj ked som zenskeho pohlavia, mam aspon aku-taku predstavu co kurenie je a ako si to v mojom dome predstavujem....joooj.......aspon nejake vzrusov mojom jednoduchom zivote o plienkach a upratovani...

inac, moj manzel aj napriek tomu ze ma 3 mladsie sestry upratuje a pomaha pri domacich pracach...teda, nevari, neperie ale vysava o dusu a umyva podlahy....ale az ked mu to ja poviem, co ma vedie do zurivosti.......mne najviac vadi to, ze ho do vsetkeho musim tlacit......po pravej talianskej hadke ze nic nerobi sa rozbehne a neda sa zastavit...... 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale inac je to super manzel a tatino..... 😉

slavulilienka
11. jan 2010

ahojte babuľky....juuuuj fest dlho som tu nebola.....nešiel nám net dva týždne, normálne som bola nervná, že nemôžem ísť na koníka....ale už som tuuuuuuuuuuu....však ste radi? 😀 😝

katkamarek
11. jan 2010

Bamb, nie to som myslela, iba ze cim viac nas bude tu tym lepsie 🙂 O tom,ze cim viac sexovat, tym lepsie nie som velmi presvedcena. Myslim, ze sa do toho netreba silit, len preto, ze pracujeme na babatku. Snazim sa to tak brat a uzivat si to zatial, ale este nie som pri ovulke, tak uvidim ako budem potom mojho muzicka nahanat 😀

sophie, mna tiez dokazu vytocit odmerani ludia, ved nie sme hlupane a nejaki dementi, aby s nami tak jednali.

Slavu ahoj, ja som tu nova, ale citala som vas, takze ta "poznam" 🙂 Vitaj spat

edita84
11. jan 2010

sophie vieš chlapi si myslia že my žena nevieme nič o mechanických veciach ale veľmi sa mýlia inak toto aj mňa vie moc vytočiť.
slavu vitaj späť čo máš nové

bamb27
11. jan 2010

Jaaaj Katka, tak pardon 😉 zase si veci domyslam podla seba 😅 ..mozem len povedat, ze nasilu sa neda..naozaj len ked chuti, len sme s muzom boli pri chuti..neviem ci to bolo tymi sviatkami, ale skor ze my sme uz raz taki

Sophie, niekedy na neprijemnakov pomaha byt naopak k nim uctivy a urobit hlupaka zo seba... vacsinou ich to zaskoci a su potom vludnejsi, lebo sa zbadaju 😨 .. ale neplati to vzdy, treba to odhadnut

slavulilienka som rada, sice som tu prvykrat, ale to nie je dovod netesit sa z teba 😉

janirea
11. jan 2010

ahojteee,
ja som mala tiez prestavku od konika,,,boli sme na chalupe, ze by rychlejsie cas ubehol v tom cakani,,,a normalne mi konik chybal,,, 🙂 a v praci to vyzera, ze uz frmol zacina, tak aspon sem-tam na vas nazriem

my sa zatial drzime

jika80
11. jan 2010

ahojte baby
zaujimava tema - no moj mm pomaha, ked mu poviem, ze toto a toto treba urobit, ale zeby ho to napadlo sameho??? radsej bude tyzden okolo toho chodit 🙄
ivi - drzim pasticky, este teraz si pamatam ako som bola takto pred tyzdnom nervozna 😉
inak moje nevolnosti sa pekne stupnuju, som dnes ledva prezila 15-minutovu jazdu busom a aj teraz mi to obcas tak podvihne zaludok 😖 ☹

katkamarek
11. jan 2010

Jani ahoj, a kedy ides k dokymu? uz som zabudla

Bamb, no ja som velmi mily clovek, aspon si to o sebe myslim, ale ked sa k tebe niekto sprava ako k handre, tak si to nenecham 😀 Hned dam najavo, ze nie som niekto kto ma IQ hojdacieho konika 🙂 a hlavne ked som v prave ja. Myslim, ze zakladna ucta medzi ludmi musi byt, a to ma dokaze najviac vytocit, ked pridem niekam do obchodu alebo tak podobne a oni si ta nevazia ako zakaznika. Chapem, ze mozno nemaju zaplatene kolko by chceli, ze mozno maju den blbec, ale je to ich praca a mna zaujima nieco ine a nie ich nalady. A druha vec co ma vytoci je neochota riesit to co potrebujes.

katkamarek
11. jan 2010

Ahoj Jika, vyzera to tak, ze si to budes musiet par tyzdnov pretrpiet 😒 ale ten vysledok stoji bez pochyby zato 🙂

janirea
11. jan 2010

katka,,,pojdem az buduci tyzden,,,najradsej hned v pondelok 🙂 ,,takze este tyzden

bamb27
11. jan 2010

katka... ano to mas pravdu, to ti neberiem... pisala som ze to treba odhadnut, niekedy ma fakt aj clovek za prepazkou blby den a vyskoci na toho druheho bez priciny... na takych plati ostat v klude a on sa zbada.. ale ked je to clovek srdnaty od priciny tak tam plati to co si napisala, nenechat sa

jika... nie som sice v obraze ci nieco take v SR dostat, ale kamoska v CR prezivala prve tyzdne tehotenstva v autobuse cestou do roboty pomocou lizatiek na tehotenske nevolnosti gravi-pop ..ci tak nejak... to len tak, ze ak by to mali aj v nasich lekarnach a pomohlo by ti to... 😉

jika80
11. jan 2010

babmb - dakujem za tip, tie slovenske mi velmi nepomozu, bo zijem v zahranici, ale pobeham tu lekarne
katka - jasne, ze to stoji za to, urcite, ale ja som si to cele predstavovala nejako lahsie 😅

bamb27
11. jan 2010

jaaaj, jikus..ospravedlnujem ...nevedela som, v zahranici isto tiez cosi budu mat ;)

evitkamalicka
11. jan 2010

tak sme doma z ockovania, maly ani nepipol, som bola prekvapena a vazi 10750g

janirea
11. jan 2010

evit,,,odvazny Adamko 🙂

jika80
11. jan 2010

bamb - to je v pohodicke, ved si to nemohla vediet 😉
evit - tvoj maly je naozaj super, take dieta by som chcela mat i ja 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

ja som sa tak bala, ze aky rev spusti, lebo doteraz na ockovani reval strasne a aj na vahe a dnes nic

katkamarek
11. jan 2010

evit super, ved uz je velky chlap,tak nebude plakat 😉

sophie1981
11. jan 2010

jika, ja som tehu prezila v Uk....a mne pomahali sladke ovocne zuvacky..... 😉 ......ale pozula som len tak zo 3 minutky a plula som......preslo to hned....

evit, super ze uz to mate za sebou...my mame poradnu buducu stredu...nastastie bez ockovania

katkamarek
11. jan 2010

no dnes je tu nas ako si malo 😒 Kde ste vsetky? Ci kazda sa tak snazi a len ja tu stracam cas 😀

slavulilienka
11. jan 2010

katka .. asi všetky snažilkujú poctivo... 😉 ja som bola trošku v meste ...poprechádzať sa a niečo nakúpiť do chladničky.. 🙂 a veľmi silno rozmýšľam či mám ísť na pohotovosť, lebo ma fest bolí zub.. ☹

dijefcatko
11. jan 2010

Ahojte, my sme dnes behali po meste, mm si bol konečne prehlásiť trvalý pobyt, takže už mám z neho Bystričana, pozval ma potom na obed, doma sme trošku posnažilkovali 😀 a teraz dokončuje montáž spálne. Volali nám pred chvíľkou, že aj obývačka nám už došla, tak sa tešíkujeme 🙂
Inak, u nás to máme podelené, kuchyňa je moja, podlahy a vysávanie manželovo, kúpelňu ako príde, proste robíme spolu, nemôžem na neho povedať krivé slovo 🙂

sophie1981
11. jan 2010

jaaj, dijefcatko....ze poobede snazilkovali, teraz si zmontuju spalnu a snazilkuju zase...potom, ze co tak malo prispieva... 😀 😀 😀 😀 😀 😀