Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
14. jan 2010

no nic ideme vonku

ivanulienka81
14. jan 2010

jaj, tak polievocka navarena, uz som aj ochutnala 😀
tuto noc asi nebudem buvat, budem cakat na rano ☹

rosannar
14. jan 2010

evit...akože, aj ja si myslím, že ovulka tiež nebola, len ma trápia tie nízke teploty...lebo ved každý mesiac som to mala len jeden den a teraz už asi 4 deň

zuzumajko
14. jan 2010

rosannr, pocuj, nemozes to mat z nejakej virozy alebo tak? chora si nebola? mojej sestre sa taketo veci diali ked mala po chripke. potom aj druhy graf uz mala sice lepsi,a le stale s nizsimi hodnotami.. 😖 to mi len napadlo

dijefcatko
14. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes smutná, pán doktor nenašiel žiaden folík, to znamená, že tento mesiac sa nezadarí 😢 to je ešte horšie vedieť to teraz, ako čakať, či dôjde alebo nedôjde mrcha, toto bude trvať oveľa dlhšie.. 😢

zuzumajko
14. jan 2010

dijefcatko, to ma mrzi ☹ ale nezufaj, naozaj nezufaj. SKuste si s polovickou urobit vikend niekde mimo domu, zrelaxovat sa a nastartovat a co vies, mozno tam sa podari, hm? 🙂 pevne verim ze pozitivne myslenie vie robit zazraky 🙂 i ked, ani ja nie som najvacsi optimista na svete, co si budem nahovarat 😀

dijefcatko
14. jan 2010

no neviem, či pozitívne myslenie vytvorí nejaký folík 😒 ale mňa to prejde, zajtra už bude dobre 🙂

lilix
14. jan 2010

ahojky. a dijefcatko, nemohlo sa stat, že žiaden iba nevidel? Možno bol nejaky schovaty, ved ovarium ma tvar vajicka a ak bol zo zadu.. ci len moja fantazia pracuje na plne obratky a nemoze sa to stat?

katlinn
14. jan 2010

dijefcatko je mi to ľúto, ale hoci tu už nikto nič negarantuje, zázraky sa ešte stále dejú. Takže hoď doktora za hlavu a teš sa zo všetkého pekného, na čo natrafíš.
Mne sa objavil biekový hlienik a podľa grafu neviem nič, no predsa len si dnes trochu zašpásujeme. S pozdravom Milujte sa a množte sa! s Vami na dnes lúčim 😉

edita84
15. jan 2010

ahoj a ja dnes ospalo 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

ahoj babizne 😅

edita84
15. jan 2010

ahoj evit

evitkamalicka
15. jan 2010

tak ako edit, dosla mrcha?

edita84
15. jan 2010

ešte nie 😠

evitkamalicka
15. jan 2010

nevadi, mozno sa zadarilo a to ze si brala ATB vobec do 8tt babatku nevadi, lebo sa napaja na obeh matky az v 8tt 😉

katkamarek
15. jan 2010

Ahojte holky 😉

Zuzumajko, duphaston vie ovulku aj stopnut, zablokovat, ked ho nasadis skor ako bola ovulka. Aj mne ho dr. nasadil od 15 DC a dnes by som ho teda mala zacat brat, ale nezacnem, lebo ovu este nebola, pockam aspon tak do 20 DC a potom uvidim. Ake dlhe zvyknes mavat cykly? Ovu testy treba robit kazdy den v tu istu hodinu, poobede, nepit nic aspon 2 hod pred tym. Lebo obden to podla mna nema zmysel.

Ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
vcera som mala tiez negat ovu test, ale pila som pred tym dva caje, takze by som to pripisala aj tomu, ale krcok je uz takmet nehmatatelny a dnes to vyzera tak, ze tecie zo mna ako z krhly 😉 , cize telo sa tvari, ze by aj ovulka mohla byt, teplotky neviem comu nasvedcuju

evitkamalicka
15. jan 2010

katka podla mna to vyzera dnes na ovulku

edita84
15. jan 2010

evit to by bolo super ale ani sme tak často nekexíkovali ale nechám sa prekvapiť, no čudné mi je že ma prsia absolutne nebolia ako zvykli a podľa mm ich mám väčšie no uvidíme 😉

evitkamalicka
15. jan 2010

edit mala by si skusit test, aby si mala istotu

edita84
15. jan 2010

ešte nie ked mi do pondelka nepríde mrcha tak v pondelok bežím do lekárne a v utorok testujem

evitkamalicka
15. jan 2010

oki

rosannar
15. jan 2010

babyy...ahojteeee....potrebujem surne pomoc...ja som sa včera hrala s tou stránkou fertility a nejak sa mi podaril husársky kúsok...namiesto toho, aby som tam mala graf ako vždy teraz tam mám takú kruh a tam je to ponaznačované....pomôžte mi, ako to dám spať na graf???? ☹

edita84
15. jan 2010

ros podla mňa musíš kliknúť na chart v hornom riadku asi

evitkamalicka
15. jan 2010

co dnes varite? ja luskovu omacku+fasirku a v sobotu sa mi nechce tak pojdeme na obed do restiky a na veceru alebo v nedelu urobim domacu pizzu

rosannar
15. jan 2010

edit...jáááááj....dakujem...ty si poklad...ako sa ti odvdačím...

janirea
15. jan 2010

ahojte, prisla som vas pozriet babulky
ja nic nejak nestiham,,,v robote sa to dost uz rozbehlo,,,som rada ze je piatok
na sono idem v utorok, uz konecne,,,ja mam take striedave dni,,niektore su dobre a niektore by som najradsej ani z postele nevyliezla 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

jani servus

edita84
15. jan 2010

ros zamálo
evit ja dnes nevarím ale zajtra pečiem prvú tortu svojho života 😀 dúfam že sa mi podarí lebo bude mamine na narodky

evitkamalicka
15. jan 2010

edit ja peciem tortu buduci tyzden a potom ten dalsi, ta prva bude na krstiny a ta druha bude pre manzelovu babku k 90tke, robi obrovsku oslavu a pozyva komplet celu rodinu cize tam bude viac ako 100 ludi, lebo svokor je z 13-tich surodencov tak si to vies predstavit, mozno je to vzhladom k jej veku posledna oslava okruhlin, tak sa tak rozhodla