• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
no nic ideme vonku
14. jan 2010 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak polievocka navarena, uz som aj ochutnala :grinning:
tuto noc asi nebudem buvat, budem cakat na rano :frowning2:
14. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...akože, aj ja si myslím, že ovulka tiež nebola, len ma trápia tie nízke teploty...lebo ved každý mesiac som to mala len jeden den a teraz už asi 4 deň
14. jan 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosannr, pocuj, nemozes to mat z nejakej virozy alebo tak? chora si nebola? mojej sestre sa taketo veci diali ked mala po chripke. potom aj druhy graf uz mala sice lepsi,a le stale s nizsimi hodnotami.. :confounded: to mi len napadlo
14. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som dnes smutná, pán doktor nenašiel žiaden folík, to znamená, že tento mesiac sa nezadarí :cry: to je ešte horšie vedieť to teraz, ako čakať, či dôjde alebo nedôjde mrcha, toto bude trvať oveľa dlhšie.. :cry:
14. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko, to ma mrzi :frowning2: ale nezufaj, naozaj nezufaj. SKuste si s polovickou urobit vikend niekde mimo domu, zrelaxovat sa a nastartovat a co vies, mozno tam sa podari, hm? :slight_smile: pevne verim ze pozitivne myslenie vie robit zazraky :slight_smile: i ked, ani ja nie som najvacsi optimista na svete, co si budem nahovarat :grinning:
14. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, či pozitívne myslenie vytvorí nejaký folík :unamused: ale mňa to prejde, zajtra už bude dobre :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. a dijefcatko, nemohlo sa stat, že žiaden iba nevidel? Možno bol nejaky schovaty, ved ovarium ma tvar vajicka a ak bol zo zadu.. ci len moja fantazia pracuje na plne obratky a nemoze sa to stat?
14. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijefcatko je mi to ľúto, ale hoci tu už nikto nič negarantuje, zázraky sa ešte stále dejú. Takže hoď doktora za hlavu a teš sa zo všetkého pekného, na čo natrafíš.
Mne sa objavil biekový hlienik a podľa grafu neviem nič, no predsa len si dnes trochu zašpásujeme. S pozdravom Milujte sa a množte sa! s Vami na dnes lúčim :wink:
14. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a ja dnes ospalo :grinning:
15. jan 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babizne :sweat_smile:
15. jan 2010 o 07:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit
15. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako edit, dosla mrcha?
15. jan 2010 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie :angry:
15. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, mozno sa zadarilo a to ze si brala ATB vobec do 8tt babatku nevadi, lebo sa napaja na obeh matky az v 8tt :wink:
15. jan 2010 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky :wink:

Zuzumajko, duphaston vie ovulku aj stopnut, zablokovat, ked ho nasadis skor ako bola ovulka. Aj mne ho dr. nasadil od 15 DC a dnes by som ho teda mala zacat brat, ale nezacnem, lebo ovu este nebola, pockam aspon tak do 20 DC a potom uvidim. Ake dlhe zvyknes mavat cykly? Ovu testy treba robit kazdy den v tu istu hodinu, poobede, nepit nic aspon 2 hod pred tym. Lebo obden to podla mna nema zmysel.

Ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
vcera som mala tiez negat ovu test, ale pila som pred tym dva caje, takze by som to pripisala aj tomu, ale krcok je uz takmet nehmatatelny a dnes to vyzera tak, ze tecie zo mna ako z krhly :wink: , cize telo sa tvari, ze by aj ovulka mohla byt, teplotky neviem comu nasvedcuju
15. jan 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka podla mna to vyzera dnes na ovulku
15. jan 2010 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit to by bolo super ale ani sme tak často nekexíkovali ale nechám sa prekvapiť, no čudné mi je že ma prsia absolutne nebolia ako zvykli a podľa mm ich mám väčšie no uvidíme :wink:
15. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit mala by si skusit test, aby si mala istotu
15. jan 2010 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie ked mi do pondelka nepríde mrcha tak v pondelok bežím do lekárne a v utorok testujem
15. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyy...ahojteeee....potrebujem surne pomoc...ja som sa včera hrala s tou stránkou fertility a nejak sa mi podaril husársky kúsok...namiesto toho, aby som tam mala graf ako vždy teraz tam mám takú kruh a tam je to ponaznačované....pomôžte mi, ako to dám spať na graf???? :frowning2:
15. jan 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros podla mňa musíš kliknúť na chart v hornom riadku asi
15. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite? ja luskovu omacku+fasirku a v sobotu sa mi nechce tak pojdeme na obed do restiky a na veceru alebo v nedelu urobim domacu pizzu
15. jan 2010 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...jáááááj....dakujem...ty si poklad...ako sa ti odvdačím...
15. jan 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som vas pozriet babulky
ja nic nejak nestiham,,,v robote sa to dost uz rozbehlo,,,som rada ze je piatok
na sono idem v utorok, uz konecne,,,ja mam take striedave dni,,niektore su dobre a niektore by som najradsej ani z postele nevyliezla :slight_smile:
15. jan 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani servus
15. jan 2010 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros zamálo
evit ja dnes nevarím ale zajtra pečiem prvú tortu svojho života :grinning: dúfam že sa mi podarí lebo bude mamine na narodky
15. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit ja peciem tortu buduci tyzden a potom ten dalsi, ta prva bude na krstiny a ta druha bude pre manzelovu babku k 90tke, robi obrovsku oslavu a pozyva komplet celu rodinu cize tam bude viac ako 100 ludi, lebo svokor je z 13-tich surodencov tak si to vies predstavit, mozno je to vzhladom k jej veku posledna oslava okruhlin, tak sa tak rozhodla
15. jan 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok