Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
11. jan 2010

No ja by som aj snazilkovala, ale nemam s kym ☹ MM je na sluzobke a pride az zajtra, a som dnes sama ☹

sophie1981
11. jan 2010

katka.....marek zanedbava....mu to zajtra zratas co??? 😀 ....

katkamarek
11. jan 2010

no uz sa na neho chystam 🙂, ked pride,tosku sa posnazilkujeme a potom este budeme riesit pracovne veci 😠 niekedy si clovek nevybera, len dufam, ze nebude velmi unaveny, budem si musiet dat nejake sexy pradielko 😀

sophie1981
11. jan 2010

katka...pracovna vecera v sexi pradelku..... 😀 ...a zabijes dve muchy jednou ranou.... 😉 😀

katkamarek
11. jan 2010

v takom pripade by sme dokopy asi nic nevyriesili 😀, najprv sa uvolnime a potom este popracujeme 🙂 myslim, ze tak to bude najlepsie.

Ale fakt by ma zujimalo kde su vsetky snazilky a uz aj tehulky. Ved stale nas tu tolko bolo a teraz to od vikendu akosi viazne 😖

sophie1981
11. jan 2010

no, myslim, ze zaklad by ste poriesili..... 😀 .....ten zvysok...no ved ja zajtra je den nie??? 😀

asi snazilkuju...mna vytocil mm, tak dnes hrajem urazenu... 😀 😀 😀 .....a akoze ma boli hlava.... 😝 😅

dijefcatko
12. jan 2010

Dobré ránko babenky, mám jednu otázku, zabudla som sa včera opýtať. Používate lubrikanty? Niekde som čítala, že to pri snažilkovaní nie je dobré, lebo že zabíjajú spermijky. Ja mám však od začiatku snažilkovania problém, proste psychika funguje a tam dole mám riadne sucho 😒 teda moc radosti na v úvode snažilkovania tam nie je...

katkamarek
12. jan 2010

ahoj dijefcatko, vcera som to riesila s babami v inej teme 🙂 Takze velmi sa neodporucaju 😒 lebo presne, zabijaju spermije, ja mam tento problem na zaciatku cyklu. Ale nechcem lubrikant lebo si hovorim, ze co ak motyka vystreli aj vtedy 😉 som riadny paranoik. Ale tak aby som ti pomohla trosku, ten znamy d...ex vraj urcite nie, aj ked je na baze vody, vraj zabija spermije. Dievcata mi radili nejaky z UK, ze si to objednavaju. Tak ked by si chcela mohla by som zistit viac. Ze si ho dali otestovat aj v CAR Helios a ze je vhodny. A este si myslim, ze by bolo dobre popytat sa aj v lekarnach, sice asi budes musiet pobehat viac, lebo predpokladam ze ako pri vsetkom tak ani tu ti nebudu ochotni a schopni poradit vsade. No a mozno by ti este aj lekar mohol pomoct.

dijefcatko
12. jan 2010

diky katka, spýtam sa v jednej lekárni, kam chodím na ovutesty, je tam veľmi milá tetuška, rada radí 🙂 dokonca ako jediná sa na mňa nepozerala ako na debila, ked som si tie ovutesty pytala. Akoby to bolo neviem čo. Ak vieš niečo zistiť o tom geli z UK, budem vdacna. Sama som zhrozena, co ta psychika robi. Nikdy som predtym tieto problemy nemala a teraz ked snazilkujeme, tak teraz je pruser. jaaaaaj 😖

edita84
12. jan 2010

Ahojte dievčatá ja som až teraz vstala ale večer sme troška snažilkovali len som začala krvácať ale teraz nič. nechápem ked my zvykla takto dojsť mrška tak prišla normálne a teraz to prestalo 😕

dijefcatko
12. jan 2010

Edit a nemozes byt tehu? Inak ja som v tomto cykle spinila az do 10 DC. Nie tak normalne, ale ked som kontrolovala krcok, bol otvoreny a vzdy tam bol kusok krvi. Tiez neviem, ze preco. Ale vo stvrtok idem na folikulometriu, tak som zvedava, co povie doky.

katkamarek
12. jan 2010

dijefcatko, zistim co sa da 🙂
edit a dnes ti mala dojst? Lebo ak este nie, tak mozno ste to tym snazilkovanim trosku rozdrazdili, ale este nie je cas aby sa rozbehla uplne 🙂

edita84
12. jan 2010

podla mňa nie lebo min. pondelok som si robila test a nič síce bol 25 ka lebo ma lekárnička odrbala pýtala som si 10 nu a dala mi 25 ku a zistila som to až doma 😠

rosannar
12. jan 2010

ahojteee.....nejak sa mi nechce čítať, môžete mi zdeliť čo je tu nového? ja som si kupila ovu testy, ale zatial boli negatívne a aj femi kvapky a už ich poctivo pijem 😀

edita84
12. jan 2010

ahoj ros mrcha mi má dojsť do 14 takže to bude asi tak ako hovorí katka

rosannar
12. jan 2010

edit....ahoooj....no toto som mala aj ja posledné dva mesiace....jeden den som mierne krvácala (doslova len špinila) a až o dva dni sa mi mrcha spustila...

edita84
12. jan 2010

ale toto nebolo špinenie ale jasná krv a potom už nič no však uvidím ako bude dalej

katkamarek
12. jan 2010

edit a minuly pondelok si bola kolko po ovu? Sa mi to vidi akosi skoro, nie? A ked si mala iba 25 ku, tak teoreticky este mozes byt tehu 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

dobre ranko sa praje 🙂

katkamarek
12. jan 2010

ahoj ros, kde si sa vcera flakala 😀 nic si nepresvihla, vcera tu bolo menej z nas 🙂takze nic mimoriadne sa nedialo

dobre ranko evit

moj dnesny grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

edita84
12. jan 2010

katka neviem ani kedy som mala ovu nemeriam BT ja som robila test kvôli antibiotikám na zuby brala som ich 3 dni

rosannar
12. jan 2010

katka...ahooooj...dobre....a nemáme doma net, tak nemám sa sem ako dostať...jedina ak ideme k našim na obed...a vtedy sa sem pokúšam dostať..

edita84
12. jan 2010

Ahoj evit 🙂

dijefcatko
12. jan 2010

jeeej, uz je nas tu viac. Ja mam dnes kopec roboty, tak som radsej tu, zasivam sa ako mozem. Ale o chvilku idem skusat, tak sa mi skoncia zlate casy, fuj, jak sa mi nechce.

evitkamalicka
12. jan 2010

moj maly dnes trhol rekord, som tam o 8mej vosla ze mu idem dat papat a on este spal, tak sa samozrejme zobudil, napapal sa a spi dalej 😅

meruska
12. jan 2010

ahojte..
tak ja od vcera chodim zas do roboty... ale len do stvrtka..potom idem zas na kontrolu ...
tieto 3 dni su testovacie ci mozem ci nie...

poviem vam, som vosla do riadneho blazinca...decka po prazdninach su ako utrhnute z retaze, uci sa uz len 9 dni a je klasifikacna...trebalo by teda skusat, pisat pisomky a oni su ako vymlete.... pomooooc
a samozrejme, kazdy chce najmenej jednotku 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

meruska ahojky

edita84
12. jan 2010

ahoj merus

meruska
12. jan 2010

ahojte...evit ako sa citis? pozeram ze su medzi nami len 2 tyzdne 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

merus citim sa dobre, len dnes rano o 4tej som mala pocit, ze pojdem zvracat, ale potom som zaspala a nekonalo sa....a ty?