Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
12. jan 2010

ahoj slavuli

katkamarek
12. jan 2010

slavu pekna bodka 😀 a ked si vsimnes, teplotka ti sedi s minulym meranim na tento den 🙂
A nedala ti zubarka injekciu? Ja bez toho nedam vrtat, by som to nevydrzala, ja som slaboch

slavulilienka
12. jan 2010

ako sa mi máš evit? Všetko v poriadku? Ako sa má fazuľka? Ja idem do ďalšieho kola....pôjdem asi zajtra po dlhšej dobe k dokyne nech mi urobí folikometriu, aby som sa vedela zhruba zariadiť... 😉 uvidíme čô povraví...som tam dlho nebola...potrebovala som sa dať dokopy. 🙂 , no už som oukej, tak hádam do Nového roka.....proroka? 😉

janirea
12. jan 2010

ahoj cukrus,
zatial sme ok,,,a k dr. idem v pondelok alebo utorok,,,este tyzden ,,,dlhyyyy 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

slavuli mam sa dobre a fazulka tiez, vo stvrtok som bola v poradni, tak kuk album

slavulilienka
12. jan 2010

jéééééééj aký ste už veľký.... 🙂 evit fest narástlo...to je paráda, že je všetko ako má byť...držkajte sa... 🙂

evitkamalicka
12. jan 2010

slavuli veru uz je to obrik 😀

meruska
12. jan 2010

katkamarek....

ano chodim hoppanovi, je naozaj skvely, a da si na vsetkom zalezat, a hlavne pozna vela inych odbornikov, teda ak je neaky problem, vie presne za kym ta ma poslat....

ja sa liecim uz roky na hematologii a mala som taku strasnu staru kravu, ak to tak mam nazvat, ktora ma len vzdy kontrolovala a vobec neliecila... a on mi sam vybavil 300 krat lepsiu...uz k nej chodim 3 rok a som velmi spokojna..

a tiez sa mi paci ze ma poslal v 12 tyzdni do Centra prenatalnej diagnosti na kontrolu tych genetickych poruch a vsetkeho... lebo bezne lekar v 12 tyzdni len zoberie krv a podla toho ti urcia ake je riziko na Downa a nic viac... a mne tam okrem krvi robili 3D ultrazvuk, ale nie komercny teda za ucelom fotky, ale skumali kazdy organ, pupocnu snuru, oblicky, pecen, koncatiny, srdce, hlavicku, merali NT, proste ja uz mam vsetko skontrolovane 🙂

a ked som mala teraz v 9 tyzdni problem s nahlym krvacanim, hned ma zobral, vybavil hned krv v labaku, na pockanie som mala vysledky...

ja sa teda naozaj nestazujem...

je sice pravda ze sa unho dlho caka, ale zas viem preco, ak sa kazdej venuje tak ako mne, niet sa co cudovat 🙂

slavulilienka
12. jan 2010

joj babule ja Vám tak závidím.... 🙂 ale v dobrom...prajem Vám všetkým tehuľkám pokojné tehuľkovanie a krásne, zdravé bábätinká.. 🙂

katkamarek
12. jan 2010

merus vdaka, ja som bola teraz na prvom vysetreni, prednostne, lebo som chcela este pred vianocami, tak som si zaplatila, ale nejako mi to nevadi. Dufam, ze naozaj vie co robi. Budem sa snazit mu verit 🙂

Drzim ti prsty nech sa ti nadalej dari

jika80
12. jan 2010

ahojte
ako sa mame? ja nic mc, nevolnosti sa stupnuju, wc sa stava mojim velkym kamaratom 😠 a to som len v 7.tt

evitkamalicka
12. jan 2010

jika my super

jika80
12. jan 2010

evit - v dobrom ti zavidim 😅 a pri malom ti byvalo zle alebo nie?

evitkamalicka
12. jan 2010

ani pri malom mi nic nebolo

evitkamalicka
12. jan 2010

ale pri nom som uz o takom case mala +3kg, teraz zatial nic

cukruska1920
12. jan 2010

babule zajtra idem na hemato po vysledky...drzte vsetky palce co mate 😉

evitkamalicka
12. jan 2010

drzime

jika80
12. jan 2010

cukrus - drzim pasticky
evit - super, no ja som zatial len nieco malo schudla

janirea
12. jan 2010

ahojte,
cukrus, drzim, neboj, to najhorsie uz vies,,,uz bude len lepsie

jika, tak ta uz riadne chytili nevolnosti,,,no snad to nebude az take zle ,,,,,ja cakam, ci ma chytia ci nie,,,ale zatial mam cas

jika, este som sa chcela spytat, kde sa na wunschk. znaci pozitivny tehu test,,,,,nejak sa mi tam nic nehodi,,,,alebo len dobre nerozumiem 😅

cukruska1920
12. jan 2010

jani... ved hej...to hlavne uz viem len dufam ze mi nepovie nieco z coho mi padne sanka...

inak dievcata.... od ktoreho dna sa rata DPO?

janirea
12. jan 2010

cukrus, myslis v grafe?
mal by to byt prvy den zvysenej teploty nad priemerovu krivku alebo teplotu

cukruska1920
12. jan 2010

jani..hej...lebo nikdy neviem ktory som dpo

janirea
12. jan 2010

ja len podla toho, ako to ja ratam, ked kuknes http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
tak ja za 1.DPO povazujem 19.12.

jika80
12. jan 2010

jani - tam taka kolonka nie je, ja somsi to zaznacila do lh-testu, pripadne mozes tvoj graf nechat zverejnit ako tehulkovsky graf pre ostatnych - to tuknes na tie dve cervene ciarky, najdes ich hned pri prehlade, kde vpisujes alebo menis udaje

cukruska1920
12. jan 2010

jani...jeeej...ty si mala ovu tie dni ako ja... ale iny mesiac 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

janirea
12. jan 2010

jika,,,,no tak som si dobre myslela, lebo mi tam nic take nesedelo na tehu test,,,,asi to zaznacim tiez do LH, lebo som pozerala aj priklady grafov a nic som ani tam velmi nenasla,,,,,este to tusim davali do tej kolonky Persona,,,,ale neviem presne co aj to znamena

janirea
12. jan 2010

cukrus,,,ja sa nenahnevam, ak tvoj grafik bude mat rovnaky priebeh ako moj 😉 budem len rada
a 1. dpo by mal byt 9.1. myslim

cukruska1920
12. jan 2010

jani...diky...ale neriesim to...ako ked to nevyjde jasne ze ma to bude mrziet tak ale pojdem dalej 😉

dijefcatko
12. jan 2010

tak som zasa tu 😉 zabudla som ráno napísať, že sa mi predminulý noc snívalo, že som otehotnela a nechápala som ako, lebo som normálne mala menzes (čiže môj sen ovplyvnili moje predchádzajúce myšlienky). Ale, môjmu drahému sa túto noc snívalo, že mu v nemocnici dávali do rúk bábätko, že: toto je váš synček. Tak sa ráno zobudil celý vytešený 😀 veríte na sny? Lebo ja od dnes chcem 🙂

ivka1984
12. jan 2010

ahojte kocky uz som tu dlho nebola tak som vcera bola na sone dnes mam za sebpu prve odbery oficialne som 7tt srdiecko uz bolo vidiet a mame 7mm 🙂