Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
19. jan 2010

ahojky. ros preco mas niektore teploty vyznacene ako prazdna bodka? tie prve?

lilix
19. jan 2010

katka a snazili ste sa poctivo? tak to je uplne super sprava, ze si ho mala pozitivny.. ja nie..
za dva tyzdne budes mat pozitivny tehu test uvidis. 😉

rosannar
19. jan 2010

lilix...lebo som si merala teplotu v inom čase ako v obvyklom....

lilix
19. jan 2010

jaaaj. no zasa som o nieco mudrejsia 😀

rosannar
19. jan 2010

lilix...to je dobree....ja sa tiež učím len takto.. 😀

katkamarek
19. jan 2010

dijef, nehnevam, je to zabava, to od toho vzrusenia vynechavam pismenka 😉 No neviem ci ho mam, lebo UTZ mi nerobili, urcil mi to lekar len zo spravy od endokrinologicky, kde som mala napisanych par hodnot z HP, tak neviem.
UTZ mi bude robit az 26.2. kedy idem na preventivku, lebo som brala HAK a aj tak by to nemalo zmysel. Uvidime, ale aj ked mam, tak podla mna len lahku formu, lebo mrchu som mala vzdy do 35 dni, nikdy som nemala vyvolavacku, ale to som uz pisala a myslim, ze sme na tom podobne. Neviem ci tato ovulka je ovplyvnena este HAKom, ale mna tesi, ze prisla, ak sa nezadari, uvidim co bude na dalsi mesiac. Moj chudacik, uz sa ma boji, som mu dnes rano oznamila, ze teraz ideme kazdy den 😀

Rosa, co to s tebou? Ved si minuly cyklus taky pekny mal, ale nezufaj, mozno este pride, teraz si pekne dole a este mozes vystrelit, nie je to podla mna stratene 😉 Hlienik je aky? a ovu testik nerobis?

Lilix vcera sme sa snazili a dnes a dalsie dni ideme na to kazdy vecer 😉 Bodaj by si mala pravdu, ale nepredbiehajme 😉

lilix
19. jan 2010

a moj vcera zaspal. takze nic - parada.. 😠 dnes sa naserem, a zaspim ja 😝 😀

katkamarek
19. jan 2010

lilix, keby som nenaliehala, tak mm nechcel, ale som sa nedala 🙂

rosannar
19. jan 2010

katka....práveže hlien som mala včera, včera som si spravila aj ovu test a druhá čiarka bola len ako duch a ked som si robila testy asi pred týžndom tak som mala tiež len ducha...ale aj tak sme si dali takú menšiu pauza (na ten mesiac) a uvidíme ten budúci cyklus...

katkamarek
19. jan 2010

rosa to neznamena, ze ked mas hlien, ze uz je ovu, hlien moze byt par dni pred, a dokonca aj niekolko dni po ovu, v LF. takze este to nie je stratene, no a ovu test si nemusela vystihnut, lebo ked nerobis pravidelne, tak sa moze stat, ze to presvihnes, alebo este len bude pozitivny 🙂

rosannar
19. jan 2010

katka..to ja viem...ale aj tá teplota naznačuje že ovulka nebola...

katkamarek
19. jan 2010

rosa, teplota moze este vystrelit, mozno budes mat dlhsi cyklus ako minule

rosannar
19. jan 2010

katka....môže byť, ja nič nehovorím, uvidíme čo bude... 😀

katkamarek
19. jan 2010

rosa meraj dalej a uvidis co bude 😉 a ked mas aj ovu testy tak skus aj dnes, ci ciarocka silnie alebo co sa s nou deje

rosannar
19. jan 2010

katka...no už testy nemám....ale už budem len merať a možno si ešte kúpim...

katkamarek
19. jan 2010

rosa, lauritka v teme grafy predava ovu testy po 0,50 eur, tak ak chces, posle ti, je to urcite lacnejsie ako v lekarni. Aj ja ich mam a vysiel mi pozitivne, takze asi budu dobre, dufam 🙂

rosannar
19. jan 2010

katka....no možno jej aj napíšem...dakujem za radu...lebo ja som si kúpila za 7 Eur a bolo ich tam 5 ks...

katkamarek
19. jan 2010

tak je tiez som mala asi tie rapi clear, ale potom som hned kupila od nej 40 ks 😀 takze teraz mam zasoby. Lebo potom som este zhanala a nukali mi take za 14 eur, tak som na nich kukla ze ci su normalni za 5 testov tolko penazi, no ale bol tam aj tehotensky akoze zadarmo, ale to som nebrala.

lilix
19. jan 2010

to vazne, idem jej aj ja napisat.. dik kati..
a co tu uz ziadne snazilky okrem nas niesu?
a kde su tehule? nase

rosannar
19. jan 2010

katka...ja som teraz mala nejaké woman secret, alebo také dačo...už si pesne nepamätám ich názov...a tam mi stále ukazuje druhú čiarku tak ako duch

katkamarek
19. jan 2010

rosa ja som dnes 19 DC a testovat som zacala od 13 DC, a do 17 DC som nemala nic, akoze ked som velmi chcela a otacala tymi testami tak tam taky duch bol, ale nepovazovala som to za nieco. No a vcera rano sa mi ukazala konecne normalna ciarka, taka ista aj poobede, nic silne, ale bolo ju vidiet, no a dnes rano sup pozitivny, a testovacia silnejsia ako kontrolna. Cize nezufaj, mne to stuplo za necele dva dni, a skus testovat rano z druheho mocu. to znamena, ze sa rano vycuras raz a par minut nato pojdes este raz. Vytlacila som len tri kvapky mozno, ale ten test bol silnejsi ako z prveho mocu, takze nieco na tom bude 😉

rosannar
19. jan 2010

katka...no písala som už aj lauritke...a uvidíme...dneska by som mala ísť do mesta, tak si možno nejaké zatial kupim a uvidíme... 😀

katkamarek
19. jan 2010

maju jej teraz prist nove. Ona ti to posle, len jej pred tym musis vlozit peniazky na ucet 🙂 Verit jej mozes, ona je tu uz ako inventar 🙂 a mohla by si aj ty prist do temy grafy, ona by ti poradila, ze co s tvojim grafom a ako to vyzera 😀

rosannar
19. jan 2010

katka...no tak tam idem pridať môj graf a uvidíme, aké ohlasy nan budú 😀

katkamarek
19. jan 2010

ok rosa, len teraz musime pockat kedy lauritka pride, este sa ta bude pytat nejake veci mozno 🙂

rosannar
19. jan 2010

katka....neviem, či som sa už pýtala alebo nie, ale vy sa už koľko snažíte?

katkamarek
19. jan 2010

rosa prvy mesiac 🙂 presne 1.1.2009 som dostala mrchu po vysadeni HAK

rosannar
19. jan 2010

katka....takže máš také novoročné predsavzatie, nie?

katkamarek
19. jan 2010

no hej, akoze sme to ani tak neplanovali, chceli sme este pockat, teda moj mm, ale ked mi lekar povedal ze mam PCO, tak som razne zahlasila, ze od noveho roka ideme na to 🙂 a uz sa nebranil, okrem toho jeho sestra ma teraz mesacneho chlapceka a uplne sa nad nim rozplyva, tak mozno aj to ho obmakcilo 🙂

rosannar
19. jan 2010

katka....veľa krát som videla, že ste písali to PCO, mohla by si mi povedať, že čo to vlastne je?