Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
13. jan 2010

este aj zajtra ma cas vlastne prist... takze idem si dat pohov

ivanulienka81
13. jan 2010

evit, ked ja si nechcem najst testik bez //
pockam minimalne do piatka ak mrcha do vtedy nedorazi

katkamarek
13. jan 2010

lilix ahoj, no fakt ti to skace, a pred tym si ake grafy mavala? Ja som praveze taka konstantna, stale cakam, ze to padne dole a potom vyleti do nebies 🙂 ale tak este mam cas

Jani, aspon vies, ze sa nieco deje, ze tehu pokracuje ako ma 😉

ivanka drzim palce, aby nedorazila mrcha a nasla si tie vytuzene ciarocky 🙂 ty si teplotku nemeras?

katkamarek
13. jan 2010

Inak uz som si zacala mysliet, ze asi teplomer nie je dobry, lebo fakt bud 36,5 alebo 36,6, ale meriam aj s tym novym a robim graf na wunsch a tam to vychadza tak isto, ved posudte, takze v teplomeri to nebude
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

slavulilienka
13. jan 2010

ahojte žienky....som si dlhšie pospala, lebo v noci ma bolel zub čo mi vŕtala, tak som si to dospala teraz.... 😀 , nechápem...či ma to má ešte bolieť, či mám ísť k nej znovu...som z toho jeleň...chvíľu bolí, potom prestane a takto sa to opakuje....utešujem sa len tým, že asi tá vložka čo mi dala do zuba, mi asi ťahá zápal...uvidíme do večera čo sa bude diať a ak tak zajtra ráno k nej pôjdem znovu...
a inak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 😉

evitkamalicka
13. jan 2010

slavuli ahoj 🙂

katlinn
13. jan 2010

Ahoj. Tak som si urobila malý výlet na ÚPSVAR, takže dnes ma už len tak niečo z depky nedostane ☹ V mojom grafe sa to tvári, že ovu bola, ale kedže som chora,nedá sa to brať vážne čiže grafíkovať je mi teraz zbytočné.

slavulilienka
13. jan 2010

čawko tehuľa... 😀 ako moja? Už Ti je lepšie od rána?

katkamarek
13. jan 2010

ahoj Slavi, no ja hovorim, ze ty kopirujes predosly graf, opisovat sa nema 😉
No a so zubkom ti neporadim, lebo vlozku som este nemala,tak ani neviem ci to ma tahat bolest, no viem, ze je to len docasne riesenie 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

slavi hej je, snad ked sa naobedujem bude este lepsie, bo uz som hladna jak vlk

katkamarek
13. jan 2010

oprava, som chcela napisat tahat zapal 🙂

ahoj katlinn, co ta tak dostalo do depky? uradnici?

slavulilienka
13. jan 2010

tak sa napapaj....to je asi už aj fazuľka hladná... 😉 ja som len teraz raňajkovala 😀 😀 dnes budem mať posunutý režim.. 😝

evitkamalicka
13. jan 2010

este musim dat obed malemu a potom som na rade ja 😅

katlinn
13. jan 2010

No Kati asi by nepridalo nikomu na nálade, keďˇsi pol hodiny postojí medzi našimi aRomatickými spoluobčanmi, štangastmi pochybného vzhľadu, z ktorých to razí už ráno o deviatej, smutnými ženami po štyridsiatke a chlapmi s vyrobnými rukami a prázdnym pohľadom. Niektorí by robotu strašne chceli, iným tento stav vyhovuje a mne ...je z toho smutno.

dijefcatko
13. jan 2010

Ahojte 🙂 katka, ja som bola tiež prvý cyklus snažilkovania z toho všetkého hotová a rátala som dni. Už je to v pohode a veru ani v druhom cykle to už nebolo taká vášnivé 😀 už som vedela, že LF je konštatná (Evitka toho veľa naučí - ďakujem ešte raz), takže som vedela, že nemá zmysel testovať skôr, ako táto fáza skončí. Takže teraz už len ovulku sledujem, je to predsa len potrebné 🙂

slavulilienka
13. jan 2010

katkamarek....no vypadá to tak... 😀 ale fakt nekopírujem...dnes som chcela ísť do CARU na folikulometriu, no zaspala som, tak pôjdem zajtra...len tak skontrolovať, či tam nejaký ten folíček je....som tam dlho nebola, pôjdem kuk moju super dokynu..uvidím čo mi povie....mne sa inak celkovo zdá,že to všetko mám dosť presné..či ovu, či mrchu, niekedy to síce skáče, ale celkom som spokojná s mojim cyklom.. 🙂 Len akosi sa nedarí niečo zasadiť.. 😉 som si kúpila tie femikvapky, tak uvidíme čo to spraví, drahí papá vitamínky, možno ju popýtam nech nám urobia kontrólny spermio...

katkamarek
13. jan 2010

dijefcatko a ako si sa rozhodla s tym lubrikantom? Inak mi ta baba vravela, ze ona si teraz kupila pupalku dvojrocnu, su to nejake kapsule, a ze to pomahal na hlien,tak idem to skusit i ja 🙂 Ja som sice teraz v pohode, to mam len tesne po mrche, ale ked ma pomoct a skvalitnit, tak preco nie, a ze vraj je aj na krasu a celkovo posobi pozitivne na organizmus 🙂

katlinn chapem, ja ked vidim taketo pripady, tiez mi je do placu ☹

slavu, tak drzim palce, aby tam boli 😉

lilix
13. jan 2010

predtym mi to tiez skakalo..
tak napr.. http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ivanulienka81
13. jan 2010

dakujem katka, a veru ja nemeram

katlinn
13. jan 2010

haloooo? Všetky spíte? Ja som si dnes ani nestihla kúpiť ten 2/10 teplomer ☹ Našla som ho síce na niekoľkých stránkach približne po 6 ečiek a nejaké drobné, ale poštovné je viac než 8. Takže kupovať ten teplomer cez net je blud. Inak čítala som zaujímavý článok o spoľahlivosti digi teplomerov. Najviac si treba dávať bacha na tie, ktoré nemajú signalizáciu vybijania batérie. Tie vám môžu namerať strašné voloviny 😀 Najväčí fór je v tom, že digi teplomerom neveria ani samotní lekári...

rosannar
13. jan 2010

ahojteee....tak konečne som sa sem zase dostala...a už len 10 minút a idem domov... 🙂 ...

katkamarek
13. jan 2010

katlinn, ja meriam dvomi, a asi aj tak budem,lebo to sa v podstate kontrolujem, aj ked teploty su asi o cca 0,15 stupna vyssie na dvojmiestnom, ale aspon viem, ze ked na starom nameriam 36.6, tak na bazalnom by malo byt okolo 36,75, alebo opacne.

Tak ja som teraz urobila prvy ovu test a zatial nic, no ved co som aj cakala, ked ovu bude tak asi neskor, vysiel tam len taky duch, skoro ho ani nevidno, cize keby to bol tehu test tak sa tesim 😀. Ale vam ho neodfotim, lebo nemam kvalitny fotak, nezaostri, nevidno na nom ani tu silnu kontrolnu ciarku 🙂 cize musim zohnat dobry fotak.

katlinn
13. jan 2010

katka a 100% máš ovu test? Nepomýlila si si s tehu? Mňa tie ovu zatiaľ nejak nechytajú. Asi preto, že aj keď by som bambíno veľmi chcela s bývaním sme na tom dosť blbo. Takže len tak skúšame a keď bude tak bude 🙂

katkamarek
13. jan 2010

Jasne katlinn, ze mam ovu test 😀 a aj keby som mala tehu test, tak to by nic neukazalo 😉 to by bolo "neposkvrnene pocatie"

katlinn
13. jan 2010

juj ta kde máš zase mužíka?

katkamarek
13. jan 2010

no muzik je uz doma, o to nejde, iba o to, ze este nebola ovulka a teda ani sanca otehotniet 😀 snazime sa este len od noveho roka, a teraz som 13 DC, takze to hlavne by este len malo prist 🙂

dijefcatko
14. jan 2010

Dobré ránko dievčatá, normálne som našu tému musela hľadať až na tretej strane! 🙂
My čakáme na ovulku, dnes idem na folikulometriu, tak som zvedavá:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

Katka, opýtam sa dnes dokyho na môj problém a večer ti napíšem, ako som sa rozhodla. Ďakujem.

edita84
14. jan 2010

pekné ránko dievčatá ako sa máte čo nového?

evitkamalicka
14. jan 2010

ahojte

dijefcatko
14. jan 2010

ahoj edit, no my sa tešíme, včera nám došla obývačka, konečne sa začneme podobať na byt 😀 no a predvčerom sme si kúpili nového domáceho miláčika, osmáka degu. Je to neuveriteľne milá potvorka 🙂