Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
15. jan 2010

edit...tak dakujem pekne...

evit...ja ti poviem, že ja som už nevarila asi mesiac 😀 ale pravdu povediac mi to stráááášne chýba

evitkamalicka
15. jan 2010

a vobec netusim co by sa k tej 90tke hodilo

katkamarek
15. jan 2010

evit myslis, ze dnes by bola ovu, ale oba obu testiky boli biele, ani len naznak, ze nejake LH zvysene je, tak neviem, a to ze sa dnes zvysila teplota neznamena, ze uz ovu prebehla? Neviem ako to je, este pojdem aj do grafov sa spytat.

dijefcatko to mi je luto, ale mozno sa lekar myli, ja by som na tvojom mieste nestracala nadej, meraj dalej a sleduj sa, nie vzdy maju lekari pravdu 😉

edit potvrdzujes to, ze pride to vtedy ked najmenej cakas? 😉 ale nechcem byt hnusna, ale mozno to meskanie je sposobene aj tymi ATB.

Ross ty si expertka 😉 tiez si myslim, ze staci len na hornej zalozke stlacit chart, skus sa pohrat aj dnes a urcite to vratis spat, myslim, ze mas teraz stlacene wheel 🙂

edita84
15. jan 2010

tak sa s vami zatiaľ lúčim idem pobaviť moju strigu lebo už buzeruje ahojte

evitkamalicka
15. jan 2010

edit maj sa, moj maly spi tak mam free

rosannar
15. jan 2010

zuzumajko...nemyslím si, že je to z choroby....lebo ani pred a ani teraz nie som chorá....ani nič necítim, že by som mala byť v nabližšej dobe...ja to vôbec nechápem... 😒

rosannar
15. jan 2010

no takže problém je vyriešený a tu je môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

evitkamalicka
15. jan 2010

ros hadam len nebudes mat tento cyklus anovulacny

rosannar
15. jan 2010

katka....no ale ani neviem, ako som sa dopracovala k tomu inému grafu, lebo tam hore som absolútne ani nič neklikala...tak nechápem... 😀

rosannar
15. jan 2010

evit...hádam nie...aj ked to tak vyzerá, aspon podľa mna...

slavulilienka
15. jan 2010

ajojte...tak ako ste sa dnes vyspinkali princezné? Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
s drahím sme včera nakoniec nesnažilkovali, sme si povedali, že dnešok to istí..pozbiera ešte nejakých vojačikov dovtedy kým príde z práce a potom vypíname mobily, zatiahneme žaluzky,no skrátka pre nikoho nie sme doma... 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

slavulik tak nech to vyjde

rosannar
15. jan 2010

slavu....tak držím palceky 😉

slavulilienka
15. jan 2010

dík evit...budeme sa snažiť k tomu pristúpiť zodpovedne... 😉

katkamarek
15. jan 2010

evit myslis, ze mi teplotka mohla vystupit aj preto, ze som sa v noci budila a dost zle som spala?

evitkamalicka
15. jan 2010

katka podla mna to moze byt aj tym

dijefcatko
15. jan 2010

ros, nechcem byť protivná, ale neopakuj po mne, jeden anovulák nám tento mesiac v téme stačí. doky sa zrejme nemýli, vyšetroval ma veľmi dlho a takmer sa nedostal k vaječníkom, vraj sú "zapadnuté", ovu testy len potvrdzujú jeho slova, také biele hádem ešte ani neboli... ☹

rosannar
15. jan 2010

dijefcatko...prepáč, ja fakt nechcem po nikom opakovať a hlavne niečo takéto...je mi strašne lúto že tento mesiac nie je zase tvoj ale držím palčeky aby ti to čím skôr vyšlo....a ja ked som si robila test tak tam boli také malé slabé čiarky, no už mi zostal iba jeden tak ten si nechávam, ked si budem myslieť že ovulka je tu...a fakt prepáč že opakujem 😖

jika80
15. jan 2010

dobre ranko zelam
vsetkym s ovulkou drzim palceky, nech sa zadari a tym bez ovulky, aby sa vsetko dalo do poriadku a buduci mesiac budu 2 // 😉
ja sa prave chystam k lekare a uz druhy den mi je strasne, ledva v sebe udrzim caj ci vodu a to mi robi velke starosti, tak snad lekarka poradi, c na to ☹
pa potom sa hlasim co a ako

evitkamalicka
15. jan 2010

jika drzim palceky

dijefcatko
15. jan 2010

rosi, ja som tam do prispevku zabaudla dat smajlika, tak vyznie tak kruto a urazene, prepac. malo to byt takto: "ros, nechcem byť protivná, ale neopakuj po mne, jeden anovulák nám tento mesiac v téme stačí. 😉 " akože žmurkajúci smajlík. Je mi z toho ešte trošku smutno, ale hovorím si, že pred dvomi mesiacmi som si myslela, že mám PCO a pôjdem rovno s pomocou lekárov a teraz som zronená z jedného anovuláku. No my snažilky sme strašnéééé 😀 ale to prejde 😉

katkamarek
15. jan 2010

a ako sa dá urobit ten prazdny kruzok, aby bralo tu teplotu s rezervou?

Inak dnes by som mala zacat brat Duphaston, 15 DC, ale ovu este nebola a bojim sa aby ju neblokol, volala som vsak teraz lekarovi a on mi povedal, ze mohol by ju bloknut, ak by som ho brala cely cyklus, tak teraz neviem co mam robit. Asi tu s tym nema ziadna skusenost 😒

dijefcatko
15. jan 2010

Katka, zatiaľ s Duphastonom nie... Ten krúžok ti urobí napríklad vtedy, ak meriaš s veľkou časovou odchýlkou, skús si dať iný čas a malo by ti ho vyznacit.
Inak, ten gel mi mozes objednat. ja som sa vcera na to dokyho zabudla opytat pri tom prekvapeni z anovulaku 😒

katkamarek
15. jan 2010

Uz som ho urobila, klikla som v specifik na sleep deprived. Ale dakujem 😉
dijef, ved ked to tebe nesuri, tak kludne si to zisti u lekara, a mozno by si mohla vyskusat aj tu pupalku.

rosannar
15. jan 2010

dijefcatko...ved ja som to tak aj brala, že sranda, určite som to nebrala na urážku alebo tak nejak... 😀

edita84
15. jan 2010

takže predsa len varím musím lebo som kukala von oknom a zacítila som vôňu perkeltu a tak som teraz rýchlo rozmrazila morčacie prsia a už sa aj varí perkeltík mňami.

katkamarek
15. jan 2010

hm, edit nie zly napad, a s maslovymi haluskami? 🙂

edita84
15. jan 2010

nie tie sa ako robia ked sa môžem spýtať?

jika80
15. jan 2010

caute babky
tak a uz som doma
no dufam, ze je vsetko v poriadku, bo nasej fazulke sa moc nechce rast, vacok sa nam od minuleho tyzdna zdvojnasobil, ale drobceka bolo ledva vidiet, ja som ho ani nevidela, len lekarka ☹ tak mi drzte pasticky, aby pri dalsej kontrole buduci tyzden bolo viac vidiet

edita84
15. jan 2010

jika určite bude vidieť to ťa len drobec naťahuje